Αθλητισμός

Μεγάλο ενδιαφέρον στο Εργασιακό μπάσκετ

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το 5ο Εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ που διοργανώνει ο Δήμος Ηρακλείου.

Στα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής υπήρξαν αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια, όμως τα φαβορί ήταν αυτά που κυριάρχησαν.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της 6ης εβδομάδας:

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΡ

ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ

Α

Α

44-32

ΚΟΥΤΡΗΣ

COSMOS SPORT

Α

Β

36-46

Π.Σ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Β

Α

32-23

ΟΤΕ

ΚΡΗΤΙΚΗΓΗ

Β

Α

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΠΟΑ ΜΕΛΗ

Β

Α

47-38

ΥΠΑ

HAMED

Β

Α

25-43

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

SMED

Β

Β

40-28

ΕΛΚΕΘΕ

Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ

Β

Β

36-37

ALPHA BANK

RETRO 23

Β

Β

43-51

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

Π. ΜΕΣΣΑΡΑ

Β

Β

46-35

ΤΕΕΤΑΚ

ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ

Β

Γ

27-37

ΣΚΟΥΡΑΣ

ΟΠΤΙΚΟΙ

Β

Γ

27-50

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

HOUSELAND

Β

Γ

63-48

ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ

Β

Γ

39-32

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

Γ

Α

 31-26

ΜΕΡΑΣΤΡΙ

OFF ROAD CLUB

Γ

Α

34-41

Π. ΧΑΟΧ

Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

Γ

Α

48-41

ΤΡΑΠ. .ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΑΓΙΩΝΙΑ

Γ

Α

41-31

BIOCITY

Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

Γ

Β

25-30

CGP

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

Γ

Β

34-48

ΚΡΗΤΙΔΑ

Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ

Γ

Β

39-48

Ε.ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

Γ

Β

57-33

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ   

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΟΜΙΛΟ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 7/4

20.00

3Η

Γ

Α

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΤΡΑΠ.  ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 7/4

21.30

3Η

Γ

Α

OFF ROAD CLUB

ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 8/4

20.00

3Η

B

B

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

RETRO 23

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 8/4

21.30

2Η

Γ

Β

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 9/4

10:30

2Η

Β

Α

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 9/4

12:00

2Η

Β

Β

ALPHA BANK

ΕΛΚΕΘΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 9/4

13:30

2Η

Β

Α

ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

HAMED

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 9/4

10:00

4Η

Β

Γ

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 9/4

11:30

4Η

Β

Γ

ΟΠΤΙΚΟΙ

ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 9/4

13:00

6Η

Β

Γ

ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ

ΣΚΟΥΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓ

ΚΑΤΗ

ΟΜΙΛΟ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 11/4

17:00

5Η

Γ

Α

ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 11/4

18:30

5Η

Γ

Α

OFF ROAD CLUB

Π.ΧΑΟΧ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 11/4

20:00

6Η

Α

Α

ΙΤΕ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΔΕ 11/4

21:30

6Η

Α

Β

DONATO

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΔΕ 11/4

17:30

5Η

Γ

Α

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΔΕ 11/4

19:00

5Η

Γ

Α

ΜΕΡΑΣΤΡΙ

ΤΡΑΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΔΕ 11/4

20:30

5Η

Γ

Β

GCP

ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ ΗΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΔΕ 11/4

  22.00

5Η

Γ

Β

Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ

BIOCITY

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ 12/4

20:00

6Η

Β

Β

SMED

Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΡ 12/4

21:30

5Η

Γ

Β

ΚΡΗΤΙΔΑ

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΤΡ 12/4

17:30

6Η

Α

Α

ΠΑΓΝΗ

Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΤΡ 12/4

19:00

6Η

Α

Β

ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΕΛΜΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ 13/4

20:00

6Η

Α

Β

ΚΟΥΤΡΗΣ

ΠΑΛ.ΟΦΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΤΕ 13/4

21:30

6Η

Α

Β

COSMOS SPORT

ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΤΕ 13/4

22:00

6Η

Β

Γ

ΟΠΤΙΚΟΙ

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 14/4

20:00

6Η

Α

Α

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

Π.ΣΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΕ 14/4

21:30

6Η

Β

Γ

ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 15/4

20:00

6Η

Β

Γ

ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΤΕΕ/ΤΑΚ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΠΑ 15/4

21:30

6Η

Β

Α

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 16/4

10:30

6Η

Β

Α

ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ

Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 16/4

12:00

6Η

Γ

Α

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΜΕΡΑΣΤΡΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ

ΣΑ 16/4

13:30

6Η

Β

Α

ΟΤΕ

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 16/4

11:00

6Η

Β

Β

ΕΛΚΕΘΕ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 16/4

12:30

5Η

Γ

Β

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ

ΣΑ 16/4

14:00

6Η

Β

Β

ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ

ALPHA BANK

Σχόλια