Πλήρωσε το κακό α' ημίχρονο ο ΠΑΟΚ

Το κακό πρώτο ημίχρονο πλήρωσε ο ΠΑΟΚ στον Ταύρο γνωρίζοντας την ήττα με 1-0 από τον πρωτοπόρο Φωστήρα.

Στο α' ημίχρονο οι γηπεδούχοι είχαν την υπεροχή και με γκολ του Όγκμποε στο 28' άνοιξαν το σκορ, έχοντας κι άλλες φάσεις για γκολ, ενώ η ομάδα του Κρουσώνα είχε αμυντικό ρόλο στο παιχνίδι. Στο β' ημίχρονο ο ΠΑΟΚ ήταν κάπως πιο δραστήριος επιθετικά, είχε και μια καλή φάση με τον Μπάμπη στο 50' αλλά από εκεί και πέρα δεν μπόρεσε να πάρει κάτι θετικό από την αναμέτρηση…

ΦΩΣΤΗΡΑΣ: Μπότος, Χαλκιάς, Μανάλης, Παραράς, Μαγγίνας, Βελέτης, Λάσκαρης, Δωροβίνης, Όγκμποε (90? Καλημέρης), Κούτρος (65? Ντάφλας), Καιμακαμούδης (78? Σελμανάι).

ΠΑΟΚ: Κουρουπάκης, Γιαννακάκης, Μποχώνης (17' λ.τ. Λογοθέτης), Κανδυλάκης, Καλεμάκης, Νηστικάκης, Χύζι, Σκούφος, Μάστορας (75' Ρομπάκης), Πήλιος (46' Μπάμπης), Σαβελίδης