Αθλητισμός

Με Εθνικό Πειραιά στην πρεμιέρα ο ΟΦΗ

Στην έδρα του Εθνικού Πειραιά θα κάνει ντεμπούτο στη Γ' Εθνική ο ΟΦΗ, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα  στο Πάρκο Γουδή.

Σε μία δύσκολη έδρα δοκιμάζεται η κρητική ομάδα, η οποία καλείται από το ξεκίνημα να αποδείξει τους πρωταγωνιστικούς στόχους της.

Ο ΠΑΟ Κρουσώνα στην πρεμιέρα θα υποδεχτεί τη Γλυφάδα, ενώ εντός έδρας αγωνίζεται και η Επισκοπή με αντίπαλο το Ηράκλειο Αττικής. Ο Ερμής Ζωνιανών τέλος αντιμετωπίζει το Φωστήρα εκτός έδρας.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης-Ιωνικός
ΠΑΟ Κρουσώνα-Γλυφάδα
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Κηφισιά
Τράχωνες-Ατρόμητος Πειραιά
Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών
Επισκοπή-Ηράκλειο
Εθνικός-ΟΦΗ

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα

2η αγωνιστική 17η

ΠΑΟ Κρουσώνα-Αστέρας Βάρης

Ιωνικός-Ηλυσιακός

ΑΟ Γλυφάδας-Ιάλυσος

Τριγλία Ραφήνας-Τράχωνες Αλίμου

Κηφισιά-Επισκοπή

Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας

Ηράκλειο-ΟΦΗ

Ερμής Ζωνιανών-Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 18η

Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός

Ιάλυσος-ΠΑΟ Κρουσώνα

Τράχωνες Αλίμου-Ιωνικός

Επισκοπή-ΑΟ Γλυφάδας

Φωστήρας-Τριγλία Ραφήνας

ΟΦΗ-Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά

Ηράκλειο-Ερμής Ζωνιανών

4η αγωνιστική 19η

Ιάλυσος-Αστέρας Βάρης

Ηλυσιακός-Τράχωνες Αλίμου

ΠΑΟ Κρουσώνα-Επισκοπή

Ιωνικός-Φωστήρας

ΑΟ Γλυφάδας-ΟΦΗ

Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών

Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο

5η αγωνιστική 20ή

Αστέρας Βάρης-Τράχωνες Αλίμου

Επισκοπή-Ιάλυσος

Φωστήρας-Ηλυσιακός

ΟΦΗ-ΠΑΟ Κρουσώνα

Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός

Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Γλυφάδας

Ηράκλειο-Τριγλία Ραφήνας

Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά

6η αγωνιστική 21η

Επισκοπή-Αστέρας Βάρης

Τράχωνες Αλίμου-Φωστήρας

Ιάλυσος-ΟΦΗ

Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός-Ηράκλειο

ΑΟ Γλυφάδας-Ατρόμητος Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η

Αστέρας Βάρης-Φωστήρας

ΟΦΗ-Επισκοπή

Εθνικός Πειραιά-Τράχωνες Αλίμου

Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος

Ηράκλειο-Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσώνα

Κηφισιά-Ιωνικός

ΑΟ Γλυφάδας-Τριγλία Ραφήνας

8η αγωνιστική 23η

ΟΦΗ-Αστέρας Βάρης

Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά

Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών

Τράχωνες Αλίμου-Ηράκλειο

Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός-Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας

Ιωνικός-ΑΟ Γλυφάδας

9η αγωνιστική 24η

Αστέρας Βάρης-Εθνικός Πειραιά

Ερμής Ζωνιανών-ΟΦΗ

Ηράκλειο-Φωστήρας

Ατρόμητος Πειραιά-Επισκοπή

Κηφισιά-Τράχωνες Αλίμου

Τριγλία Ραφήνας-Ιάλυσος

ΑΟ Γλυφάδας-Ηλυσιακός

Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσώνα

10η αγωνιστική 25η

Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Βάρης

Εθνικός Πειραιά-Ηράκλειο

ΟΦΗ-Ατρόμητος Πειραιά

Φωστήρας-Κηφισιά

Επισκοπή-Τριγλία Ραφήνας

Τράχωνες Αλίμου-ΑΟ Γλυφάδας

Ιάλυσος-Ιωνικός

Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσώνα

11η αγωνιστική 26η

Αστέρας Βάρης-Ηράκλειο

Ατρόμητος Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών

Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-ΟΦΗ

ΑΟ Γλυφάδας-Φωστήρας

Ιωνικός-Επισκοπή

ΠΑΟ Κρουσώνα-Τράχωνες Αλίμου

Ηλυσιακός-Ιάλυσος

12η αγωνιστική 27η

Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης

Ηράκλειο-Κηφισιά

Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Γλυφάδας

ΟΦΗ-Ιωνικός

Φωστήρας-ΠΑΟ Κρουσώνα

Επισκοπή-Ηλυσιακός

Τράχωνες Αλίμου-Ιάλυσος

Σχόλια