Ηράκλειο

Εκλογές στο ΠΑΓΝΗ: Τα αποτελέσματα και οι έδρες

Τα αποτελέσματα ανά συνδυασμό

Στις εκλογές του σωματείου Εργαζομένων ΠαΓΝΗ για την ανάδειξη του νέου ΔΣ και εκπροσώπων στο Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Ηρακλείου, τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ - ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ 497 (ΕΔΡΕΣ 5)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ 282 (ΕΔΡΕΣ 3)
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 187 (ΕΔΡΕΣ 2)
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ 118 (ΕΔΡΑ 1)
ΛΕΥΚΑ    14        
ΑΚΥΡΑ    17        
ΣΥΝΟΛΟ    1115        

ΝΤ ΑΔΕΔΥ:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ 459 (ΕΔΡΕΣ 12)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ 283 (ΕΔΡΕΣ 7) 
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 194 (ΕΔΡΕΣ 5)
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ 102 (ΕΔΡΕΣ 3)    
ΛΕΥΚΑ    29   
ΑΚΥΡΑ    48   
ΣΥΝΟΛΟ    1115  

- ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΩΝ»

Α) ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α) ΒΡΥΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

β) ΚΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

γ) ΠΑΝΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ

δ) ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ε) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α) ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ

β) ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

γ) ΜΠΕΤΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ

δ) ΛΟΥΚΙΣΑ ΑΛΕΝΗ

ε) ΒΛΑΤΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

-------------------------------------------------------------------

Β) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α)  ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΚΟΝΤΟΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

-------------------------------------------------------------------

Γ) ΓΙΑ ΤΟ ΝΤ ΑΔΕΔΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α) ΒΡΥΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

β) ΚΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

γ) ΠΑΝΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ

δ) ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ε) ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΛΕΝΗ

στ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ζ) ΛΟΥΚΙΣΑ ΕΛΕΝΗ

η) ΜΠΕΤΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ

θ) ΒΛΑΤΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

ι) ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ια) ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ιβ) ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (κατόπιν κληρώσεως)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΕΛ ΑΚΛΕΧ ΜΟΧΑΜΕΝΤ

β)  ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

γ)  ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ

 

- ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

Α) ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α)  ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

β) ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

γ)  ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

β)  ΟΥΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ

γ) ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

-------------------------------------------------------------------

Β) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α)  ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

-------------------------------------------------------------------

Γ) ΓΙΑ ΤΟ ΝΤ ΑΔΕΔΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α) ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

β) ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

γ) ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

δ) ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ε) ΚΟΥΜΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ

στ) ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ζ) ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΣΙΝΟΗ (κατόπιν κληρώσεως)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΒΛΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

β)  ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

γ)  ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

δ) ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

- ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Α) ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α)  ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

β)  ΚΥΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΚΑΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

β)  ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

-------------------------------------------------------------------

Β) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α)  ΚΟΥΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΑΣΤΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

-------------------------------------------------------------------

Γ) ΓΙΑ ΤΟ ΝΤ ΑΔΕΔΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α)  ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

β)  ΚΥΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

γ)  ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ

δ) ΚΑΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ε) ΑΣΤΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

β)  ΚΟΥΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

γ)  ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

- ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

Α) ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α) ΚΑΦΕΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

-------------------------------------------------------------------

Γ) ΓΙΑ ΤΟ ΝΤ ΑΔΕΔΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

α)  ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

β)  ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

γ) ΤΣΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

α)  ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

β)  ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

γ) ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

-------------------------------------------------------------------

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΓΑΛΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                                                                                      

ΚΟΤΤΑΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΛΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

ΛΕΚΑΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σχόλια