Ηράκλειο

Οι αριστούχοι στα Λύκεια του Ηρακλείου

Αυτοί είναι οι αριστούχοι στα Λύκεια της Περιφερειακής Ενότητας Ηρακλείου

Οι αριστούχοι στο 1ο, 3ο, 2ο, 4ο Λύκειο Ηρακλείου, το "Παγκρήτιο", το ΓΕΛ Αλικαρνασσού και το ΓΕΛ Μελεσών

Στο τέλος της έφτασε η σχολική περίοδος 2018 - 2019 για τους μαθητές των Λυκείων της χώρας.

Πέρα από τους μαθητές της 3ης Λυκείου, οι οποίοι εξακολουθούν να διαγωνίζονται στις Πανελλήνιες Εξετάσεις, οι υπόλοιποι μαθητές απολαμβάνουν ήδη τις καλοκαιρινές τους διακοπές, με τα Λύκεια της Περιφερειακής Ενότητας Ηρακλείου να ανακοινώνουν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν.

ΓΕΛ Αλικαρνασσού

Α’ ΤΑΞΗ

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΣΤΡΑΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,8

2

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

19,7

3

ΦΘΕΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

19,7

4

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,7

5

ΜΠΟΥΤΣΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,5

6

ΣΙΜΑΚΑΪ

ΛΑΜΠΙ

ΓΚΕΝΤΙΑΝ

19,4

7

ΖΕΝΕΛΑΪ

ΑΝΙΕΖΑ

SHABAN

19,3

8

ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

19,3

9

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΜΥΡΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,2

10

ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,2

11

ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

18,8

12

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,8

13

ΚΩΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18,5

14

ΑΝΔΡΩΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18,3

15

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18,3

16

ΒΕΡΙΓΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18,3

17

ΓΛΥΤΣΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΠΕΤΡΟΣ

18,3

18

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,2

19

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,1

20

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

18,1

21

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,1

Β’ ΤΑΞΗ

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΚΟΥΚΑ

ΜΑΡΙΟ

ΑΡΜΠΕΝ

19,9

2

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,7

3

ΛΥΡΑΤΖΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,6

4

ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

19,3

5

ΜΑΓΑΛΙΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19,2

6

ΓΑΛΑΝΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,0

7

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,8

8

ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18,6

9

ΚΩΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18,5

10

ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,5

11

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

18,5

12

ΚΟΛΕΤΖΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,4

13

ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

18,2

14

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18,2

15

ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,1


Γ’ ΤΑΞΗ

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20,0

2

ΛΙΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

19,7

3

ΜΑΡΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

19,7

4

ΜΠΕΖΑΤΙ

ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ

ΛΟΥΛΖΙΜ

19,7

5

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,5

6

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΑΡΤΕΜΙΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,4

7

ΒΕΪΣΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,3

8

ΓΚΟΥΛΟΥΣΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19,3

9

ΒΕΡΙΓΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,2

10

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΙΧΑΗΛ

19,1

11

ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,1

12

ΦΕΛΟΥΚΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

19,1

13

ΓΑΤΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19,0

14

ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,0

15

ΚΛΗΜΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,0

16

ΜΕΜΑ

ΕΡΓΚΙ

ΒΑΛΙΕΤ

19,0

17

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,9

18

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,8

19

ΔΙΓΕΝΗ

ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΡΓΥΡΩ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,5

20

ΜΑΡΙΕΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,5

21

ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,4

22

ΓΙΑΟΥΡΤΑΣ

ΑΔΑΜ

ΠΑΥΛΟΣ

18,3

23

ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18,3

24

ΛΕΜΟΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18,2

25

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18,1

26

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18,1

 

1ο ΓΕΛ Ηρακλείου

Δείτε ΕΔΩ τους αριστούχους του Καλλιτεχνικού Λυκείου

3ο ΓΕΛ Ηρακλείου

Δείτε τους αριστούχους της Α’ Λυκείου ΕΔΩ

Δείτε τους αριστούχους της Β’ Λυκείου ΕΔΩ

Δείτε τους αριστούχους της Γ’ Λυκείου ΕΔΩ

2ο Λύκειο Ηρακλείου

Δείτε τους αριστούχους της Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΔΩ

Δείτε τους αριστούχους της Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΔΩ

Δείτε τους αριστούχους της Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΔΩ

ΓΕΛ Μελεσσών

Α’ ΤΑΞΗ

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,7

ΒΑΙΡΑΚΤΑΡΑΚΗ

ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

19,3

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,3

ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ

19,2

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,6

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

ΜΑΡΙΝΟΣ

19,6

ΛΙΑΠΗ

ΔΑΝΑΗ  ΜΑΡΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

18,4

ΣΚΟΥΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

18,7

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

19,4

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

18,1

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,3

ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19,4


Β’ ΤΑΞΗ

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

19,4

ΓΙΑΛΥΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

19,8

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18,3

ΛΕΦΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

18,5

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

18,2

ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΛΕΑΡΧΟΣ

18,2

ΜΩΡΑΙΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,5

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,4


Γ’ ΤΑΞΗ

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

ΖΩΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18,3

ΚΟΥΚΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18,3

ΜΠΡΑΧΑΙ

ΤΖΕΣΙΛΑ

ΜΠ

18,1

ΝΑΘΕΝΑΣ

ΝΑΠΟΛΕΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18,2

ΣΚΟΥΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ  ΜΑΡΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

18,5

ΤΑΤΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΕΡΙΦΥΛΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

18,1

4ο Λύκειο Ηρακλείου

Α’ ΤΑΞΗ

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΛΟΣ

ΤΙΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

19,9

2

ΧΛΑΠΟΥΤΑΚΗ

ΑΓΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,9

3

ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,8

4

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,7

5

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

19,5

6

ΠΑΤΕΝΤΑΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,5

7

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

19,5

8

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,4

9

ΚΑΖΓΚΟΥΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,3

10

ΧΑΝΤΖΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,2

11

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

19,1

12

ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

19,0

13

ΣΜΠΩΚΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,0

14

ΤΖΟΥΛΙΑΔΑΚΗ

ΘΗΡΕΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,0

15

ΣΗΦΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,9

16

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,8

17

ΠΟΤΤΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

18,8

18

ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,7

19

ΜΟΝΙΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,6

20

ΣΠΑΧΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,6

21

ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΓΓΕΛΟΣ

18,5

22

ΜΑΓΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,5

23

ΚΑΤΣΑΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

18,2

24

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18,1

25

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ

ΙΣΜΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,1

26

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ - ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

18,1


Β’ ΤΑΞΗ

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΚΑΖΓΚΟΥΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,9

2

ΚΑΝΕΛΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

19,7

3

ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΛΟΥ

ΙΡΙΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

19,7

4

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

19,5

5

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,3

6

ΛΕΝΑΚΑΚΗ

ΜΥΡΤΩ

ΑΝΔΡΕΑΣ

19,3

7

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

19,2

8

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

19,2

9

ΠΑΝΤΕΡΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,2

10

ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

19,2

11

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19,2

12

ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,1

13

ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ

ΑΡΕΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,1

14

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,0

15

ΜΠΟΣΓΑ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,9

16

ΦΑΪΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,6

17

ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

18,4

18

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,4

19

ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,2

20

ΒΟΡΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

18,2

21

ΓΡΥΛΙΩΝΑΚΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΙ -ΜΑΡΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18,2

22

ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18,2

23

ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

18,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

Α/Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Μέσος Όρος

1

ΝΑΚΑΤΣΙΑΔΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,9

2

ΞΗΡΟΣΤΥΛΙΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,8

3

ΑΠΛΑΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

19,6

4

ΒΙΤΩΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

19,6

5

ΔΑΛΑΜΠΕΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,4

6

ΤΖΑΓΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19,4

7

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,3

8

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

19,3

9

ΚΑΛΙΚΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,2

10

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΘΩΜΑΣ

19,1

11

ΦΟΥΚΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,1

12

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

19,1

13

ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

19,0

14

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

19,0

15

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

18,9

16

ΣΙΑΜΑΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18,8

17

ΤΖΑΓΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18,8

18

ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,7

19

ΠΑΧΑΚΗ

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ

18,7

20

ΡΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18,7

21

ΣΗΦΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

18,7

22

ΞΥΛΟΥΡΗ

ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,6

23

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ -  ΡΑΦΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18,6

24

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,5

25

ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,5

26

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

18,4

27

ΠΑΤΡΙΚΑΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,4

28

ΡΟΓΔΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,3

29

ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,3

30

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

ΝΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,2

31

ΣΑΡΑΝΤΗ

ΣΟΦΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18,1

32

ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

18,1

33

ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18,1


Εκπαιδευτήριο «Το Παγκρήτιο»

Α’ τάξη

1

ΤΑΣΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,3

2

ΓΡΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

19,0

3

ΚΟΤΣΑΝΑΚΗΣ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,7

4

ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,2

5

ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18,1


Β’ τάξη

1

ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,9

2

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,8

3

ΚΟΠΙΔΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,8

4

ΒΕΛΟΓΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19,7

5

ΧΟΝΔΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

19,7

6

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΝΝΑ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19,6

7

ΚΑΤΣΑΜΑ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,5

8

ΡΩΜΑΝΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,2

9

ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,1

10

ΡΩΜΑΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18,6

11

ΠΕΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

18,4

12

ΚΑΒΒΑΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18,2


Γ’ τάξη

1

ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19,9

2

ΚΟΥΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

19,9

3

ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

19,7

4

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ

ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19,6

5

ΚΑΠΑΡΟΥΝΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΗΝΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ

19,5

6

ΛΥΔΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ

19,4

7

ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ

19,2

8

ΚΑΝΔΥΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΘΕΟΦΑΝΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

18,8

 

Σχόλια