Δημοτικές εκλογές '19

Ο Σέγκος και η «Σύμπραξη Ενεργών Πολιτών Χερσονήσου», στο Πρωτοδικείο

Το ψηφοδέλτιό της κατέθεσε το βράδυ της Κυριακής η «Σύμπραξη Ενεργών Πολιτών του Δήμου Χερσονήσου»

Ο επικεφαλής του Συνδυασμού Γιάννης Σέγκος, με την παρουσία μελών της παράταξης πέρασε την πόρτα του Πρωτοδικείου για την κατάθεση του συνδυασμού του.

Οι υποψήφιοι της «Σύμπραξης Ενεργών Πολιτών Δήμου Χερσονήσου» είναι οι παρακάτω:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΥΒΩΝ

  1. ΓΚΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  3. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΕΦΑΛΟΥΔΑΚΗ –ΕΡΕΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
  7. ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  8. ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  9. ΜΕΤΟΧΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΜΠΑΡΚΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ [ΒΑΛΙΑ] του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  12. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΠΕΛΕΚΟΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ [ΚΑΤΙΑ] του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  14. ΤΡΑΒΑΓΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΧΑΤΖΑΚΗ –ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  16. ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  17. ΧΡΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  1. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΙΩΝ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΚΛΩΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  6. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

  1. ΒΕΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΛΑΡΕΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΜΗΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΙΧΕΛΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΜΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΝΤΑΝΕΛΗ - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΦΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΓΩΝΙΩΝ

α/α Ονοματεπώνυμο Όνομα Πατρός

1 Βασιλάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου

2 Καλογεράκη Καλλιόπη του Γεώργιου

3 Καλογεράκης Γεώργιος του Νικολάου

4 Καρκανάκη Ροδούλα του Ευάγγελου

5 Καφτάκη Μαρία του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΝΩΠΟΛΗΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Όνομα Πατρός

1 Διαλυνά Γεωργία του Εμμανουήλ

2 Κοκκινάκης Εμμανουήλ το Νικόλαου

3 Κρανιωτάκης Ιωάννης του Δημητρίου

4 Λιακάκη Μαρία του Αριστοφάνη

5 Λιαπάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

6 Μαράκη Δήμητρα του Γεωργίου

7 Μαρκάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

8 Μηλαθιανάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

9 Μπορμπουδάκης Γεώργιος του Αθανάσιου

10 Παπαδάκη Ιωάννα του Στυλιανού

11 Χωματάς Νικόλαος του Ευάγγελου

 

ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΛΑΙΑΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Όνομα Πατρός

1 Γερογιάννης Ιωάννης του Θεόδωρου

2 Καραβιτάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

3 Παναγιωτάκη Ειρήνη του Αλέξανδρου

4 Παπαδάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

5 Πολυχρονάκη Ειρήνη του Δημήτριου

 

 

ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΑΛΙΩΝ

α/α Ονοματεπώνυμο Όνομα Πατρός

1 Αργυράκη Ειρήνη του Γεώργιου

2 Ασσαριώτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

3 Κιούση Ηλιάνα του Νικόλαου

4 Κουλούρας Ευστάθιος του Μιχαήλ

5 Λιλές Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

6 Μανουσάκη Νεκταρία του Νικολάου

7 Μαστοράκης Αναστάσιος του Αντωνίου

8 Μπορμπουδάκης Εμμανουήλ του Δημήτριου

9 Πατρώνια Φωτεινή του Νικολάου

10 Σφακιανάκης Εμμανουήλ του Νικόλαου

 

ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΤΑΜΙΩΝ

α/α Ονοματεπώνυμο Όνομα Πατρός

1 Βασιλάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

2 Κόμης Γεράσιμος του Ανδροκλή

3 Μιγαδάκης Ιωάννης του Συμεών

4 Τσαπάκη Μαρία του Κωνσταντίνου

5 Τριανταφυλλίδου Ευαγγελία του Γεώργιου

6 Ροδιτάκης Δαυίδ του Εμμανουήλ

 

 

Σχόλια