Δημοτικές εκλογές '19

Η «Κίσαμος Πρωτεύουσα Δύναμη» με τον Γ. Μυλωνάκη, στο Πρωτοδικείο

Κατατέθηκε σήμερα ο συνδυασμός του Γιώργου Μυλωνάκη

Ο υποψήφιος δήμαρχος Γεώργιος Μυλωνάκης του Εμμανουήλ και επικεφαλής του συνδυασμού «Κίσαμος Πρωτεύουσα Δύναμη» κατέθεσε το συνδυασμό του στο Πρωτοδικείο.

Ακολουθούν τα ονόματα που πλαισιώνουν το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού «Κίσαμος Πρωτεύουσα Δύναμη»:    

 

  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΚΙΣΑΜΟΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΔΥΝΑΜΗ

 

  1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΝΝΑΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

  1. ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημοσθένη
  2. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ – ΜΑΡΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στέφανου
  3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΜΑΜΑΣ του Παναγιώτη

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΣΑΜΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΚΥΡΜΠΙΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΟΥΛΑ) του Πολυχρόνη
  2. ΑΝΤΩΝΟΜΑΝΩΛΑΚΗ-ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Ιωάννη
  4. ΒΕΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Μιχαήλ
  5. ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  6. ΓΕΩΡΓΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευαγγέλου
  7. ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗ – ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  8. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ του Ευαγγέλου
  9. ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΗ του Γεωργίου
  10. ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  11. ΚΟΥΡΤΑΚΗ-ΔΕΙΚΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Μιχαήλ
  12. ΛΙΓΟΨΥΧΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΑΝΤΩΝΗΣ) του Ιωάννη
  13. ΜΑΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  14. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗ – ΒΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Μιχαήλ
  15. ΜΑΥΡΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αρτεμίου
  16. ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
  17. ΜΠΙΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  18. ΞΗΡΟΥΧΑΚΗ – ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΗ του Δημητρίου
  19. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΦΙΛΕΝΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Ιωάννη
  20. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
  21. ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  22. ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  23. ΣΟΦΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Εμμανουήλ
  24. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
  25. ΤΑΠΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κυριάκου
  26. ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  27. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Εμμανουήλ
  28. ΧΑΧΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  29. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Νικολάου

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΘΥΜΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

  1. ΒΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
  2. ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του Εμμανουήλ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεόδωρου
  4. ΚΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του Μιχαήλ
  5. ΚΟΥΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Στυλιανού
  6. ΛΥΜΠΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
  7. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Νεκτάριου
  8. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
  9. ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

 

Σχόλια