Δημοτικές εκλογές '19

Στο Πρωτοδικείου Λασιθίου ο συνδυασμός «Μαζί, αλλάζουμε την Ιεράπετρα»

Κατέθεσε σήμερα στο Πρωτοδικείο Λασιθίου τον συνδυασμό του ο Αργύρης Πανταζής.

Ο επικεφαλής της παράταξης «Μαζί, αλλάζουμε την Ιεράπετρα», κ. Αργύρης Πανταζής κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Λασιθίου τον συνδυασμό του

Δείτε παρακάτω τους υποψηφίους που πλαισιώνουν το ψηφοδέλτιό του επικεφαλής κ. Πανταζή:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ιεράπετρας:

  1. Αγγελάκη Μαριάννα του Χαρίδημου.
  2. Αγγελάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ.
  3. Βαρδάκης Νικόλαος του Σπυρίδωνος.
  4. Βουργάκη Καλλιόπη (Πόπη) του Γεωργίου.
  5. Δασκαλάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ.
  6. Δερμιτζάκης Κωνσταντίνος του Μάρκου.
  7. Θάνος Βασίλειος του Νικολάου.
  8. Θεοδοσάκης Εμμανουήλ του Νικολαου.
  9. Καββουσανού Δέσποινα του Εμμανουήλ.
  10. Καλύβας Εμμανουήλ του Μάρκου.
  11. Καμίνης Στέφανος του Σοφοκλή.
  12. Καπαράκης Ανδρέας του Ιωάννη.
  13. Κατερίνα Γεωργία του Παύλου.
  14. Κορνιλάκη Πετρούλα του Γεωργίου.
  15. Κωστοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου.
  16. Μαλλιωτάκη Παρασκευή (Εύη) του Γεωργίου.
  17. Μανταζέλη Πολυξένη (Τζένη) του Παναγιώτη.
  18. Μεραμβελιωτάκης Νικόλαος του Αντωνίου.
  19. Μεταξάκης Νικόλαος του Γεωργίου.
  20. Μοναχός Ιωάννης του Γεωργίου.
  21. Μπαλαντινάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ.
  22. Ντόϊ Ελένη του Γιάνη.
  23. Παπαδάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ.
  24. Παπαχατζάκης Χρυσοβαλάντης του Αντωνίου.
  25. Περακάκη Αικατερίνη του Γεωργίου.
  26. Πλακαντωνάκης Κωνσταντίνος (Ρουμπάκος) του Ιωάννη.
  27. Σαρρής Παναγιώτης του Φιλίππου.
  28. Σιμόπουλος Πανταζής του Αθανασίου.
  29. Σουρλαντζή Μαρία του Μιχαήλ.
  30. Σπηλιαρωτάκη Βασιλεία (Βασούλα) του Νικολάου.
  31. Σταράκη Ελένη του Κωνσταντίνου.
  32. Ταμπάκης Αντώνης του Ιωάννη.
  33. Τσαγκαράκη Ελένη του Κωνσταντίνου.
  34. Φανιδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ.
  35. Χανιαλάκης Ιωάννης του Γεωργίου.
  36. Χατζάκης Σταύρος του Γεωργίου.

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μακρύ Γιαλού:

  1. Δημογεροντάκη Μαριάννα του Εμμανουήλ.
  2. Μανιάς Στυλιανός του Πολυχρόνη.
  3. Προεστάκης Θεόκλητος (Τάκης) του Κωνσταντίνου.
  4. Τσαμπανάκη Ελευθερία του Νικολάου.
  5. Φαφαλάκη Ελένη του Χαραλάμπου.

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Υποψήφιοι τοπικοί Σύμβουλοι Ιεράπετρας:

  1. Ιτζεκαράς Μιχαήλ του Εμμανουήλ.
  2. Λιαπάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ.
  3. Μανδουραράκης Ιάκωβος του Εμμανουήλ.
  4. Μπαλαντινάκη Καλλιόπη (Πόπη) του Κωνσταντίνου.
  5. Μπιλανάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ.
  6. Παντερμαλή Μαρία (Μαίρη) του Γεωργίου
  7. Παπαδάκη Αικατερίνη του Ευαγγέλου.
  8. Παπαδάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ.
  9. Σταυρακάκης Εμμανουήλ του Νικολάου.
  10. Στεφανοπούλου Σοφία του Κωνσταντίνου.
  11. Στεφάνου Μαρία (Μαίρη) του Αντωνίου.

 

Με τη δήλωση κατάρτισης συνδυασμού επισυνάπτουμε:

  1. Πιστοποιητικά εγγραφής στα Δημοτολόγια του Δήμου Ιεράπετρας όλων των υποψηφίων που διαλαμβάνονται στην αίτηση δήλωσης κατάρτισης του ως άνω συνδυασμού.
  2. Φωτοτυπίες των ταυτοτήτων όλων των υποψηφίων .
  3. Υπεύθυνες Δηλώσεις όλων των Υποψηφίων.
  4. Τα παράβολα της Δ.Ο.Υ Αγίου Νικολάου όλων των Υποψηφίων.

 

 

Σχόλια