Δημοτικές εκλογές '19

Ο Γιώργος Μαρινάκης με τη «Νέα Αντίληψη» σήμερα στο Πρωτοδικείο

Με τους υποψηφίους του συνδυασμού του βρέθηκε σήμερα στο Πρωτοδικείο ο επικεφαλής του συνδυασμού «Νέα Αντίληψη», Γιώργος Μαρινάκης

Σε κλίμα ιδιαίτερα ευχάριστο η κατάθεση του συνδυασμού του Γιώργου Μαρινάκη στο Πρωτοδικείο Ρεθύμνου.

Συνοδευόμενος από τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους, οι οποίοι διεκδικούν μια θέση στα κοινά, στελεχώνοντας το ψηφοδέλτιό του για τις επικείμενες εκλογές, πάτησε το πόδι του σήμερα στο Πρωτοδικείου όπου κατέθεσε το συνδυασμό του ο Γιώργος Μαρινάκης.

Υποψήφιος δήμαρχος:

Γιώργος Μαρινάκης

Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΚΑΔΙΟΥ

  1. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  3. ΚΙΑΓΙΑΣ ΔΡΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΟΥΤΣΑΛΕΔΑΚΗ -ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  5. ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  6. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΠΠΑΙΩΝ

  1. ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΝΟΥΧΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑ

  1. ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
  2. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΙΑΓΙΑΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΟΥ
  7. ΦΡΑΔΕΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια ΡΕΘΥΜΝΗΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΑΟΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ-ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΙΝΕΤΤΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ -ΚΑΤΣΙΠΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  5. ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ- ΓΚΙΚΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΖΩΝΟΥΔΑΚΗ -ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  12. ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗ -ΜΑΡΚΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΛΑΨΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  14. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  16. ΚΡΕΒΑΤΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  17. ΛΙΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  18. ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΜΑΡΚΟΥ
  19. ΜΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΜΑΥΡΑΚΗ -ΜΑΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  21. ΜΟΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΜΠΙΡΙΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  23. ΜΠΙΡΛΙΡΑΚΗ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  24. ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΞΗΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  26. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  27. ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ- ΔΙΑΜΑΝΤΑ (ΧΡΥΣΑΝΤΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  28. ΣΑΜΨΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  29. ΣΕΡΒΙΛΑΚΗ -ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  30. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ
  31. ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  33. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΟΘΩΝ (ΟΘΩΝΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

Κοινότητα ΑΔΕΛΕ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΚΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΧΑΡΚΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ

Κοινότητα ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΔΕΛΗΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΕΡΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
  6. ΤΖΑΓΚΑΡΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  7. ΤΟΥΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα ΑΡΜΕΝΩΝ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΓΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΟΛΥΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΣΕΟΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΔΑΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΣΑΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΣΤΑΓΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΡΗΞΗΝΟΡΟΣ

Κοινότητα ΓΩΝΙΑΣ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΛΙΟΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Κοινότητα ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΓΚΑΓΚΑΟΥΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΤΕΡΑΚΗ -ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΣΗΦ
  6. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα ΕΡΦΩΝ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΙΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΤΣΙΛΙΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα ΚΥΡΙΑΝΝΑΣ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΑΝΤΑΡΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΜΑΡΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα ΜΑΡΟΥΛΑ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΩΝ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΓΕΩΡΒΑΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  6. ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Κοινότητα ΠΑΓΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΜΥΡΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΜΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΝΤΑΚΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΤΣΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  5. ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα ΠΗΓΗΣ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  2. ΜΑΪΝΩΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  3. ΜΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ -ΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα ΠΡΙΝΟΥ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ- ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα ΡΕΘΥΜΝΗΣ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΒΑΤΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΓΑΛΕΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΣΗΦ
  3. ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΜΙΧΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  8. ΜΟΥΜΟΥΤΖΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  10. ΠΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  11. ΠΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  12. ΠΑΤΡΙΚΗ -ΚΛΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΡΙΤΣΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -ΜΙΧΑΗΛ

Κοινότητα ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Κοινότητα ΧΑΜΑΛΕΥΡΙΟΥ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΚΙΣΣΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ-ΜΠΑΛΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  4. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ ΣΥΜΕΛΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
  5. ΣΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Κοινότητα ΧΡΟΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ Δήμου Ρεθύμνης

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΟΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  6. ΡΙΖΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Χαρακτηριστικές οι παρακάτω φωτογραφίες:

Σχόλια