Δημοτικές εκλογές '19

Ο Γιάννης Μαλανδράκης κατέθεσε το συνδυασμό του στο Πρωτοδικείο

Στο Πρωτοδικείο και τα 141 ονόματα των υποψήφιων συμβούλων

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο ο συνδυασμός της Αυτοδιοικητικής Συνεργασίας Πολιτών του Δήμου Πλατανιά με υποψήφιο Δήμαρχο τον Γιάννη Μαλανδράκη. 

Σύμφωνα με την ανακοίνωση:

Ο Συνδυασμός μας χαρακτηρίζεται, από ισχυρή ανανέωση, αντιπροσωπευτικότητα, από συμμετοχή ανθρώπων με γνώσεις, με διάθεση προσφοράς ,με ικανότητες,

με αυτοδιοικητική διαδρομή και όραμα.

Προχωράμε υπεύθυνα, με γνώση και όραμα για τον Δημότη και τον Τόπο μας.

Είναι ένας πλήρης συνδυασμός με 141 υποψήφιους συμβούλους .

Παρατίθεται η δήλωση κατάρτισης:

ΔΗΛΩΣΗ  ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ 

ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ  ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

  1. ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ   ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ   ΠΟΛΙΤΩΝ

 

2.ΕΜΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

 

 

3.ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

 

Βεριβάκης Ανδρέας  του Ιωάννη

Δαλιεράκη Αικατερίνη του Νικολάου

Δαράκης Ιωάννης του Ηρακλή

Καλαϊτζάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Κατάκη Ευτυχία του Στυλιανού

Μαραγκουδάκη - Πλοκαμάκη Χρυσάνθη (Χρυσούλα) του Εμμανουήλ

Μοτάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Σταματάκη Βασιλική του Χαραλάμπους

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

 

Αρχοντάκης Χρήστος του Σπυρίδωνος

Καπνισάκης Αντώνιος του Στυλιανού

Καραντωνάκη Ελένη του Αντωνίου

Καραπατάκης Παναγιώτης του Παναγιώτη

Λουπάκη Ασπασία του Εμμανουήλ

Μαλακωνάκης Ιωάννης του Αντωνίου

Μπουρδάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Νικητοπούλου- Κανδαράκη Δήμητρα του Μιχαήλ

Σημαντηράκης Πολυχρόνης του Βασιλείου

Χατζηδάκη Αργυρή (Ρούλα) του Κωνσταντίνου

Χατζηπέτρου-Ζουριδάκη Φωτεινή του Σταύρου

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΣΟΥΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

 

Βουλγαράκης Μανούσος του Δημητρίου

Δημητρογιαννάκης Στυλιανός του Ιωάννη

Κόρκακα Αικατερίνη του Γεωργίου

Μπομπολάκης Χαρίτων του Γεωργίου

Παπουτσάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Πρωϊμάκη  Κρυσταλία  του Στυλιανού

Σολιδάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Τζανάκη Αργυρώ (Ρούλα) του Σταύρου

Φραγκονικολάκης Αντώνιος του Νικολάου

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

 

Βαρουξάκης Στυλιανός του Κωνσταντίνου

Δασκαλάκης Νικόλαος του Σταύρου

Διγενάκη Μαρία (Τιλάσα) του Νικολάου

Καρτσωνάκη Νίκη του Δημητρίου

Κοκκινάκη Όλγα του Εμμανουήλ

Κοκκινάκης Παναγιώτης του Απόστολου

Κολομβάκης Κωνσταντίνος του Νικολάου

Μαρινάκης Πέτρος του Γεωργίου

Μαυρογένης Ευτύχιος του Γεωργίου

Μπεμπλιδάκης Κωνσταντίνος του Ελευθερίου

Παπαστάμος Βασίλειος του Χρήστου

Παπουτσάκη Χαρίκλεια του Στυλιανού

Σταματάκης Ιωάννης του Θεοδώρου

Χίνου Μαρία του Γεωργίου

 

 Ακολουθεί η Δήλωση κατάρτισης για τα 5μελη Κοινοτικά Συμβούλια:

    

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ    

(με αλφαβητική σειρά)

 

Βίγλης Σταύρος του  Ευαγγέλου

Λαγουβάρδου Αθηνά του Στυλιανού

Στρατουδάκης Παναγιώτης του Ροδάμανθους

Φωτεινάκης Ανδρέας του Θεοδώρου

Χανιωτάκη Αντωνία του Ιωάννη

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ     

(με αλφαβητική σειρά)

 

Αναγνωστόπουλος Ανδρέας του Ιωάννη

Ανδριανάκη – Δασκαλάκη  Μαράι του Ματθαίου

Δερμιτζάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Περουλάκη Ελένη του Εμμανουήλ

Χριστοδουλάκης Ματθαίος του Εμμανουήλ

 

 

   ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

                (με αλφαβητική σειρά)

 

 Βεριβάκη Αικατερίνη του Ιωάννη

Καλαϊτζάκης Χαράλαμπος του Μιχαήλ

Καμπουράκη Μαρία του Γεωργίου

Μαμιδάκης Δημήτριος του Νικολάου

Μελετάκης Γεώργιος του Γεωργίου

Μπασιά Ασπασία του Ιωάννη

Τζίτζικα Νίκη του Στεφάνου

Φωτεινίδης Νικόλαος του Σωτηρίου

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΣΩΝ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Αγαθαγγέλου Μανωλία του Δημητρίου

Βεριβάκης Δημήτριος του Περικλέους

Βλαζάκης Γεώργιος του Παναγιώτη

Μπουζουνιεράκη Αργυρώ  Νεκταρία  του Νεκτάριου

Τερεζάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

Φραγκεδάκης Εμμανουήλ του Κυριάκου

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΑΝΙΟΥ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

 

Αλυγιζάκη Σταυρούλα του Εμμανουήλ

Ανδρουλάκη Θεανώ του Γρηγορίου

Marinova (Μαρίνοβα) Ivanka (Ιβάνκα) Ivanova (Ιβάνοβα) του Ivan (Ιβάν)

Μπομπολάκης Εμμανουήλ του Νικολάου

Πανανουδάκης Νικόλαος του Θεοφάνους

Τζανεράκης Εμμανουήλ του Στυλιανού

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Γοναλάκη Αικατερίνη του Ιωάννη

Κερατζημπασάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

Μακράκης Περικλής του Μιχαήλ

Μανωλακάκης Χαράλαμπος του Παύλου

Παπαδεράκη Αθηνά του  Γεωργίου

Σταματάκη Άννα του Βασιλείου

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Αρετάκη Ηλέκτρα του Αντωνίου

Μαρκουλάκης Νικόλαος του Νικολάου

Πετράκης Μιχαήλ του Γεωργίου

Σαριδάκης Αντώνιος του Αναστασίου

Τσιριωτάκη Ελένη του Χαραλάμπους

Φουράκης Γεώργιος του Κυριάκου

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΝΤΟΜΑΡΙΟΥ   

(με αλφαβητική σειρά)

 

Δασκαλάκη Αριάδνη του Εμμανουήλ

Καντιλιεράκης Ελευθέριος του Βασιλείου

Κολοκυθά Αρετή του Ιωάννη

Μιχελάκης Νικόλαος του Αντωνίου

Πρεκατσάκης Γεώργιος του Αντωνίου

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΕΜΕ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Γαρμπιδάκη Κωνσταντίνα του Χρήστου

Κατάκη Μαρία του Κωνσταντίνου

Μαρκουλάκης Αλέξανδρος του Σταύρου

Παρασκάκης Απόστολος του Εμμανουήλ

Ποντικάκη Αντωνία του Νικολάου

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΔΙΟΥ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Ανδρουλάκη Σταυρούλα του Νικολάου

Λιγοψυχάκης Μιχαήλ του Δημητρίου

Παπασταματάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ

Πατρικάκης Χαράλαμπος του Ιωάννη

Ποταμιάνου Ραφαέλα - Ασπασία του Σπυρίδωνος

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΩΝ ΡΟΥΜΑΤΩΝ 

(με αλφαβητική σειρά)

 

 

Γκουβέρης Κωνσταντίνος του Παντελή

Γναφάκη Αικατερίνη του Ευτύχιου

Γουνάκη Χρυσή του Δημητρίου

Κατζάκης Ιωάννης του Νικολάου

Λουφαρδάκη Γεωργία του Εμμανουήλ

Λουφαρδάκης Ελευθέριος του Σπυρίδων

Μπιτζανάκης Όθων του Δημητρίου

Παναγιωτάκης Κυριάκος του Στυλιανού

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Βαρουξάκη Μαρία του Ιωάννη

Καλλιτσάκης Γρηγόριος του Κυριάκου

Κουκουτσάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

Λουρανδάκης Κυριάκος του Δημητρίου

Μαράκης Θρασύβουλος του Ιωάννη

Hogman (Χόγκμαν ) Smirlakis (Σμυρλάκη) Sofia (Σοφία) του Tomasdotter (Τομασντότερ)

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΩΠΟΥ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Βαβουράκη Ελένη του Δημητρίου

Καλογεράκης Δημήτριος του Νικολάου

Ντουσάκη Ειρήνη του Μιχαήλ

Παπαδάκης Εμμανουήλ του Σπυρίδωνος

Παπαδάκης Στέφανος του Μιχαήλ 

Πατεράκης Μιχαήλ του Ιωάννη

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΙΝΕ 

(με αλφαβητική σειρά)

 

Δασκαλάκη Ιωάννα του Ευαγγέλου

Δερμιτζάκης Στέφανος του Δημητρίου

Νικολουδάκης Γεώργιος του Αθανασίου

Τσιράκη Μαργαρίτα του Ιωάννη

Χιώτη Κωνσταντίνα του Κωνσταντίνου

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΗΛΙΑΣ  

(με αλφαβητική σειρά)

 

Μαθιουδάκη Γεωργία του Νικολάου

Μπερτάκης Γεώργιος του  Κυριάκου

Μυλωνάκη Μαρία του Ιωάννη

Παπαδοπούλου Ελπινίκη του Στυλιανού

Χρυσαφάκης Κωνσταντίνος του Ζαχαρία 

 

 

.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΑΥΡΩΝΙΤΟΥ 

(με αλφαβητική σειρά)

 

Βογιατζάκη – Νταγκουνάκη Αικατερίνη του Μιχαήλ

Επιτροπάκης Μιχαήλ του Ιωάννη

Καντιλάκης Εμμανουήλ του Εμμανουήλ

Κεραμιανάκη Χριστίνα του Στυλιανού

Μαρονικολάκης Ιωάννης-Αναστάσιος του Ιωάννη

Νταγκουνάκης Γεώργιος του Ευαγγέλου

Σκορδύλη Ελένη του Αθανασίου

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΟΥΡΝΕ  

(με αλφαβητική σειρά)

Γιαννακάκης Εμμανουήλ του Στυλιανού

Θωμαδάκης Αντώνιος του Ευστρατίου

Πασαριβάκη Μαρία του Σταματίου

Φραγκάκης Εμμανουήλ του Χαραλάμπους

Φραγκεδάκη Παντελία του Βασιλείου

Γεράνι 04-05-2019

Ο Υποφήψιος Δήμαρχος

Μαλανδράκης Ιωάννης του Ιωάννη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Σχόλια