Δημοτικές εκλογές '19

Δημοτικές εκλογές 2019: Ο Ζ. Καλογεράκης στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου

Ο νυν δήμαρχος κατέθεσε το συνδυασμό του

Στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου βρέθηκε αργά το απόγευμα της Κυριακής ο Ζαχαρίας Καλογεράκης όπου κατέθεσε το συνδυασμό του που ονομάζεται «Μινώα Πεδιάδας – Τόπος με Μέλλον».

Μαζί του ήταν και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι της παράταξής τους.

Να σημειωθεί ότι ο νυν δήμαρχος διεκδικεί εκ νέου τον δημαρχιακό θώκο του Δήμου Μινώα Πεδιάδος.

Εκλογική Περιφέρεια Αρκαλοχωρίου

 

1

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ - ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

3

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4

ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5

ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

6

ΓΟΡΓΟΜΥΤΗ - ΣΑΚΑΒΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

7

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ - ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

9

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

10

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

11

ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΡΑΚΟΥ

12

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13

ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

14

ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

15

ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16

ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17

ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18

ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20

ΣΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

21

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ - ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ ΕΡΑΤΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

22

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23

ΧΑΛΕΠΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

24

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Θραψανού

 

1

ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΡΙΝΟΥ

2

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ

3

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

4

ΠΛΟΥΜΑΚΗ - ΔΡΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ - ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

6

ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Καστελλίου

 

1

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ - ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

2

ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΙΩΡΓΑΚΗ - ΧΑΙΡΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

3

ΒΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4

ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ - ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

7

ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΛΑΓΚΩΝΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8

ΜΑΛΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9

ΠΕΤΡΟΥ - ΜΑΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11

ΧΑΡΙΤΑΚΗ - ΡΟΚΑΔΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

Σύμβουλοι Κοινότητας:

 

Εκλογική Περιφέρεια Αρκαλοχωρίου

 

Κοινότητα Αρκαλοχωρίου

1

ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ - ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

3

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ

4

ΛΑΔΟΥΚΑΚΗ - ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7

ΠΑΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8

ΠΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗ - ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ - ΚΛΗΜΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Κοινότητα Γαρίπας

1

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4

ΟΡΦΑΝΑΚΗ - ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

5

ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Κοινότητα Κασσάνων

1

ΜΕΣΣΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΟΦΟΚΛΗ

3

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4

ΡΟΥΜΠΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

5

ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Κοινότητα Νιπιδιτού

1

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

2

ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

3

ΜΑΛΤΕΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

4

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΣΥΛΒΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Κοινότητα Παναγιάς

1

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3

ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ

4

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

5

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Κοινότητα Πανοράματος

1

ΓΙΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

2

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

3

ΘΩΜΑΪΔΗ ΖΩΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ

 

4

ΚΟΚΚΙΝΟΥ - ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

5

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

6

ΣΥΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

 

Κοινότητα Παρτίρων

1

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

2

ΖΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

3

ΘΩΜΑΪΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

4

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

5

ΜΠΑΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

6

ΤΣΟΥΡΑΚΑΚΗ - ΑΓΓΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

Κοινότητα Σκινιά

1

ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2

ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3

ΡΕΡΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4

ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

 

5

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Θραψανού

 

Κοινότητα Θραψανού

1

ΔΟΡΓΙΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2

ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

3

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΒΒΑ

 

4

ΧΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

5

ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καστελλίου

 

Κοινότητα Αποστόλων

1

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

2

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4

ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5

ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

Κοινότητα Κασταμονίτσας

1

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3

ΤΣΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5

ΨΑΡΑΚΗ - ΣΗΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Κοινότητα Καστελλίου

1

ΚΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

ΜΑΡΑΥΓΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3

ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

4

ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ - ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5

ΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Κοινότητα Πολυθέας

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

2

ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

3

ΚΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4

ΣΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5

ΤΡΙΒΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Σχόλια