Δημοτικές εκλογές '19

Κατέθεσε τον συνδυασμό του στο Πρωτοδικείο ο Μανώλης Κοκοσάλης

Στο Πρωτοδικείο ο υποψήφιος δήμαρχος Αρχανών – Αστερουσίων του συνδυασμού «Πολιτών αυτοΔΙΟΙΚΗΣΗ», Μανώλης Κοκοσάλης

Ο υποψήφιος δήμαρχος Αρχανών - Αστερουσίων, Μανώλης Κοκοσάλης και επικεφαλής του συνδυασμού «Πολιτών αυτοΔΙΟΙΚΗΣΗ» βρέθηκε στο Πρωτοδικείο συνοδευόμενος σήμερα με υποψηφίους του. 

Στη φωτογραφία ο υποψήφιος δήμαρχος κ. Κοκοσάλης μαζί ανθρώπους που θα πλαισιώσουν το ψηφοδέλτιό του. 

Επικεφαλής του συνδυασμού είναι ο:

Εμμανουήλ Κοκοσάλης τ. Γεωργίου

Οι κάτωθι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

  1. ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ του Εμμανουήλ
  2. ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ ΚΛΙΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΒΩΚΟΥ) του Εμμανουήλ
  3. ΓΡΙΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Εμμανουήλ
  4. ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  5. ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  6. ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Παντελή
  7. ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννου
  8. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  10. ΡΙΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  11. ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  12. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

  1. ΑΓΟΓΛΩΣΣΑΚΗ ΔΑΛΑΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του Εμμανουήλ
  2. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΖΕΒΕΔΑΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  4. ΓΑΒΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  6. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του Στυλιανού
  7. ΚΑΒΛΕΝΤΑΚΗ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Μιχαήλ
  8. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαραλάμπου
  9. ΚΑΡΑΝΤΕΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  10. ΚΟΥΤΕΝΤΕ ΜΕΛΑΝΘΙΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του Γεωργίου
  11. ΛΑΔΟΥΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Στεφάνου
  12. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του Γεωργίου
  13. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  14. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Ν. Καζαντζάκη

  1. ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Χαραλάμπους
  2. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του Δράκου
  3. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
  4. ΑΝΤΩΝΙΔΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Φραγκίσκου
  5. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του Δημητρίου
  6. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Φανουρίου
  7. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννου
  8. ΖΩΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Εμμανουήλ
  9. ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
  10. ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  11. ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
  12. ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπου
  13. ΛΥΔΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Πέτρου
  14. ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  15. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

Κοινότητα Αρχανών:

1) ΑΡΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

2) BAΓΑΚΗ ΣΗΜΑΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου

3) ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

4) ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

5) ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

6) ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΟΛΓΑ του Γεωργίου

7) ΚΙΡΚΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

8) ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ του Κωνσταντίνου

9) ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου

10) ΧΙΛΕΤΖΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ του Εμμανουήλ

11) ΨΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευστρατίου

Κοινότητα Κάτω Αρχανών:

1.ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

  1. ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευαγγέλου
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΘΕΑ του Ιωάννη
  3. ΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  4. ΨΥΛΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

Κοινότητα Αχεντριά:

  1. ΑΓΙΟΒΑΡΒΑΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννου
  2. ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπου
  3. ΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  4. ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννου
  5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Κοινότητα Πύργου:

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ζαχαρία
  3. ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  4. ΜΠΕΡΚΗ ΒΑΡΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  5. ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Εμμανουηλ
  6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φώτη
  7. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ

Κοινότητα Τεφελίου:

  1. ΑΝΤΩΝΑΙΟΥ ΚΑΡΑΤΣΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
  2. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΨΙΜΟΥΛΑΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ του Ιακώβου
  3. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  4. ΚΟΥΤΕΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου

Κοινότητα Χαρακίου:

  1. ΖΕΡΒΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αριστείδη
  2. ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
  3. ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου
  5. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Ν. Καζαντζάκη

Κοινότητα Αγίου Βασιλείου:

  1. ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Μιχαήλ
  2. ΔΡΕΤΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χαραλάμπου
  4. ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΠΗΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Σωτηρίου

Κοινότητα Αγιών Παρασκιών:

  1. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  2. ΒΛΑΣΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Θεοδώρου
  4. ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  5. ΚΑΒΑΖΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Ιωάννη
  6. ΚΑΡΑΜΑΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
  7. ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗ ΒΑΪΑ του Δημητρίου

Κοινότητα Αστριτσίου:

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του Παναγιώτη
  2. ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ηλία
  4. ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  5. ΣΤΑΦΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χριστοφόρου
  6. ΣΤΕΦΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Βασιλείου
  7. ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννου
  8. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

Κοινότητα Δαμανίων:

  1. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χαραλάμπου
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Πέτρου
  3. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Αντωνίου
  4. ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  5. ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του Σάββα
  6. ΠΑΥΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Παύλου
  7. ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του Βασιλείου

Κοινότητα Κουνάβων:

  1. ΔΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
  3. ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Ιωάννη
  4. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στυλιανού
  6. ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου
  7. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

Κοινότητα Μελεσών:

  1. ΔΟΞΑΣΤΑΚΗ ΒΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  2. ΔΟΥΒΛΕΤ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Γεωργίου
  3. ΠΕΧΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
  4. ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΣΠΙΤΑΛΛΙΩΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ
  6. ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  7. ΧΑΛΕΒΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ του Νικολάου

Κοινότητα Μεταξοχωρίου:

  1. ΑΓΓΟΥΡΙΔΗ ΚΟΚΟΣΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φραγκίσκου
  3. ΜΠΕΡΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννου
  5. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

Κοινότητα Μυρτιάς:

  1. ΑΤΖΙΤΖΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
  2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΑΠΑΝΤΑΪΔΑΚΗ KOYKAKH ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  4. ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του Ιωάννου
  5. ΤΣΑΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Ιωάννου

Κοινότητα Πεζών:

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
  2. ΚΟΥΜΑΡΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αναστασίου
  3. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικήτα
  4. ΜΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ματθαίου
  5. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμναουήλ
  6. ΜΠΕΡΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου
  7. ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ευαγγέλου
  8. ΦΟΙΝΙΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

Κοινότητα Χουδετσίου:

  1. ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Γεωργίου
  2. ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  3. ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  4. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
  5. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννου

Σχόλια