Δημοτικές εκλογές '19

Ο Ευριπίδης Κουκιαδάκης κατέθεσε το συνδυασμό του στο Πρωτοδικείο

Δημοτικές εκλογές 2019: Ο υποψήφιος δήμαρχος βρέθηκε στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου

Την υποψηφιότητά του για τις δημοτικές εκλογές 2019 κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου ο Ευριπίδης Κουκιαδάκης, επικεφαλής της παράταξης «ΣυνΕργασία ΓΙΑ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ».

Το έμβλημα του συνδυασμού είναι τέσσερεις κυματοειδείς λωρίδες διαφορετικών χρωμάτων (πράσινο, μπλε, ματζέντα) που σχηματίζουν ένα περιστέρι, σύμβολο ειρήνης, φιλίας, συνεργασίας και συνεννόησης.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου
  2. ΑΝΑΠΟΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Γεωργίου
  3. ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  4. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ-ΚΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Νικολάου
  5. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ-ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ανδρέα
  6. ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΒΕΛΙΓΡΑΝΤΑΚΗ ΚΑΔΙΑΝΗ του Νικολάου
  8. ΓΚΟΓΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χριστοφόρου
  9. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  10. ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ του Εμμανουήλ
  11. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
  12. ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  13. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του Ιωάννη
  14. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Δημητρίου
  15. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του Θωμά
  16. ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Γεωργίου
  17. ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή
  18. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του Γεωργίου
  19. ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη
  20. ΚΟΜΠΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μηνά
  21. ΚΟΥΤΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου
  22. ΚΥΡΑΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
  23. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΥΡΩΝΙΑ (ΜΙΡΑΝΤΑ) του Ηρακλή
  24. ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  25. ΜΑΛΑΘΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
  26. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  27. ΜΑΝΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Νικολάου
  28. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  29. ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
  30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
  31. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΓΓΕΛΑ του Σταύρου
  32. ΣΕΚΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αναστασίου
  33. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Τηλεμάχου
  34. ΣΥΓΛΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  35. ΣΥΝΤΙΧΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Ιωάννη
  36. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  37. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του Νικολάου
  38. ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Ιωάννη
  39. ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Νικολάου
  40. ΤΣΑΤΣΑΚΗ - ΜΑΡΗ ΖΩΗ του Εμμανουήλ
  41. ΤΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  42. ΦΑΤΣΕΑ ΕΙΡΗΝΗ του Μαρίνου
  43. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΝΕΖΙΝΗ του Αναστασίου
  44. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Μιχαήλ
  45. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

  1. ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου
  2. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ-ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΠΕΡΣΕΜΑΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Ιωάννη
  4. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΑΛΛΙΑΝΗΣ

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΗ

  1. ΙΕΡΩΝΥΜΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Μιχαήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΕΜΕΝΟΥΣ

  1. ΣΩΜΑΡΑΚΗ-ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ του Εμμανουήλ

Σχόλια