Δημοτικές εκλογές '19

Ο Κώστας Μαμουλάκης κατέθεσε το συνδυασμό του στο Πρωτοδικείο

Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι συνόδευαν τον επικεφαλής της παράταξης

Στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου βρέθηκε λίγο πριν τις 4 το μεσημέρι ο νυν και εκ νέου υποψήφιος δήμαρχος Μαλεβιζίου Κώστας Μαμουλάκης.

Ο επικεφαλής της παράταξης πέρασε την πύλη του Πρωτοδικείου συνοδευόμενος από τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους για το Μαλεβίζι και κατέθεσε το συνδυασμό της παράταξης «Νέοι Δρόμοι» για τον Δήμο Μαλεβιζίου.

Συνοδευόμενος από υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους και Προέδρους οικισμών μονομελών συμβουλίων – που έχουν ήδη καταθέσει της υποψηφιότητές τους – ο Δήμαρχος Μαλεβιζίου και επικεφαλής της παράταξης Κώστας Μαμουλάκης σε δηλώσεις του τόνισε:

«Με σεβασμό στον πολίτη και αίσθημα ευθύνης απέναντι στην ιστορία και την παράδοση του τόπου μας, καταθέσαμε σήμερα τον συνδυασμό της παράταξής μας «Νέοι Δρόμοι» στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου.

Και πραγματικά, αισθάνομαι μεγάλη χαρά που έχω δίπλα μου μια τόσο μεγάλη, δυνατή, αξιόπιστη και ενεργητική ομάδα ανθρώπων, έμπειρων αλλά και νέων,που γεμάτοι ενθουσιασμό επιθυμούν να συμβάλλουν στην κοινή προσπάθεια. Τους ευχαριστώ από καρδιάς, όπως ευχαριστώ και όλους τους συμπολίτες μου που με την αγάπη και την αποδοχή τους, μας δίνουν τη δύναμη για την επόμενη μέρα.

Συνεχίζουμε γεμάτοι όρεξη τους διαβεβαιώ: Όπως τα καταφέραμε με τα μεγάλα και σπουδαία, έτσι θα τα καταφέρουμε και με τα καθημερινά και σημαντικά!».

Αναλυτικά οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Μαλεβιζίου:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΑΖΙΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΥΡΩΝΑ
  2. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΑΠΛΑΔΑ ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΥΡΩΝΑ
  6. ΔΡΟΥΓΚΑΚΗ ΓΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  8. ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  9. ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΚΟΥΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΛΥΔΑΚΗΣ (ΚΑΡΙΚΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΜΑΥΡΑΚΗ ΛΟΥΜΠΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  13. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
  15. ΜΠΙΖΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΜΠΡΙΝΤΑΛΟΥ ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  19. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΑΜΨΩΝ
  20. ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΠΙΤΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  22. ΠΡΑΤΙΚΑΚΗ ΚΟΥΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  23. ΠΡΟΓΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ
  24. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  25. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  26. ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  28. ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  29. ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  30. ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  31. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  32. ΧΝΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΜΥΡΩΝΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ

  1. ΒΑΛΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 2. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΖΟΥΛΙΑΔΑΚΗ ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ

  1. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΚΥΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΑΝΙΟΥΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΤΖΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΦΤΕΝΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Κοινότητας Καλεσσών του Δήμου Μαλεβιζίου

1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3 ΜΑΝΙΔΑΚΗ ΛΑΟΥΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

6 ΠΛΑΪΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

7 ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Κοινότητας Γαζίου του Δήμου Μαλεβιζίου

  1. ΒΑΜΒΑΚΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΤΣΥΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΙΜΩΝΑ
  3. ΚΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ
  5. ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  7. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  8. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  9. ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  10. ΤΥΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΜΗΝΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Κοινότητας Αχλάδας του Δήμου Μαλεβιζίου

1 ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4 ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΠΕΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Κοινότητας Κρουσώνα του Δήμου Μαλεβιζίου

1 ΒΑΛΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

2 ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3 ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6 ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

7 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Σχόλια