Δημοτικές εκλογές '19

Λαϊκή Συσπείρωση: Στο Πρωτοδικείο οι συνδυασμοί του Ηρακλείου

Αυτά είναι τα ονόματα των υποψήφιων με τη Λαϊκή Συσπείρωση όλων των Δήμων της περιφερειακής ενότητας Ηρακλείου

Στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου κατατέθηκαν σήμερα οι συνδυασμοί της Λαϊκής Συσπείρωσης όχι μόνο για το Δήμο Ηρακλείου, αλλά και για άλλους Δήμους της περιφερειακής ενότητας.

Συγκεκριμένα, κατατέθηκαν επίσημα τα ονόματα για τους Δήμους Αρχανών – Αστερουσίων (Μανώλης Καρκαβάτσος), Βιάννου (Κώστας Μωυσάκης), Γόρτυνας (Μιχάλης Μανιαδάκης), Μαλεβιζίου (Μιχάλης Χουστουλάκης), Μινώα Πεδιάδος (Κώστας Προυκάκης), Φαιστού (Γιάννης Ζαχαριουδάκης) και Χερσονήσου (Γιώργος Παρθενιώτης).

Ο υποψήφιος Δήμαρχος Ηρακλείου Δημήτρης Βρύσαλης στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου, δήλωσε:

«Σήμερα κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στο Δήμο Ηρακλείου, ψηφοδέλτιο που περιλαμβάνει αγωνιστές της πόλης μας απ’ όλες τις συνοικίες της και τους κλάδους. Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης είναι ανανεωμένο με νέους αγωνιστές, εργαζόμενους που αναγνωρίζουν ότι είναι το μόνο ψηφοδέλτιο που η ενίσχυση του μπορεί να κάνει την πραγματική διαφορά, που η ενίσχυση του θα δώσει ελπίδα σε όλους εκείνους που νιώθουν αριστεροί, προοδευτικοί, σε όλους εκείνους που νιώθουν απηυδισμένοι από την σημερινή κατάσταση. Τις μέρες που απομένουν οι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης θα βάλουν τα δυνατά τους για βγει δυναμωμένη η Λαϊκή Συσπείρωση, δυνάμωμα που θα σημαίνει πιο ισχυρή λαϊκή διεκδίκηση μέσα και έξω από το Δημοτικό Συμβούλιο για δραστική μείωση της δημοτικής φορολογίας, σταθερή δουλειά, αξιοπρεπείς μισθούς, δημόσιες και δωρεάν κοινωνικές υπηρεσίες.».

ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

Επικεφαλής: Δημήτρης Βρύσαλης 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Γοργολαίνη:

1 ΠΕΡΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2 ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου:

1 ΑΓΓΕΛΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2 ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4 ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

5 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8 ΒΛΑΤΤΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

12 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

13 ΖΑΦΕΙΡΗ-ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ

14 ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

15 ΚΑΒΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

16 ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

17 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

18 ΚΑΠΑΤΑΪΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

20 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

21 ΚΑΡΑΝΤΕΜΟΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22 ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

23 ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24 ΚΟΚΟΣΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

25 ΚΟΚΟΣΑΛΗ-ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

26 ΚΟΡΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

27 ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

28 ΚΡΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

29 ΛΑΜΨΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

30 ΜΑΖΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

31 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

32 ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33 ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

34 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

37 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

38 ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ-ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39 ΞΗΜΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

41 ΠΑΚΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΩΣΗΦ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ

42 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

43 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

44 ΠΑΣΠΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

45 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

46 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

47 ΠΙΤΤΑΚΑ-ΤΡΙΓΩΝΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

48 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

49 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

50 ΣΚΕΠΑΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

51 ΣΤΑΘΑΚΗ-ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

52 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

53 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

54 ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΑΝΙΗΛ

55 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

56 ΤΣΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

57 ΦΩΤΙΑΔΟΥ-ΔΟΥΛΟΥΦΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

58 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

59 ΧΑΤΖΗΜΗΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΘΩΜΑ

60 ΧΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

61 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

62 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

63 ΧΡΥΣΟΦΑΚΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ν. Αλικαρνασσού

1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2 ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4 ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ

5 ΠΕΪΝΗΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παλιανής:

1 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τεμένους:

1 ΔΡΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΥΛΛΑ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα του 1ου ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ Δημοτικού Διαμερίσματος της Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΡΙΘΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  6. ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΜΑΝΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΠΕΡΑΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΣΟΦΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  11. ΤΟΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα του 2ου ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Δημοτικού Διαμερίσματος της Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  5. ΚΑΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΝΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΚΑΡΑΝΤΕΜΟΙΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΩΤΣΑΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΑΛΕΦΙΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  11. ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  13. ΡΟΥΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  14. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
  15. ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα του 3ου ΔΥΤΙΚΟΥ Δημοτικού Διαμερίσματος της Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΕΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ
  4. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  7. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΗ
  9. ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΑΡΓΥΡΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  12. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΗ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα του 4ου ΝΟΤΙΟΥ Δημοτικού Διαμερίσματος της Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου του Δήμου Ηρακλείου

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΑΛΟΥΜΠΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6 ΚΑΖΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7 ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

8 ΛΑΒΕΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9 ΛΕΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10 ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11 ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

12 ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

13 ΜΗΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΩΜΑ

14 ΞΗΜΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15 ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ

16 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17 ΤΣΕΜΕΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ

19 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

20 ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα της Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ της Εκλογικής Περιφέρειας Ν. Αλικαρνασσού του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΓΙΑΛΑΜΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΔΡΟΥΛΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΣΑΝΤΙΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΚΕΠΑΡΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  10. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα του ΑΓ. ΣΥΛΛΑ της Εκλογικής Περιφέρειας Τεμένους του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΔΙΑΛΕΚΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΠΕΤΕΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ της Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  5. ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα ΒΟΥΤΩΝ της Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ
  4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ της Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλείου του Δήμου Ηρακλείου

  1. ΖΕΡΒΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΣΛΑΒΙΚ ΚΑΡΕΛ του ΓΙΑΝ
  3. ΣΟΦΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΑΡΧΑΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

Επικεφαλής: Μανώλης Καρκαβάτσος 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρχανών

  1. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  6. ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τουΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΟΡΔΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αστερουσίων

  1. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΟΣ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  5. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΜΥΓΔΑΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΠΡΙΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΠΟΤΗΡΑΚΗ ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΡΙΝΟΥ
  12. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΔΗΜΟΥ
  13. ΨΑΘΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νίκου Καζαντζάκη

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΔΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  5. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΠΕΧΥΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΤΖΑΝΑΚΗ ΗΔΥΛΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  14. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην Κοινότητα Αρχανών της Εκλογικής Περιφέρειας Αρχανών του Δήμου Αρχανών - Αστερουσίων

  1. ΑΔΑΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΒΛΑΣΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα Κουνάβων της Εκλογικής Περιφέρειας Νίκου Καζαντζάκη του Δήμου Αρχανών - Αστερουσίων

  1. ΒΑΡΕΛΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΡΙΘΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΝΤΕΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ
  5. ΣΑΜΠΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΕΚΟΣ ΜΙΝΩΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΒΙΑΝΝΟΥ

Επικεφαλής: Κώστας Μωυσάκης 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
  2. ΒΕΡΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΒΡΟΝΤΙΝΟΥ ANTONIA συζ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΖΕΡΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  9. ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΑΡΟΥΣΗ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
  13. ΛΙΟΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΜΠΕΛΕΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  16. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  17. ΡΑΠΤΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  19. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Επικεφαλής: Μιχάλης Χουστουλάκης 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΑΖΙΟΥ

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΒΛΑΤΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΙΒΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΝΤΟΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  7. ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΛΑΓΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
  11. ΛΑΠΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΜΑΝΟΥΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΜΠΕΚΡΗ ΦΙΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΚΡΙΦΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  18. ΦΑΛΑΤΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΦΛΟΥΡΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  22. ΧΡΟΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ

  1. ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΜΥΡΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΜΠΟΥΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ

  1. ΚΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  2. ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην κοινότητα Γαζίου της Εκλογικής Περιφέρειας Γαζίου του Δήμου Μαλεβιζίου

  1. ΒΑΘΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  2. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  5. ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΚΟΝΤΟΚΑΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΛΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΜΠΟΥΓΙΑ ΦΙΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  12. ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  13. ΤΟΥΠΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΓΟΡΤΥΝΑΣ

Επικεφαλής: Μιχάλης Μανιαδάκης 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας

1 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΖΕΡΒΑΚΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3 ΚΙΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

6 ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΗΝΑ

7 ΜΠΟΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8 ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9 ΡΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Γόρτυνας

1 ΑΛΕΓΚΑΚΗ - ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3 ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4 ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6 ΞΗΜΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8 ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κόφινα

1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΙΛΝΤΙΚΟ ΜΑΡΓΚΙΤ του ΤΙΜΠΟΡ ΤΙΒΑΝΤΑΡ

2 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΑΣΛΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΡΑΚΟΥ

7 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΡΟΧΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΜΙΝΩΑ

Επικεφαλής: Κώστας Προυκάκης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκαλοχωρίου

  1. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  6. ΓΙΑΓΚΙΟΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΛΑΦΑΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΛΥΔΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  12. ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΠΡΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  14. ΤΟΥΡΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  15. ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  16. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Θραψανού

  1. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ-ΛΙΑΠΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καστελλίου

  1. ΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΑΛΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΔΑΜ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  6. ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΦΑΙΣΤΟΥ

Επικεφαλής: Γιάννης Ζαχαριουδάκης 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ζαρού:

  1. ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μοιρών:

  1. ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΛΗ-ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ
  5. ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  6. ΝΙΚΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  7. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  8. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
  9. ΡΙΜΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τυμπακίου:

  1. ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΚΟΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΛΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  6. ΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝ
  7. ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΤΟΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Επικεφαλής: Γιώργος Παρθενιώτης 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΓΟΥΒΩΝ

  1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΡΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
  6. ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΟΣ
  8. ΜΑΥΡΑΚΗ-ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΟΡΕΣΤΗ
  10. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΥΡΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΠΕΠΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  13. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΜΑΛΙΩΝ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  4. ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΥΠΡΑΚΗ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΟΘΗΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΧΑΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Σχόλια