Δημοτικές εκλογές '19

Κατατέθηκαν 4 συνδυασμοί της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Ν. Λασιθίου

Αυτά είναι τα ονόματα των συνδυασμών της Λαϊκής Συσπείρωσης

Κατατέθηκαν οι Δηλώσεις Κατάρτισης των Συνδυασμών της Λαϊκής Συσπείρωσης στους Δήμους του νομού Λασιθίου.

Το Σάββατο 4 Μαΐου το μεσημέρι στο Πρωτοδικείο Λασιθίου παρευρέθηκαν οι επικεφαλής των συνδυασμών Λαϊκή Συσπείρωση Αγίου Νικολάου, Λαϊκή Συσπείρωση Ιεράπετρας, Λαϊκή Συσπείρωση Σητείας και Λαϊκή Συσπείρωση Οροπέδιου Λασιθίου, Φιλιππάκης Γιώργος, Κοτσιφάκη Μαρία, Συμεωνίδης Σίμος και Χαλκιαδάκης Κώστας αντίστοιχα όπου και κατέθεσαν τα προβλεπόμενα από το νόμο δικαιολογητικά για την ανακήρυξη των δημοτικών συνδυασμών.

Οι υποψήφιοι διαμορφώνονται ως εξής:

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1. ΑΒΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΡΩΜΥΛΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΒΙΟΝΑΖ ΓΙΩΡΓΟΣ‐ΦΛΟΡΙΝΤΟ του ΡΕΜΥ
  4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΡΑΝΙΚΑ-ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΛΑΖΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΑΚΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  8. ΜΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΜΠΑΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΜΠΟΥΣΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΜΠΡΟΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ‐ΔΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΡΑΔΟΒΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  17. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΤΣΑΛΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΥΛΛΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  21. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΠΡΟΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  3. ΝΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΦΡΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΡΑΧΑΣΙΟΥ

  1. ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

  1. ΑΓΑΠΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΜΑΝΟΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  11. ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΜΠΑΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΜΠΛΑΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  15. ΜΠΡΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  17. ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΠΑΡΣΩΤΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  20. ΠΑΫΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  21. ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΣΠΗΛΙΑΔΗ-ΠΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ(ΣΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  24. ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  25. ΧΑΤΖΑΚΗ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ

  1. ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ

  1. ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΝΟΥ

  1. ΑΜΥΓΔΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΞΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΗΣ

  1. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΑΜΥΓΔΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΒΔΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΒΔΟΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΜΕΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  7. ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ του ΑΡΗ
  9. ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  11. ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 12. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  12. ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  13. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΡΟΥΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  17. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  19. ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

  1. ΑΒΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΡΩΜΥΛΟΥ
  2. ΓΑΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΗΛΙΑ
  3. ΔΑΛΑΒΕΡΟΥ(ΚΑΡΥΔΗ) ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΜΑΝΔΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  7. ΜΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΜΑΡΜΑΚΕΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΟΥΔΑΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  11. ΠΙΘΑΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΣΚΥΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ
  13. ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΦΑΡΣΑΡΗΣ (ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Σχόλια