Ειδήσεις

Ξεχώρισαν οι επιδόσεις των Μπαλαμούτη και Φραντζεσκάκη

Με μεγάλη συμμετοχή και πολύ καλές επιδόσεις πραγματοποιήθηκαν την περασμένη Τρίτη 4/4 οι Πανελλήνιοι αγώνες στίβου β ' φάσης ΓΕΛ & ΕΠΑΛ στο Παγκρήτιο στάδιο και στο Εθνικό Στάδιο Ελευθερίας.

Από τις επιδόσεις ξεχώρισε αυτή της Ζωής Μπαλαμούτη, η οποία σε ρυθμούς προπόνησης "προσγειώθηκε" στα 12,10 μ. στο τριπλούν και πλέον ετοιμάζεται για το μεγάλο άλμα στο Πανελλήνιο σχολικό, ενώ στη σφυροβολία ο Χρήστος Φραντζεσκάκης ήταν νικητής με 71,75 μέτρα.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα:

ΑΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ

100 Μ.

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

7ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11".65

1ος

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΛ Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ

12".26

2ος

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΛ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12".48

3ος

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12".70

4ος

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12".81

5ος

200Μ.

ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ

23".70

1ος

ΝΑΙ

ΛΙΛΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23".80

2ος

ΦΑΖΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ

23".90

3ος

ΡΑΜΠΙΑ

ΕΛΙΣ

1ο ΓΕ.Λ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24" .55

4ος

ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΕΛ ΑΛΚ/ΣΟΥ

24".60

5ος

ΨΥΧΟΥΛΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο ΓΕ.Λ ΡΕΘΥΜΝ

24"70

6ος

400Μ.

ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ.

52΄΄.39

1ος

ΝΑΙ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

54".73

2ος

ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

2ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

56".47

3ος

800Μ.

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

2΄.03".50

1ος

ΝΑΙ

ΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2΄.07".65

2ος

1500Μ

ΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΑΔΑΜ

11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚ

4΄.19΄΄.20

1ος

ΝΑΙ

ΡΟΝΤΗΡΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

3ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

4΄.37".00

2ος

110Μ ΕΜΠ.

ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ.

14΄΄.87

1ος

ΝΑΙ

2000Μ. Φ.Ε.

ΣΙΝΚΟΛΑ

ΡΟΜΠΕΡΤ

1ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ

7΄.01".54

1ος

ΝΑΙ

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

8΄.12".67

2ος

400Μ ΕΜΠ.

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

1΄.03".88

1ος

3000Μ.

ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

1ο ΓΕ.Λ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10΄.00".80

1ος

ΜΗΚΟΣ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ

6.47

1ος

ΝΑΙ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΠΑΤΤΑΚΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

8ο  ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ.

14.20

1ος

ΝΑΙ

ΥΨΟΣ

ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

1.86

1ος

ΝΑΙ

ΣΦΑΙΡΑ

ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΠΑΛ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

14.76

1ος

ΝΑΙ

ΠΟΛΙΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΛ ΕΥΡΩΠ. ΠΑΙΔ.

13.95

2ος

ΑΚΟΝΤΙΟ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

54.44

1ος

ΝΑΙ

ΒΑΣΙΛΙΚΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

53.40

2ος

ΦΕΖΓΚΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ

49.60

3ος

ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

49.54

4ος

ΑΛΕΞΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

48.88

5ος

ΣΦΥΡΑ

ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

71.75

1ος

ΝΑΙ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

1ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

59.32

2ος

ΤΟΥΣΙΣΒΙΛΙ

ΓΚΕΟΡΓΚΙ

1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ

46.35

3ος

ΔΙΣΚΟΣ

ΦΘΕΝΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

45.23

1ος

ΝΑΙ

ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

44.20

2ος

ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

1ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

37.48

3ος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  Β΄ ΦΑΣΗΣ  ΣΧΟΛΙΚΩΝ -7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΡΟΚΡΙΣΗ

100 Μ.

ΛΙΝΑΡΑΚΗ

ΕΥΑ

ΓΕΛ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

13".00

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

1ο ΓΕ.Λ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13".14

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ.

13"25

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13".79

ΕΥΘΥΜΑΚΗ

ΧΡΥΣΑ

2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

13".81

ΒΡΥΓΙΩΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

1ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14".17

200Μ.

ΤΖΟΝΣΟΝ

ΝΟΡΑΓΙΑ

ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26".64

ΝΑΙ

ΣΑΪΠΙ

ΙΟΛΑ

8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27".41

400Μ.

ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

1΄.01".49

ΝΑΙ

ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΥΑΓΓ.

1ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝ.

1΄.02΄΄.08

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΗΡ.

1΄.05".13

100 Μ. ΕΜΠ.

ΦΘΕΝΑΚΗ

ΘΕΟΔΟΣΙΑ

7ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16".67

400Μ ΕΜΠ.

ΛΟΠΠΙΝΕ

ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΗΡ.

1΄.07".68

ΝΑΙ

ΜΕΤΑ

ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΛ  ΣΠΗΛΙΟΥ

1΄.10".24

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ

ΡΑΦΑΕΛΑ

2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

1΄.12".34

2000Μ.Φ. Ε.

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠ.

8΄.41"..97

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ

ΖΩΗ

3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛ.

12.10

ΝΑΙ

ΥΨΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΟΛΓΑ

ΓΕΛ ΜΑΛΙΩΝ

1.58

ΝΑΙ

ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΛ ΜΑΛΙΩΝ

1.49

ΚΟΝΤΩ

ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ

ΕΒΕΛΙΝΑ

ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

2.90

ΑΚΟΝΤΙΟ

ΑΛΙΜΑΝΙ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1οΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

38.52

ΝΑΙ

ΔΟΡΓΙΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡ.

29.44

ΣΦΑΙΡΑ

ΜΥΛΩΝΑΚΗ

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ

12.55

ΝΑΙ

ΜΙΛΩΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΠΑΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

11.97

ΔΙΣΚΟΣ

ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

38.19

ΝΑΙ

ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

31.20

ΣΦΥΡΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΗ

ΑΝΝΑ

ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

50.63

ΝΑΙ

ΤΡΟΥΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

49.85

ΔΗΜΑΔΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

2ο ΓΕ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

41.86

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  Β΄ ΦΑΣΗΣ  ΣΧΟΛΙΚΩΝ -7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια