Μετά την κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας, διαμορφώθηκε και το πρόγραμμα των ομίλων. Ο ΟΦΗ ξεκινά εκτός έδρας με τον Απόλλωνα, στη συνέχεια θα αντιμετωπίσει εντός έδρας τον Παναθηναϊκό και κλείνει τον όμιλο με το δεύτερο εντός έδρας παιχνίδι κόντρα στον Ηρακλή. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας είναι:
1oς Όμιλος
ΑΟ Τρίκαλα
Ελευσίνα ή Ζάκυνθος
1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΟΚ - ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος - Τρίκαλα
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ
ΑΕΛ - Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος
3η αγωνιστική (13-15/12)
Τρίκαλα - ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος - ΠΑΟΚ
2ος Όμιλος
ΑΟ Χανιά
1η αγωνιστική (25-27/10)
Ολυμπιακός - Πλατανιάς
Σπάρτη - ΑΟ Χανιά
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός
Πλατανιάς - Σπάρτη
3η αγωνιστική (13-15/12)
ΑΟ Χανιά - Πλατανιάς
Σπάρτη - Ολυμπιακός
3ος Όμιλος
Απόλλων Σμύρνης
1η αγωνιστική (25-27/10)
Παναθηναϊκός - Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΟΦΗ - Παναθηναϊκός
Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης
3η αγωνιστική (13-15/12)
ΟΦΗ - Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός
4ος Όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα
Αγροτικός Αστ.
1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη
Καλλονή - Αγροτικός Αστέρας
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη - Καλλονή
3η αγωνιστική (13-15/12)
Αγροτικός Αστέρας - Ξάνθη
Καλλονή - ΠΑΣ Γιάννινα
5ος Όμιλος
Αστ. Τρίπολης
1η αγωνιστική (25-27/10)
Αστέρας Τρίπολης - Βέροια
Αιγινιακός - Άρης
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Άρης - Αστέρας Τρίπολης
Βέροια - Αιγινιακός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Άρης - Βέροια
Αιγινιακός - Αστέρας Τρίπολης
6ος Όμιλος
Αν. Καρδίτσας
1η αγωνιστική (25-27/10)
ΑΕΚ - Κέρκυρα
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΚ
Κέρκυρα - Λαμία
3η αγωνιστική (13-15/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα
Λαμία - ΑΕΚ
7ος Όμιλος
1η αγωνιστική (25-27/10)
Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Πανθρακικός - Καλλιθέα
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Καλλιθέα - Ατρόμητος
Παναιτωλικός - Πανθρακικός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Καλλιθέα - Παναιτωλικός
Πανθρακικός - Ατρόμητος
8ος Όμιλος
1η αγωνιστική (25-27/10)
Πανιώνιος - Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός - Κισσαμικός
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Κισσαμικός - Πανιώνιος
Λεβαδειακός - Πανσερραϊκός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Κισσαμικός - Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός - Πανιώνιος