Ειδήσεις

Οι υποδιευθυντές γυμνασίων και λυκείων νομού Ηρακλείου

Τοποθετήθηκαν και ανέλαβαν υπηρεσία οι υποδιευθυντές των γυμνασίων και των λυκείων του Νομού Ηρακλείου.

Τα ονόματα και τα σχολεία στα οποία τοποθετήθηκαν οι νέοι υποδιευθυντές έχουν ως εξής:

1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΨΑΛΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ και ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ και ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

5ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ και ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

6ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

7ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΟΓΧΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

9ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ και ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

10ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ

11ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

12ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ και ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

13ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ και ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εσπερινό Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γυμνάσιο Νέας Αλικαρνασσού: ΓΑΒΑΛΑ ΑΡΙΣΤΕΑ και ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γυμνάσιο Αγ. Βαρβάρας: ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γυμνάσιο Αρκαλοχωρίου: ΣΑΪΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γυμνάσιο Γαζίου: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Γυμνάσιο Γουβών: ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Γυμνάσιο Μοιρών: ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ και ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γυμνάσιο Τυμπακίου: ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ

1ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ και ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΜΙΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

3ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ και ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ και ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΧΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

7ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ και ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ και ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΛΙΟΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

11ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γενικό Λύκειο Νέας Αλικαρνασσού: ΚΑΤΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ και ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ

Γενικό Λύκειο Γαζίου: ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γενικό Λύκειο Μοιρών: ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γενικό Λύκειο Τυμπακίου: ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ και ΚΟΤΖΑΒΑΚΑΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

2ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ και ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΧΑΪΔΩ

3ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΓΕΡΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ και ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΔΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ και ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

5ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΜΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ και ΦΡΕΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: ΖΑΠΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1ο Επαγγελματικό Λύκειο Μοιρών: ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Εργαστηριακό Κέντρο Ηρακλείου: ΤΖΑΤΖΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ και ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ο Εργαστηριακό Κέντρο Ηρακλείου: ΚΡΙΘΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου: ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και ΔΑΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ

Καλλιτεχνικό Σχολείο Ηρακλείου: ΑΛΑΤΣΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ και ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΜΑΡΚΑΚΗ ΧΑΡΑ

Πειραματικό Γενικό Λύκειο Ηρακλείου: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Ειδικό Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Επαγγελματικό Λύκειο Ειδικής Αγωγής Ηρακλείου: ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης (ΕΕΕΕΚ) Ηρακλείου: ΑΣΠΡΟΚΟΥΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Επίσης, τοποθετήθηκαν οι παρακάτω εκπαιδευτικοί προσωρινά, ως δεύτεροι υποδιευθυντές στα σχολεία όπου η θέση παραμένει κενή, καθότι δεν υπήρξε δεύτερη υποψηφιότητα, μέχρις ότου ολοκληρωθεί η επανάληψη της διαδικασίας.

3ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

7ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Γυμνάσιο Γαζίου: ΚΑΡΑΛΗ-ΜΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΩ

Ελένη Σταυρουλάκη

Σχόλια