Ειδήσεις

Οι υποψήφιοι της "Αυτοδιοικητικής Συνεργασίας" στον Πλατανιά

Κατατέθηκε χθες από το νυν και υποψήφιο δήμαρχο Πλατανιά Γιάννη Μαλανδράκη στο Πρωτοδικείο Χανίων η δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού "Αυτοδιοικητική Συνεργασία Πολιτών", με συνολικά 184 υποψήφιους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους.

Σε δήλωσή του ο κ. Μαλανδράκης τόνισε ότι «η δύναμη του συνδυασμού δεν είναι μόνο στον αριθμό των μελών που τον απαρτίζουν αλλά και στη σύνθεσή του. Πρόκειται για μια ομάδα που συνδυάζει την εμπειρία στελεχών της αυτοδιοίκησης με τη φρεσκάδα της συμμετοχής νέων ανθρώπων και τη διάθεσή τους για προσφορά στα κοινά».

Ακολουθούν τα ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (Με αλφαβητική σειρά)

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΚΑΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Στυλιανού

ΜΑΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Εμμανουήλ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννου

ΧΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Περικλέους

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (Με αλφαβητική σειρά)

ΑΓΓΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Θεοδώρου

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ

ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Στυλιανού

ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Αντωνίου

ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη

ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

ΚΝΙΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου

ΜΑΛΑΚΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΜΠΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννου

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ - ΟΛΓΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Εμμανουήλ

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ του Βασιλείου

ΦΟΒΑΚΗ- ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ(ΒΕΤΑ) του Αθανασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΣΟΥΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (Με αλφαβητική σειρά)

ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΛΙΤΣΑ) του Χρήστου

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τoυ Ευαγγέλου

ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΑΤΙΝΑ(ΚΑΤΕΡΙΝΑ) τουΕμμανουήλ

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΡΑΛΛΟΥ του Παράσχου

ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ του Γεωργίου

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΠΡΟΒΙΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ευτυχίου

ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (Με αλφαβητική σειρά)

ΑΡΒΑΝΙΤΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Νικολάου

ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Θεοδώρου

ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γερασίμου

ΓΟΜΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννου

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταματίου

ΜΠΕΜΠΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ

ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κυριάκου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

(Με αλφαβητική σειρά)

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩΣΚΕΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΒΕΡΥΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΠΕΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΟΥ ΧΩΡΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΑΤΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΩΝ ΡΟΥΜΑΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΓΟΥΝΑΚΗ-ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ

ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΕΜΑΡΧΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΔΙΑΛΥΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΝΤΙΝΙΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΡΑΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικηφόρου

ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Ιωάννου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΒΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΩΣΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΚΩΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΜΠΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Περικλέους

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου

ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ZΥΜΒΡΑΓΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Διοματάρη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΔΩΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου

ΧΑΤΖΙΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΓΟΝΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννου

ΛΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ελευθερίου

ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Μιχαήλ

ΜΠΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Νικολάου

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΧΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννου

ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΕΘΥΜΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΒΔΟΥΧΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΩΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΚΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Μιχαήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννου

ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του Στυλιανού

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΣΟΥΡΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΒΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευαγγέλου

ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου

ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΤΕΡΑΚΗ-ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΟΛΑΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννου

ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ του Ιωάννου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ του Ιωάννου

ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΦΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΡΚΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαραλάμπους

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους

ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΚΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου

ΠΑΠΙΛΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Ευστρατίου

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΥΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννου

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ανδρέου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΣΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΜΠΡΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κυριάκου

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΙΝΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΦΑΝΗ του Αιμίλιου

ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέου

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΥΡΝΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευστρατίου

ΚΑΨΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννου

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαραλάμπους

45.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΑΘΟΓΙΑΝΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του Αγγέλου

ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Νικολάου

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΑΛΥΓΙΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Εμμανουήλ

ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του Επιμενίδη

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωάννου

ΞΥΛΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Αντωνίου

ΠΑΝΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφάνους

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΒΑΡΟΥΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννου

ΒΕΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου

ΚΑΛΛΙΤΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κυριάκου

ΜΑΡΑΚΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του Ιωάννου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΕΡΩΝΙΤΙΣΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Στυλιανού

ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΣΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευστρατίου

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ

ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ZOYNAKIOY

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Γεωργίου

ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΜΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΔΟΥΡΟΥΝΤΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ιωσήφ

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ευστρατίου

ΚΑΝΤΙΛΙΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΠΡΕΚΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

ΛΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Επαμεινώνδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΕΜΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σπυρίδωνα

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Στυλιανού

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Εμμανουήλ

ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΛΙΓΟΨΥΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου

ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

ΠΑΤΡΙΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννου

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΤΕΡΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοφάνους

ΚΟΛΟΜΒΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΑΜΟΥΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΔΙΓΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΡΙΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ (με αλφαβητική σειρά)

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

EΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

ΔΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηρακλή

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια