Ειδήσεις

Αναλυτικά οι υποψήφιοι του με τον Αντώνη Ζερβό

Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

Αλεξάκης

Χαρίλαος (Χάρης)

του

Γεωργίου

2)      

Βάρδας

Γεώργιος

του

Δημητρίου

3)      

Βαρκαράκη-Κωστάκη

Αφροδίτη

του

Ιωάννου

4)      

Δασκαλάκης

Νικόλαος

του

Εμμανουήλ

5)      

Καλογεράκης

Γεώργιος

του

Νικολάου

6)      

Καρνιαδάκη

Δέσποινα (Δέσπω)

του

Ιωάννου

7)      

Κεντριανού

Ελευθερία

του

Μιχαήλ

8)      

Καφφετζάκη

Καλλιόπη

του

Εμμανουήλ

9)      

Κοκκίνης

Ιωάννης

του

Δημητρίου

10)      

Κοκκίνης

Κωνσταντίνος

του

Εμμανουήλ

11)      

Κοκολάκη-Μενεγή

Μιχαέλα

του

Σταματίου

1)      

Κοκολάκης

Κωνσταντίνος

του

Αποστόλου

2)      

Λεμονής

Μιχαήλ

του

Βασιλείου

3)      

Μανιαδάκη

Ελένη

του

Συμεών

4)      

Μαρής

Εμμανουήλ

του

Κωνσταντίνου

5)      

Μασσάρος

Σπυρίδων

του

Εμμανουήλ

6)      

Μουδατσάκης

Νικόλαος

του

Δημητρίου

7)      

Μπαρμπούνης

Γεώργιος

του

Κωνσταντίνου

8)      

Παπαντωνάκης

Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

9)      

Πεδιαδίτης

Ελευθέριος

του

Εμμανουήλ

10)      

Ραφαϊλάκης

Ελευθέριος

του

Σοφοκλέους

11)      

Σφυράκης

Δημήτριος

του

Νικολάου

12)      

Τζανάκη-Σημαιάκη

Γεωργία

του

Στερεού

13)      

Τζερεμέ

Ελένη

του

Παντελή

14)      

Τσαγκαράκη

Φωτεινή

του

Δημητρίου

15)      

Φαρσάρης

Μιχαήλ

του

Εμμανουήλ

16)      

Χαριτάκης

Νικόλαος

του

Θωμά

17)      

Ψιμάρνης

Νικόλαος

του

Γεωργίου

18)      

Ψυλλάκης

Γεώργιος

του

Ιωάννου

1)      

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      

Βελημβασάκη

Θεονύμφη (Έφη)

του

Γεωργίου

2)      

Πεδιαδίτης

Γρηγόριος

του

Εμμανουήλ

3)      

Περουλιού-Σεργάκη

Ίρις

του

Ιωάννου

4)      

Σηφάκης

Εμμανουήλ

του

Κυριάκου

5)      

Τσιχλής

Ιωάννης

του

Εμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου

1)      

Καραβελάκης

Εμμανουήλ

του

Αντωνίου

2)      

Κοκολάκης

Δημήτριος

του

Εμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)      

Αυγουστινάτος

Γεώργιος

του

Νικολάου

2)      

Γωνιωτάκης

Κωνσταντίνος

του

Μιχαήλ

1)      

Δετοράκη

Αικατερίνη

του

Εμμανουήλ

2)      

Καλύβας

Εμμανουήλ

του

Γεωργίου

3)      

Καροφυλάκη

Χρυσούλα (Χρύσα)

του

Εμμανουήλ

4)      

Κουκουράκη

Αλεξάνδρα

του

Εμμανουήλ

5)      

Κουτάντος

Ελευθέριος

του

Εμμανουήλ

6)      

Μαμαλάκις

Εμμανουήλ

του

Ευαγγέλου

7)      

Μαυροφόρος

Γεώργιος

του

Μιχαήλ

8)      

Μουλιανιτάκης

Διονύσιος

του

Νικολάου

9)      

Χατζηδάκη

Αικατερίνη

του

Χρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)      

Γκανέτσου-Παπαδάκη

Μαρία

του

Γεωργίου

2)      

Δεληγιάννης

Δημήτριος

του

Στεφάνου

3)      

Δρακωνάκης

Ιωάννης

του

Ηλία

4)      

Λουκάκη

Μαρία

του

Μιχαήλ

5)      

Μαυρικάκης

Κωνσταντίνος

του

Εμμανουήλ

6)      

Υγειονομάκης

Ιωάννης

του

Εμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)      

Γιαλύτης

Χαρίλαος

του

Αρίσταρχου

1)      

Ζαχαριάδης

Νικόλαος

του

Εμμανουήλ

2)      

Κατσούλης

Ιωάννης

του

Μιχαήλ

3)      

Κουτουλάκης

Κίμων

του

Ιωάννου

4)      

Τραντά

Αναστασία

του

Κωνσταντίνου

5)      

Φαζός

Κωνσταντίνος

του

Εμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης

1)      

Γαλανάκης

Δημήτριος

του

Νικολάου

2)      

Γουλιδάκη

Άννα

του

Ιωάννου

3)      

Μελεσανάκης

Γρηγόριος

του

Ανδρέα

4)      

Μηναδάκης

Δημήτριος

του

Νικολάου

5)      

Συλιγάρδος

Νικόλαος

του

Ιωάννου

       6)

Σταματάκη

Νικόλέτα

2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου

1)      

Κουτέπας

Νικόλαος

του

Μιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      

Πατεράκης

Εμμανουήλ

του

Γεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)      

  Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα

3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      ΧρυσόςΑντώνιοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      ΧρυσόςΑντώνιοςτουΜιχαήλ1.      Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)      ΚουμπανάκηςΓεώργιοςτουΔημητρίου

2.      Τοπική Κοινότητα Κρούστα

1)      

Βάρδας

Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

2)      

Κοκολάκη- Σγουρού

Νεκταρία

του

Κωνσταντίνου

3)      

Λιούμπας

Μιχαήλ

του

Κωνσταντίνου

4)      

Σινάκη

Μαρία

του

Κωνσταντίνου

3.      Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)      

Μαμάκης                     Κωνσταντίνος            του            Νικολάου

4.      Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      ΧρυσόςΑντώνιοςτουΜιχαήλ1.      Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)      ΚουμπανάκηςΓεώργιοςτουΔημητρίου

2.      Τοπική Κοινότητα Κρούστα


1)      ΒάρδαςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου2)      Κοκολάκη- ΣγουρούΝεκταρίατουΚωνσταντίνου3)      ΛιούμπαςΜιχαήλτουΚωνσταντίνου4)      ΣινάκηΜαρίατουΚωνσταντίνου

3.      Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)      Μαμάκης                     Κωνσταντίνος            του            Νικολάου

4.      Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)      ΠαναγούληςΚωνσταντίνοςτουΑθανασίου

5.      Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      ΧρυσόςΑντώνιοςτουΜιχαήλ1.      Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)      ΚουμπανάκηςΓεώργιοςτουΔημητρίου

2.      Τοπική Κοινότητα Κρούστα


1)      ΒάρδαςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου2)      Κοκολάκη- ΣγουρούΝεκταρίατουΚωνσταντίνου3)      ΛιούμπαςΜιχαήλτουΚωνσταντίνου4)      ΣινάκηΜαρίατουΚωνσταντίνου

3.      Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)      Μαμάκης                     Κωνσταντίνος            του            Νικολάου

4.      Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)      ΠαναγούληςΚωνσταντίνοςτουΑθανασίου

5.      Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)      ΡαπανάκηςΝικόλαοςτουΓεωργίου

6.      Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)      

Δρακωνάκη

Μαρία

του

Δημητρίου

2)      

Τσαγκαράκης

Αντώνιος

του

Κωνσταντίνου

7.      Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)      

Παπατζανάκης

Γεώργιος

του

Στυλιανού

1)      

Ρουσάκη

Αργυρώ

του

Εμμανουήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)      

Παυλάκης                   Χριστόφορος               του                  Ιωάννου

2.      Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      ΧρυσόςΑντώνιοςτουΜιχαήλ1.      Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)      ΚουμπανάκηςΓεώργιοςτουΔημητρίου

2.      Τοπική Κοινότητα Κρούστα


1)      ΒάρδαςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου2)      Κοκολάκη- ΣγουρούΝεκταρίατουΚωνσταντίνου3)      ΛιούμπαςΜιχαήλτουΚωνσταντίνου4)      ΣινάκηΜαρίατουΚωνσταντίνου

3.      Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)      Μαμάκης                     Κωνσταντίνος            του            Νικολάου

4.      Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)      ΠαναγούληςΚωνσταντίνοςτουΑθανασίου

5.      Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)      ΡαπανάκηςΝικόλαοςτουΓεωργίου

6.      Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)      ΔρακωνάκηΜαρίατουΔημητρίου2)      ΤσαγκαράκηςΑντώνιοςτουΚωνσταντίνου

7.      Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)      ΠαπατζανάκηςΓεώργιοςτουΣτυλιανού1)      ΡουσάκηΑργυρώτουΕμμανουήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)      Παυλάκης                   Χριστόφορος               του                  Ιωάννου

2.      Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)      ΠαντερμαράκηςΙωάννηςτουΝικολάου

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      ΧρυσόςΑντώνιοςτουΜιχαήλ1.      Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)      ΚουμπανάκηςΓεώργιοςτουΔημητρίου

2.      Τοπική Κοινότητα Κρούστα


1)      ΒάρδαςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου2)      Κοκολάκη- ΣγουρούΝεκταρίατουΚωνσταντίνου3)      ΛιούμπαςΜιχαήλτουΚωνσταντίνου4)      ΣινάκηΜαρίατουΚωνσταντίνου

3.      Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)      Μαμάκης                     Κωνσταντίνος            του            Νικολάου

4.      Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)      ΠαναγούληςΚωνσταντίνοςτουΑθανασίου

5.      Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)      ΡαπανάκηςΝικόλαοςτουΓεωργίου

6.      Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)      ΔρακωνάκηΜαρίατουΔημητρίου2)      ΤσαγκαράκηςΑντώνιοςτουΚωνσταντίνου

7.      Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)      ΠαπατζανάκηςΓεώργιοςτουΣτυλιανού1)      ΡουσάκηΑργυρώτουΕμμανουήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)      Παυλάκης                   Χριστόφορος               του                  Ιωάννου

2.      Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)      ΠαντερμαράκηςΙωάννηςτουΝικολάου

3.      Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού

1)      

1Οι υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι του Συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» για τον Δήμο Αγίου Νικολάου με επικεφαλή τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αντώνη Ζερβό.

A) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού κατά εκλογική περιφέρεια είναι οι εξής:

      Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)      ΑλεξάκηςΧαρίλαος (Χάρης)τουΓεωργίου2)      ΒάρδαςΓεώργιοςτουΔημητρίου3)      Βαρκαράκη-ΚωστάκηΑφροδίτητουΙωάννου4)      ΔασκαλάκηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ5)      ΚαλογεράκηςΓεώργιοςτουΝικολάου6)      ΚαρνιαδάκηΔέσποινα (Δέσπω)τουΙωάννου7)      ΚεντριανούΕλευθερίατουΜιχαήλ8)      ΚαφφετζάκηΚαλλιόπητουΕμμανουήλ9)      ΚοκκίνηςΙωάννης τουΔημητρίου10)      ΚοκκίνηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ11)      Κοκολάκη-ΜενεγήΜιχαέλατουΣταματίου1)      ΚοκολάκηςΚωνσταντίνοςτουΑποστόλου2)      ΛεμονήςΜιχαήλτουΒασιλείου3)      ΜανιαδάκηΕλένητουΣυμεών4)      ΜαρήςΕμμανουήλτου Κωνσταντίνου5)      ΜασσάροςΣπυρίδωντουΕμμανουήλ6)      ΜουδατσάκηςΝικόλαοςτουΔημητρίου7)      ΜπαρμπούνηςΓεώργιοςτουΚωνσταντίνου8)      ΠαπαντωνάκηςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου9)      ΠεδιαδίτηςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ10)      ΡαφαϊλάκηςΕλευθέριοςτουΣοφοκλέους11)      Σφυράκης ΔημήτριοςτουΝικολάου12)      Τζανάκη-ΣημαιάκηΓεωργίατουΣτερεού13)      ΤζερεμέΕλένητουΠαντελή14)      ΤσαγκαράκηΦωτεινήτουΔημητρίου15)      ΦαρσάρηςΜιχαήλτουΕμμανουήλ16)      ΧαριτάκηςΝικόλαοςτουΘωμά17)      ΨιμάρνηςΝικόλαοςτουΓεωργίου18)      ΨυλλάκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

      Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)      ΒελημβασάκηΘεονύμφη (Έφη)τουΓεωργίου2)      ΠεδιαδίτηςΓρηγόριοςτουΕμμανουήλ3)      Περουλιού-ΣεργάκηΊριςτουΙωάννου4)      ΣηφάκηςΕμμανουήλτουΚυριάκου5)      Τσιχλής ΙωάννηςτουΕμμανουήλ

      Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου


1)      ΚαραβελάκηςΕμμανουήλτουΑντωνίου2)      ΚοκολάκηςΔημήτριοςτουΕμμανουήλ

B) Υποψήφια μέλη των συμβουλίων δημοτικών/τοπικών κοινοτήτων και υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι ακόλουθοι:

1.      Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου


1)      ΑυγουστινάτοςΓεώργιοςτουΝικολάου2)      ΓωνιωτάκηςΚωνσταντίνοςτουΜιχαήλ1)      Δετοράκη ΑικατερίνητουΕμμανουήλ2)      ΚαλύβαςΕμμανουήλτουΓεωργίου3)      ΚαροφυλάκηΧρυσούλα (Χρύσα)τουΕμμανουήλ4)      ΚουκουράκηΑλεξάνδρατουΕμμανουήλ5)      ΚουτάντοςΕλευθέριοςτουΕμμανουήλ6)      Μαμαλάκις ΕμμανουήλτουΕυαγγέλου7)      ΜαυροφόροςΓεώργιοςτουΜιχαήλ8)      ΜουλιανιτάκηςΔιονύσιοςτουΝικολάου9)      ΧατζηδάκηΑικατερίνητουΧρήστου

1.      Δημοτική Κοινότητα Ελούντας


1)      Γκανέτσου-ΠαπαδάκηΜαρίατουΓεωργίου2)      ΔεληγιάννηςΔημήτριοςτουΣτεφάνου3)      ΔρακωνάκηςΙωάννηςτουΗλία4)      ΛουκάκηΜαρίατουΜιχαήλ5)      ΜαυρικάκηςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ6)      ΥγειονομάκηςΙωάννηςτουΕμμανουήλ

2.      Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς


1)      ΓιαλύτηςΧαρίλαοςτουΑρίσταρχου1)      ΖαχαριάδηςΝικόλαοςτουΕμμανουήλ2)      ΚατσούληςΙωάννηςτουΜιχαήλ3)      ΚουτουλάκηςΚίμωντουΙωάννου4)      ΤραντάΑναστασίατουΚωνσταντίνου5)      ΦαζόςΚωνσταντίνοςτουΕμμανουήλ

1.      Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης


1)      ΓαλανάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου2)      ΓουλιδάκηΆννατουΙωάννου3)      ΜελεσανάκηςΓρηγόριοςτουΑνδρέα4)      ΜηναδάκηςΔημήτριοςτουΝικολάου5)      ΣυλιγάρδοςΝικόλαοςτουΙωάννου       6)Σταματάκη Νικόλέτα2.      Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου


1)      ΚουτέπαςΝικόλαοςτουΜιχαήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)      ΠατεράκηςΕμμανουήλτουΓεωργίου

2.      Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)      ΛιουδάκηΔόξατουΓεωργίου2)      ΧαβάκηΆννατουΕμμανουήλ      

1.      Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)      ΜπεμπελάκηςΧαράλαμποςτουΣτεφάνου

2.      Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)      ΜαυρικάκηςΙωάννηςτουΚωνσταντίνου2)        Τζανάκη-Σηφάκη  Γεωργία      του                 Ανδρέα3.      Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)      ΜαρνέλοςΕμμανουήλτουΠαύλου2)      ΦιορέτζηΔοξανιά (Δόξα)τουΕυσταθίου

4.      Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)      ΜπρόκοςΓεώργιοςτουΔημητρίου

5.      Τοπική Κοινότητα Ζενίων

2)      ΜαράκηςΓεώργιοςτουΙωάννου

6.      Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)      ΚαβουσανούΑσπασίατουΓεωργίου2)      ΛαυρεντάκηςΙωάννηςτουΓεωργίου3)      ΜανδουράρηςΜιχαήλτουΙωάννου4)      ΧρυσόςΑντώνιοςτουΜιχαήλ1.      Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)      ΚουμπανάκηςΓεώργιοςτουΔημητρίου

2.      Τοπική Κοινότητα Κρούστα


1)      ΒάρδαςΚωνσταντίνοςτουΓεωργίου2)      Κοκολάκη- ΣγουρούΝεκταρίατουΚωνσταντίνου3)      ΛιούμπαςΜιχαήλτουΚωνσταντίνου4)      ΣινάκηΜαρίατουΚωνσταντίνου

3.      Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)      Μαμάκης                     Κωνσταντίνος            του            Νικολάου

4.      Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)      ΠαναγούληςΚωνσταντίνοςτουΑθανασίου

5.      Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)      ΡαπανάκηςΝικόλαοςτουΓεωργίου

6.      Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)      ΔρακωνάκηΜαρίατουΔημητρίου2)      ΤσαγκαράκηςΑντώνιοςτουΚωνσταντίνου

7.      Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)      ΠαπατζανάκηςΓεώργιοςτουΣτυλιανού1)      ΡουσάκηΑργυρώτουΕμμανουήλ

1.      Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)      Παυλάκης                   Χριστόφορος               του                  Ιωάννου

2.      Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)      ΠαντερμαράκηςΙωάννηςτουΝικολάου3.      Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού


1)      Χαρουλάκη - ΠαπαθεωχαράκηΆννα

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια