Ειδήσεις

Δήλωση κατάθεσης του συνδυασμού "Ενωμένοι Χανιώτες"

Ο υποψήφιος δήμαρχος Χανίων κ. Άρης Παπαδογιάννης, συνοδευόμενος από μέλη του συνδυασμού "Δημοτική Πρωτοβουλία 100/5 - Ενωμένοι Χανιώτες", κατέθεσε σήμερα Κυριακή 27 Απριλίου 2014, στο Πρωτοδικείο Χανίων, την δήλωση κατάρτισης του Συνδυασμού «Δημοτική Πρωτοβουλία 100/5 - Ενωμένοι Χανιώτες" για τις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014.

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Δημοτική Πρωτοβουλία 100/5 - Ενωμένοι Χανιώτες" αποτελείται από 180 συμπολίτες μας, καταξιωμένους επιστήμονες που επιθυμούν να συνεισφέρουν με τις γνώσεις και τις εμπειρίες τους, επιτυχημένους επιχειρηματίες, νέους ανθρώπους που προβληματίζονται, οραματίζονται και αγωνίζονται για τα όνειρά τους, ανθρώπους που προσφέρουν στον τόπο τους μέσα από συλλόγους και σωματεία και θα προσφέρουν με όλες τους τις δυνάμεις στην τοπική αυτοδιοίκηση για να δημιουργήσουν τα Χανιά του αύριο!

Αναλυτικά ο συνδιασμός:

"Δημοτική Πρωτοβουλα 100/5 - Ενωμένοι Χανιώτες" έχει ως εξής:

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Κωνσταντίνου
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΧΑΝΙΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

2

ΓΟΥΛΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

του

Δημητρίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

3

ΓΥΠΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Μύρωνα

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

4

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

5

ΚΟΝΟΣΙΔΗ

ΝΑΤΑΛΙΑ

του

Ισαάκ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

6

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

7

ΜΠΡΙΤΣΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

του

Παναγιώτη

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

8

ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

9

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ)

του

Ελευθερίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

10

ΣΚΟΥΛΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

του

Στυλιανού

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

11

ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

του

Ορέστη

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

12

ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ακρωτηρίου)

1

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

1

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

Στυλιανού

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

2

ΔΗΜΟΤΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

3

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ - ΤΖΟΓΑΝΙΔΗ

ΦΑΝΗ

του

Χαραλάμπους

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

4

ΖΑΓΚΑΝΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)

του

Σπύρου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

5

ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗΣ

ΜΑΡΚΟΣ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

6

ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

7

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

8

ΜΠΙΚΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Δημητρίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

9

ΜΠΟΤΙΝΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

10

ΝΑΤΣΙΚΟΥ

ΝΕΣΤΗ

του

Κρίστο

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

11

ΠΑΠΑΔΕΡΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

του

Μιχαήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

12

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΑΡΕΤΗ

του

Αθανασίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελ. Βενιζέλου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΙΣΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

1

ΓΕΡΑΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Χαραλάμπους

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

2

ΓΚΙΖΑ

ΜΑΡΙΑ

του

Αθανασίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

3

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Λεωνίδα

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

4

ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

5

ΚΟΪΔΗΣ

ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ)

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

6

ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

του

Ιωσήφ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

7

ΡΗΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

του

Στυλιανού

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

8

ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θερίσου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΑΜΙΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

1

ΚΑΥΚΑΛΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κεραμιών)

2

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

του

Προκοπίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κεραμιών)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

1

ΒΟΥΛΤΣΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Ευστρατίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

2

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

του

Δημητρίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

3

ΚΑΛΑΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

4

ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗ - ΚΑΛΗΝΤΕΡΑΚΗ

ΑΝΝΑ

του

Παύλου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

5

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

του

Δημητρίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

6

ΚΡΑΣΟΥΔΑΚΗΣ

ΡΟΥΣΟΣ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

7

ΛΟΥΚΕΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Γερασίμου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

8

ΜΗΝΟΥΔΑΚΗ

ΧΡΥΣΗ

του

Λεωνίδα

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

9

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

10

ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Στυλιανού

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

11

ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

12

ΦΟΥΝΤΟΥΖΗ

ΝΙΚΗ

του

Χρήστου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

13

ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

14

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Νέας Κυδωνίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΔΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

1

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σούδας)

2

ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σούδας)

3

ΣΟΥΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

του

Ανέστη

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σούδας)

4

ΣΠΗΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σούδας)

5

ΤΖΟΥΓΚΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Αντωνίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σούδας)

6

ΤΣΑΚΑΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Μηνά

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σούδας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

1

ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

2

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

3

ΒΙΟΛΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Πέτρου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

4

ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Κυριάκου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

5

ΓΚΙΖΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

6

ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (DIONISIO)

ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ANTONY)

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

7

ΔΡΟΥΤΣΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

8

ΖΑΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΑΡΤΕΜΙΟΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

9

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

του

Αντωνίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

10

ΘΩΜΑΔΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

11

ΚΑΛΟΓΕΡΗ

ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ)

του

Χρήστου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

12

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Αργυρίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

13

ΚΑΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

14

ΚΑΥΚΑΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

του

Αντωνίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

15

ΚΛΕΙΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

16

ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΣΗΦ

του

Βασιλείου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

17

ΚΡΙΑΡΑ

ΙΩΑΝΝΑ

του

Ανδρέα

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

18

ΛΑΚΙΩΤΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΙΝΑ)

του

Αντωνίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

19

ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

του

Ελευθερίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

20

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

του

Νικολάου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

21

ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΑ

συζ

Αντωνίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

22

ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

του

Ελευθερίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

23

ΜΠΙΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Στυλιανού

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

24

ΜΥΛΩΝΑΚΗ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ)

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

25

ΝΤΑΛΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

26

ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Ευαγγέλου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

27

ΞΙΦΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Δημητρίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

28

ΠΑΠΑΜΑΝΙΩΛΟΥΔΑΚΗ - ΚΛΑΡΙΤΗ

ΜΑΡΙΝΑ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

29

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

30

ΠΑΤΕΛΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

31

ΠΕΤΡΩΦ

ΠΕΤΡΟΣ

του

Παύλου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

32

ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

33

ΡΑΪΛΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Αντωνίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

34

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

35

ΣΑΜΑΤΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

36

ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

του

Ιωσήφ

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

37

ΣΚΟΡΔΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Θεοχάρη

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

38

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ)

του

Ζαχαρία

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

39

ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

40

ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Σαράντου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

41

ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

42

ΦΡΑΓΚΙΑ

ΤΑΣΟΥΛΑ (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)

του

Αντωνίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

43

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

του

Σπυρίδωνα

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

44

ΧΝΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Γεωργίου

(Υπ. Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Χανίων)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Μαρίνας)

2

ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Μαρίνας)

3

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Μιχαήλ

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Μαρίνας)

4

ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Παναγώτη

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Μαρίνας)

5

ΠΑΤΕΡΑΚΗ - ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ

ΑΓΛΑΪΑ

του

Μιχαήλ

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Μαρίνας)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΩΝΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Βασιλείου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αρωνίου)

2

ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αρωνίου)

3

ΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αρωνίου)

4

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΝΝΑ

του

Ευαγγέλου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αρωνίου)

5

ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Μενελάου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αρωνίου)

6

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΦΡΑΓΚΟΥ

ΕΥΓΕΝΙΑ

του

Προδρόμου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αρωνίου)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΔΑΜΙΡΗ

ΜΑΡΙΑ

του

Σωτηρίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βαμβακόπουλου)

2

ΚΑΛΦΑΚΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βαμβακόπουλου)

3

ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

ΗΛΙΑΣ

του

Ανδρέα

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βαμβακόπουλου)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΑ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ - ΗΛΙΑΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλατά)

2

ΚΛΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Ευτυχίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλατά)

3

ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Δημητρίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλατά)

4

ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Γαλατά)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΡΑΤΣΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΑΝΘΟΥΛΑ)

του

Ευτυχίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Δαράτσου)

2

ΑΝΤΥΠΑ

ΙΑΣΜΗ

του

Νικολάου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Δαράτσου)

3

ΡΩΜΑΝΙΑ - ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

του

Αντωνίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Δαράτσου)

4

ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

του

Νικολάου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Δαράτσου)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Χαρίδημου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κουνουπιδιανών)

2

ΚΑΡΑΚΑΛΙΔΗ

ΕΛΛΑΔΑ

του

Βλαδίμηρου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κουνουπιδιανών)

3

ΚΑΤΙΝΑΡΗ

ΣΟΦΙΑ

του

Θεοδώρου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κουνουπιδιανών)

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ - ΤΣΙΤΩΝΑΚΗ

ΦΩΤΩ (ΦΩΤΕΙΝΗ)

του

Σταύρου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κουνουπιδιανών)

5

ΛΑΦΑΤΑ

ΜΑΡΙΑ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κουνουπιδιανών)

6

ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΤΙΤΟΣ

του

Σταύρου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κουνουπιδιανών)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΝΙΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μουρνιών)

2

ΚΑΡΑΤΖΑ

ΜΑΡΙΝΑ

του

Γαβριήλ

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μουρνιών)

3

ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

του

Παναγιώτη

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μουρνιών)

4

ΣΤΟΥΠΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

του

Σταύρου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μουρνιών)

5

ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Θεοδώρου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μουρνιών)

6

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μουρνιών)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

του

Ευαγγέλου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Νεροκούρου)

2

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ - ΡΟΥΣΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Νεροκούρου)

3

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

του

Αντωνίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Νεροκούρου)

4

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

του

Νικολάου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Νεροκούρου)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΚΑΡΑΚΗ - ΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

του

Κωνσταντίνου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Περιβολίων)

2

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Περιβολίων)

3

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Μιχαήλ

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Περιβολίων)

4

ΠΙΣΠΙΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Δημητρίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Περιβολίων)

5

ΦΟΥΦΟΥΛΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

του

Ελευθερίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Περιβολίων)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΔΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΜΑΡΚΟΥΛΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σούδας)

2

ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σούδας)

3

ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σούδας)

4

ΡΗΓΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

του

Ζαχαρία

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σούδας)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΙΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

2

ΒΑΓΙΩΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

3

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

4

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ

ΜΕΛΠΩ

του

Μιλτιάδη

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

5

ΚΑΡΙΟΦΙΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Αθανασίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

6

ΚΑΦΤΑΝΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

7

ΛΟΠΙΝΟ

ΖΟΕΛ - ΑΝΤΡΕ

του

Ρενέ

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

8

ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Στυλιανού

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

9

ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΦΡΟΔΙΤΗ

του

Αντωνίου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

10

ΠΑΠΠΑ

ΔΟΞΙΑ

του

Γιάννη

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

11

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΔΑΜΑΣΚΗΝΗ (ΙΝΩ)

του

Στυλιανού

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

12

ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

13

ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ

ΑΝΝΑ

του

Ευαγγέλου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

14

ΠΟΥΛΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Ηλία

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

15

ΣΓΟΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Σταύρου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

16

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χανίων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΓΕΩΡΓΙΛΑ

ΕΥΤΥΧΙΑ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγιάς)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΤΕΡΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΑΝΤΥΠΑ - ΓΕΛΑΣΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

του

Νικολάου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Απτέρων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΜΑΤΣΑΜΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βαρυπέτρου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΠΕΝΤΑΡΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Σπυρίδωνα

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Σταλού)

2

ΜΠΟΥΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Δημητρίου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Σταλού)

3

ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

του

Ανδρέα

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Σταλού)

4

ΤΟΣΚΑ

ΜΑΡΙΑ

του

Γεωργίου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Σταλού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΒΕΝΗ - ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

του

Χριστόδουλου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Στερνών)

2

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

ΕΥΤΥΧΙΟΣ

του

Ευτυχίου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Στερνών)

3

ΣΚΟΥΡΛΗ - ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

του

Δημητρίου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Στερνών)

4

ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗ

ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

του

Ιωάννου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Στερνών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΛΙΟΝΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

του

Δημητρίου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Τσικαλαριών)

2

ΜΑΡΜΑΡΙΤΣΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

του

Δημητρίου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Τσικαλαριών)

3

ΠΕΡΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Νικολάου

(Υπ. Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Τσικαλαριών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΙΣΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΜΠΑΛΑΤΙΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Ελευθερίου

(Υπ. Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Θερίσου)

2

ΡΙΚΟΥΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

του

Ελευθερίου

(Υπ. Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Θερίσου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΞΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαλάξας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΟΥΡΑ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΚΑΛΟΡΜΑΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

του

Εμμανουήλ

(Υπ. Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μουζουρά)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧOΡΔΑΚΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

1

ΤΣΙΚΟΥΡΑΚΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

του

Ευστρατίου

(Υπ. Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χορδακίου)

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια