Ειδήσεις

Δήλωση κατάθεσης συνδυασμού Μιχ. Κριτσωτάκη

Δήλωση κατάθεσης υποψήφιου περιφερειάρχη Κρήτης κ. Μιχ. Κριτσωτάκη επικεφαλής του συνδυασμού Ριζοσπαστική Συνεργασία Κρήτης.

Ο Συνδυασμός έχει ως εξής:

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΚΡΗΤΗΣ

Οι Υποψήφιοι Αντιπεριφερειάρχες        

ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓΟΡΑΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΧΑΝΙΩΝ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί  Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: Οικονομολόγος, Υπάλληλος ΕΤΕ

2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΙΑΣ: Πολιτικός Μηχ/κος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

3. ΑΛΕΞΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: Φαρμακοποιός

4. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: Οικονομολόγος - Καθηγητής ΤΕΙ Κρήτης, Γραμ. Συλλόγου Καθηγητών ΤΕΙ

5. ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Δικηγόρος, πρ. Νομαρχιακός Σύμβουλος & Αντινομάρχης Ηρακλείου

6. ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ: Εκπαιδευτικός - Περιφ/κος Σύμβουλος

7. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ: Έμπορος,π. Μηχ/κος Εμπορικού Ναυτικού

8. ΒΑΣΙΛΕΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ: Φυσικός - Φροντιστής

9. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: Μεταπτ/κος Πολιτικός Επιστημ - Ιδιωτικός Υπάλληλος

10. ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ: Καθηγήτρια Οικιακής Οικονομίας, Ιδρυτικό Μέλος της ΡΟΚΗ

11. ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ: Γιατρός Καρδιολόγος - ΠΑ Γ.Ν.Η

12. ΚΙΟΥΛΠΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤ: Καρδιολόγος - Δ/ντης Μονάδας Εντατικής Θεραπείας Βενιζελείου Γ.Ν. Ηρακλείου

13. ΚΛΑΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Κτηνίατρος-Ιατρικός Επισκέπτης - Συνδικαλιστής ΕΚΗ

14. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΦΑΝΗ: Αρχιτέκτονας, Πρόεδρος Συλλόγου Αρχ/νων Κρήτης

15. ΚΡΙΘΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: Δάσκαλος, μέλος του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Ηρακλείου, Πρόεδρος του Αγροτικού Συνεταιρισμού Παναγιάς, πρ. Δημ. Συμβ. Αρκαλοχωρίου

16. ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: Γεωπόνος με εξειδίκευση στους γυναικείους Αγροτικούς Συνεταιρισμούς, Δημοτική Υπάλληλος, Υποψήφια βουλευτής ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ (1990)

17. ΛΙΒΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: Γεωπόνος, εργαζόμενος "ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ"

18. ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ: Κοινωνιολόγος, Υπάλληλος Δήμου Ηρακλείου

19. ΜΑΚΡΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ: Γενική Οικογενειακή Γιατρός Περιφ/κου Ιατρείου Επισκοπής και του Κοινωνικού Ιατρείου Ηρακλείου, μέλος του Δικτύου Νοσοκ/κων Γιατρών Ηρακλείου

20. ΜΑΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΟΣ: Ταξιτζής -Πρόεδρος Ραδιο-Ταξι Ηρακλείου "ΚΝΩΣΟΣ"

21. ΜΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ: Νευρολόγος - Δ/ντης Νευρολογικού Τμήματος Βενιζελείου Γ.Ν. Ηρακλείου

22. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ: Ηθοποιός-Σκηνοθέτης, Υπεύθυνος Θεατρικού Εργαστηρίου Δήμου Αρχανών-Αστερουσίων, συνεργάζεται με ερασιτεχνικές θεατρικές ομάδες στην Περιφ. Ενότητα Ηρακλείου

23. ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: συνταξιούχος ΟΤΕ

24. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: Οικονομολόγος- Ελεύθερος Επαγγελματίας, εργαζόμενος στον Ιδ. Τομέα, Μέλος Οικονομικού Επιμελ.

25. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ: Γυναικολόγος, Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Καλού Τεμένους

26. ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Γεωλόγος-Ιατρικός Επισκέπτης - Μέλος Δς. Ομοσπονδίας Ιατρικών Επισκεπτών

27. ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ: Πτυχ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ, πρώην Προιστ. ΣΔΟΕ, απολυμένος με το νόμο της εφεδρείας

28. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Αν. Καθηγητής Βιολογίας-Φυσιολογίας Θαλασσίων Οργανισμών στο τμήμα Βιολογίας του Παν/μιου Κρήτης και Επισκέπτης Καθηγητής στη Φινλανδία

29. ΣΙΑΤΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: Καθηγητής Ιατρικής

30. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΒΑΝΝΑ: Αρχιτέκτονας, χρόνια στο ΤΕΕ- ασχολήθηκε με θέματα χωροταξίας, πολεοδομίας και ανάπτυξης - κινήματα

31. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ: Αγρότης - πρ. ξενοδοχοϋπάλληλος

32. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: Δάσκαλος, Αιρετός ΑΠΥΣΠΕ Κρήτης, Αντιπρόσωπος στη ΔΟΕ, μέχρι πρόσφατα Δ/ΝΤΗΣ 4ου Δ.Σ.

33. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: Χημικός, μέλος της ΣΤΑ (Επιμελητήριο) της Ένωσης Ελλήνων Χημικών

34. ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ: Ιδιωτική Υπάλληλος, Δίκτυο Κοινωνικής Υποστήριξης Προσφύγων & Μεταναστών

35. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: Εργαζόμενος στον ΦΟ.Σ.Δ.Α. Βόρειας Πεδιάδας Χερσονήσου - Μουσικός

36. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ: Φυσικός, πρώην μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ, ΠΥΣΔΕ, ΑΠΥΣΔΕ

37. ΨΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: Αγροτοκτηνοτρόφος, Συνδικαλιστής

38. ΨΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Έμπορος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1. ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΒΑΡΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ

6. ΛΑΝΤΖΑΝΑΚΗ - ΣΥΡΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΠΑΤΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1. ΑΝΤΩΝΟΥΣΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΒΡΟΝΤΑΚΗ - ΣΚΛΑΒΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΓΑΛΕΡΑΚΗ- ΚΑΤΣΑΝΔΡΕΔΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

5. ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ

8. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ (ΑΡΗΣ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2.  ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.  ΒΕΡΟΥΛΗ - ΚΑΡΚΑΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

6.   ΚΑΖΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.  ΚΑΛΛΙΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.   ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

9.  ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

10.  ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11. ΜΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12. ΜΠΑΡΔΑΤΣΟΥ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13. ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

14. ΜΠΟΥΝΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

16.   ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

17.  ΤΣΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

18.  ΧΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

19.  ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΙΩΣΗΦ

20. ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια