Ειδήσεις

Πάνετοιμος για την "μάχη" ο Γιάννης Κουράκης (video)

Στο Πρωτοδικείο λίγο μετά τις 7 το απόγευμα ο δήμαρχος Ηρακλείου και εκ νέου υποψήφιος κ. Γιάννης Κουράκης επικεφαλής του συνδυασμού "Ηράκλειο-Ανοιχτοί Ορίζοντες"

Video Platform Video Management Video Solutions Video Player

Ο κ. Κουράκης συνοδευόμενος από μέλη της παράταξης του δήλωσε πως«καταθέσαμε σήμερα το Συνδυασμό μας με την ονομασία "Ηράκλειο-Ανοιχτοί ορίζοντες". Είναι συνδυασμός συνέχειας, προοπτικής και νίκης για το Ηράκλειο και τους Ηρακλειώτες. Εκφράζει τις πιο πλατιές δυνάμεις της κοινωνίας χωρίς διακρίσεις και αποκλεισμούς», τόνισε ο κ. Κουράκης.

Ο συνδυασμός διευκρίνισε «αποτελείται από ενεργούς πολίτες γυναίκες και άνδρες, νέες και νέους που εκφράζουν ιδεολογίες, έχουν πολιτικές Ανησυχίες, πρωτοποριακές ιδέες και καινοτόμες προτάσεις».

Ο κ. Κουράκης τόνισε πως «στρατευτήκαμε όλοι μαζί για την πόλη που αγαπάμε και που με την προσπάθεια όλων, θα την ανεβάσουμε πιο ψηλά, θα την κάνουμε ακόμα καλύτερη για μας και τα παιδιά μας. Μπαίνουμε μπροστά για να υλοποιήσουμε το μεγαλύτερο και πληρέστερο πρόγραμμα έργων και δράσεων σε όλους τους τομείς. Για να αναβαθμίσουμε ακόμα περισσότερο τις υπηρεσίες μας προς τους πολίτες με ένα Δήμο ανοιχτό, συλλογικό, συμμετοχικό με σημείο αναφοράς τον άνθρωπο και τις ανάγκες του».

«Συνεχίζουμε», επεσήμανε ο κ. Κουράκης «με αποδεδειγμένο έργο παντού, με σταθερή προοπτική και με ειλικρίνεια και σεβασμό στους πολίτες» και συνέχισε ευχαριστώντας «όλους τους συνεργάτες που στάθηκαν δίπλα μας, μας στήριξαν και μας στηρίζουν στην δύσκολη προσπάθειά μας. Και τέλος ευχαριστώ κι εκείνους που εξέφρασαν την επιθυμία να συμμετέχουν στην κοινή προσπάθεια, αλλά λόγω του περιορισμένου αριθμού των υποψηφίων αυτό δεν ήταν εφικτό», κατέληξε στη δήλωσή του ο κ. Κουράκης.

Κατάθεση δήλωσης συνδυασμού "Ηράκλειο Ανοιχτοί Ορίζοντες"

Κατατέθηκε, σήμερα, από το δήμαρχο Ηρακλείου και εκ νέου υποψήφιο κ. Γιάννη Κουράκη, στο αρμόδιο Πρωτοδικείο Ηρακλείου, η δήλωση κατάρτισης του Συνδυασμού "Ηράκλειο Ανοιχτοί Ορίζοντες":

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΗ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ - ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ζαχαρία

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)      

ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Εμμανουήλ       

ΑΓΡΙΜΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη                                        

ΑΛΜΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Μιχαήλ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ  - ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη

ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μηνά

ΒΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Δημητρίου

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  Κωνσταντίνου

ΒΟΖΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα

ΒΡΟΥΧΟΥ - ΠΟΥΛΗ ΔΩΡΟΘΕΑ  του Χαραλάμπου

ΓΑΛΑΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του  Γεωργίου   

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Σωτηρίου

ΔΑΓΚΩΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταύρου

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του Γεωργίου

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  του Ζαχαρία

ΔΕΝΔΡΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Ιωάννη   

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου                       

ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεώργιου

ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παύλου

ΔΡΑΚΟΥΛΗ - ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Γεωργίου

ΔΡΟΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου                                 

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ - ΠΑΤΤΑΚΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Αντωνίου  

ΖΩΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ του Λυσάνδρου

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Μιλτιάδη

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Εμμανουήλ

ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΚΑΡΑΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΟΚΚΟΡΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  του Γεωργίου  

ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Πέτρου

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ του Γεωργίου

ΚΩΛΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ  

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

ΛΑΓΚΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Κωνσταντίνου

ΛΙΒΑ - ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ  ΑΝΝΑ του Χαραλάμπου

ΛΥΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μηνά

ΜΑΚΑΡΟΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου                                                         

ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Νικολάου

ΜΕΡΟΝΙΑΝΑΚΗΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ του Περικλή  

ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλήμωνος

ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ζαχαρία

ΜΠΟΤΗ - ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Γεωργίου

ΝΗΣΤΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου

ΞΥΛΟΥΡΗ - ΞΗΜΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΦΑΝΗ) του Χρήστου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νικολάου

 ΠΑΡΑΣΥΡΗ - ΠΡΑΤΙΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ( ΧΑΡΑ) του Ιωάννη

ΠΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

ΠΕΡΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου

ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ζαχαρία

ΠΛΟΥΜΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΠΟΥΛΩΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ζαχαρία

ΣΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευστρατίου

ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου

ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μηνά

ΣΠΙΘΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου   

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΚΟΚΚΟΣΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου

ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  του Ιωάννη

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ  (ΑΓΓΕΛΙΚΗ) του Κωνσταντίνου

ΤΖΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του Κωνσταντίνου  

ΤΡΙΒΥΖΑΔΑΚΗΣ  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Χαραλάμπου

ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΤΣΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Δημητρίου

ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ  - ΚΑΛΟΚΥΡΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Γεωργίου

ΦΟΒΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΑΝΙΤΑ) του Νικολάου

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

ΧΑΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ του Ζαχαρία

ΨΑΡΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΜΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του Βασιλείου

ΚΥΠΡΑΙΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

ΜΗΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ηρακλή

ΣΕΚΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του Ιωάννη

ΣΙΣΑΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Γεωργίου

ΣΙΦΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΤΖΑΚ) του Χάννα

ΤΖΑΜΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

ΤΣΙΓΚΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΙΑΝΗΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

ΣΕΝΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  (ΡΕΓΓΙΝΑ) του Φίλιππα

ΣΥΜΕΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  του  Εμμανουήλ

ΧΑΡΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΜΕΝΟΥΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

ΚΑΛΟΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Κωνσταντίνου

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Στυλιανού

ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΑΨΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Στυλιανού

1η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΚΕΝΤΡΙΚΗ)

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χαραλάμπου

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του  Νικολάου

ΚΟΖΟΡΩΝΗ  ΟΛΓΑ  του Γεωργίου

ΛΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Χριστοδούλου

ΜΑΝΤΖΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  (ΜΠΕΗΣ ) του Νικολάου

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Μιχαήλ

ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευρυπίδη

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗ - ΚΟΛΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  του Μιχαήλ

ΣΑΡΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Ιωάννη

ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μηνά

ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

2η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ)

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΒΙΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Χαρίδημου

ΒΛΑΧΑΚΗ -  ΣΚΟΡΔΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  Γεωργίου

ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  Σταύρου

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του Νικολάου

ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΚΩΣΤΟΥΛΑ) του  Μιχαήλ

ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΝΘΟΣ του Εμμανουήλ

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΣΑΡΜΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

ΣΕΒΔΑΛΗ - ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ του  Σταύρου

ΤΟΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Θεοδώρου    

3η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΔΥΤΙΚΗ)

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

ΒΡΥΘΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Φραγκίσκου

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του Ιωάννη

ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΥ - ΤΣΙΧΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Στυλιανού   

ΞΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου

ΞΥΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου   

ΤΖΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  του Ευαγγέλου

ΤΡΙΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του Ρούσσου

ΤΡΙΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

4η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  (ΝΟΤΙΑ)

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΑΛΙΑΣ ) του Ελευθερίου

ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΒΟΛΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του Εμμανουήλ

ΙΕΡΩΝΥΜΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Ιερωνύμου

ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ   του Βασιλείου

ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΥΣΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου  

ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

ΣΥΡΜΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΣΙΔΕΡΗΣ) του Γεωργίου

ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Σοφοκλή

ΤΣΙΧΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ματθαίου      

ΦΛΩΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Θεοδώρου - Γιακουμή   

ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του Νικολάου

ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  Αριστείδη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δράκου

ΚΡΑΣΑΚΗ - ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Νικολάου

ΣΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ  του Κωνσταντίνου

ΤΣΟΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Στέφανου   

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη      

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΪΝΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ του Βάϊου

ΒΑΪΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη  

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

ΓΙΑΟΥΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ευαγγέλου

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του  Ιωάννη

ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του Εμμανουήλ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  του Νικολάου

ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΤΡΩΝΑ (ΠΑΤΡΑ) του Θεοφράστου

ΤΖΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΜΥΡΩΝΑ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Ιωάννη

ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  Γεωργίου

ΤΖΙΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Νικολάου

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ  του Κωνσταντίνου

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Εμμανουήλ

ΚΥΠΡΑΚΗ - ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ του Μιλτιάδη                                    

ΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΑΣΙΤΩΝ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Εμμανουήλ

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Ιωάννη

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε  αλφαβητική σειρά)

ΒΕΛΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε  αλφαβητική σειρά)

ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΑΓΑΠΗ του Ιωάννη

ΖΑΪΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη

ΚΙΣΣΑΝΔΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  Ιωάννη

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΤΩΝ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε  αλφαβητική σειρά)

ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαραλάμπου

ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ζαχαρία

ΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΩΝ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε  αλφαβητική σειρά)

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

ΔΟΥΛΟΥΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου

ΚΟΖΟΡΩΝΗ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στυλιανού

ΜΑΡΑΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Νικολάου

ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ  - ΣΙΝΑΝΗ ΣΟΦΙΑ  του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΑΣΙΤΩΝ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΥΡΩΝΙΑ του Μιχαήλ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αναστασίου

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  Αριστείδη

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΙΩΝ

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι  Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΚΟΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΟΥ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Σπυρίδωνος

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΜΟΔΙΟΥ

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΠΟΛΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Δημητρίου

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΟΥ

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΘΗΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη  

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

ΜΟΣΧΟΒΑΚΗ - ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Κωνσταντίνου

ΞΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου  

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥΣ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΜΠΙΓΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΤΣΙΝΤΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του Γεωργίου

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΒΑ

(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΓΙΑΟΥΖΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του Γεωργίου

ΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ελευθερίου      

ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ -  ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του Σταύρου                                   

ΤΡΟΥΛΙΤΑΚΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας σε αλφαβητική σειρά)

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  του Μιχαήλ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μύρωνος

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ    

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια