Την Κυριακή στις 19.00 στο Παγκρήτιο Στάδιο θα γίνει η τελετή λήξης του 6oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.
Σε όλες τις συμμετέχουσες ομάδες θα απονεμηθούν αναμνηστικές πλακέτες , στις τρεις πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία κύπελλα - μετάλλια και σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές αναμνηστικά διπλώματα .
Παρακαλούνται οι ομάδες , να παρευρεθούν στο γήπεδο ώρα 18.00 στη θύρα 1.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ : ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
ΗΛΙΚΙΕΣ : 2008-09
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΟΦΗ - ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΑΝΤΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ |
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ- GERARDS-PAPADAKIS | ΚΟΡΑΚΑΣ/ΟΦΗ - ΔΟΞΑ |
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΑΟΤ - ΠΑΟ2 | ΟΦΗ ΧΕΡΣ.-ΗΡΟΔΟΤΟΣ1 |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΛΙΝΤΟ 1 - ΠΑΟ1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 - ΠΟΑ 1 |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟ
ΗΛΙΚΙΕΣ : 2008-09
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
(ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-3) - (ΛΙΝΤΟ2-3) | (ΠΟΑ 2-3) - (ΜΙΝΩΙΚΗ) |
ΗΛΙΚΙΕΣ :2010-11
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΑ2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2 |
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝ. - ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ | ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ |
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΟΦΗ ΔΑΦΝΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΤΙΑ |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ 1-2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΟ |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΠΟΑ 1 - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 |
Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες του αγώνα .
ΠΛΑΚΕΤΕΣ - ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | |||
ΚΟΡΑΚΑ / ΟΦΗ | |||
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ | |||
ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ | |||
ΑΜΝΙΣΟΣ- ΡΩΜΑΝΟΣ | |||
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝA | ΟΦΗ ΔΑΦΝΕΣ | ||
ΟΦΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | |||
ΠΑΝΟΜ - ΑΡΕΝΑ | |||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | |||
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ | |||
ΕΡΜΗ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΣΔΠ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΚΥΠΕΛΛΑ - ΜΕΤΑΛΛΙΑ
ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | |||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | |||
ΛΙΝΤΟ 1 | |||
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ | |||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 Β1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΟΑ 2 | |||||
ΟΦΗ 2 | |||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | |||||
ΠΑΟ 1 | |||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | |||||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2002 -03 B2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | |||||
ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 2 | |||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | |||||
ΑΕΚΡΗΤΗΣ | |||||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2002 -03 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | |||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 | |||||
ΠΑΟ 2 | |||||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΟΑ 3 | |||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | |||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | |||||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΦΗ 1 | |||||
ΠΟΑ 1 | |||||
ΛΙΝΤΟ 1 | |||||
ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 1 | |||||
ΠΑΟ 1 | |||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | |||||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Β1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | |||||
ΠΑΟ 2 | |||||
ΟΦΗ 2 | |||||
ΛΙΝΤΟ 2 | |||||
ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 2 | |||||
ΠΟΑ 2 | |||||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Β2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | |||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | |||||
ΑΕΚΡΗΤΗΣ 1 | |||||
ΛΙΝΤΟ 3 | |||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | |||||
ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | |||||
ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 3 | |||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | |||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | |||||
ΠΟΑ 3 | |||||
Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.