Το αναλυτικό πρόγραμμα από την 7η έως τη 15η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας εξέδωσε την Τρίτη (27/9) η Σούπερ Λίγκα.
Το μεγάλο ντέρμπι μεταξύ του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 6 Νοεμβρίου. Άλλα σημαντικά ματς:
16 Οκτωβρίου: ΠΑΟΚ - Ηρακλής (20.30)
23 Οκτωβρίου: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (20.30)
30 Οκτωβρίου: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (19.30)
23 Νοεμβρίου: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (19.30)
4 Δεκεμβρίου: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (19.30)
Αναλυτικά το πρόγραμμα στα ματς του α' γύρου, από την 7η έως την 15η αγωνιστική:
7η αγωνιστική
Σάββατο (15/10)
Παναιτωλικός - Κέρκυρα (16.00)
Αστέρας Τρίπολης - Πλατανιάς (18.15)
Πανιώνιος - Ολυμπιακός (20.30)
Κυριακή (16/10)
Παναθηναϊκός - Ξάνθη (16.00)
Ατρόμητος - Βέροια (18.15)
ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός (18.15)
ΠΑΟΚ - Ηρακλής (20.30)
Δευτέρα (17/10)
ΑΕΛ - ΑΕΚ (19.30)
8η αγωνιστική
Σάββατο (22/10)
Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης (16.00)
Πλατανιάς - Ξάνθη (18.15)
ΑΕΚ - Πανιώνιος (20.30)
Κυριακή (23/10)
Ηρακλής - Ατρόμητος (16.00)
Λεβαδειακός - Παναιτωλικός (18.15)
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ (18.15)
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (20.30)
Δευτέρα (24/10)
Βέροια - Παναθηναϊκός (19.30)
9η αγωνιστική
Σάββατο (29/10)
ΑΕΛ - Πανιώνιος (15.00)
Ξάνθη - Κέρκυρα (17.15)
Ατρόμητος - Ολυμπιακός (19.30)
Κυριακή (30/10)
Παναθηναϊκός - Ηρακλής (15.00)
Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός (17.15)
Βέροια - Πλατανιάς (17.15)
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (19.30)
Δευτέρα (31/10)
Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)
10η αγωνιστική
Σάββατο (5/11)
ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης (15.00)
Λεβαδειακός - Ξάνθη (17.15)
ΑΕΚ - Ατρόμητος (19.30)
Κυριακή (6/11)
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ (15.00)
Κέρκυρα - Βέροια (17.15)
Παναιτωλικός - ΑΕΛ (17.15)
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (19.30)
Δευτέρα (7/11)
Ηρακλής - Πλατανιάς (19.30)
11η αγωνιστική
Σάββατο (19/11)
Ηρακλής - Κέρκυρα (15.00)
Βέροια - Λεβαδειακός (17.15)
Πλατανιάς - Ολυμπιακός (19.30)
Κυριακή (20/11)
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ (15.00)
Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός (17.15)
Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (19.30)
Δευτέρα (21/11)
Ατρόμητος - Πανιώνιος (19.30)
12η αγωνιστική
Σάββατο (26/11)
ΠΑΣ Γιάννινα - Βέροια (15.00)
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (17.15)
ΑΕΚ - Πλατανιάς (19.30)
Κυριακή (27/11)
Ολυμπιακός - Κέρκυρα (15.00)
Λεβαδειακός - Ηρακλής (17.15)
Παναιτωλικός - Ξάνθη (17.15)
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός (19.30)
Δευτέρα (28/11)
ΠΑΟΚ - Ατρόμητος (19.30)
13η αγωνιστική
Σάββατο (3/12)
Βέροια - Παναιτωλικός (15.00)
Πλατανιάς - Πανιώνιος (17.15)
Κέρκυρα - ΑΕΚ (19.30)
Κυριακή (4/12)
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός (15.00)
ΑΕΛ - Ατρόμητος (17.15)
Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης (17.15)
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (19.30)
Δευτέρα (5/12)
Ηρακλής - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)
14η αγωνιστική
Σάββατο (10/12)
Αστέρας Τρίπολης - Βέροια (15.00)
Ξάνθη - ΑΕΛ (17.15)
ΑΕΚ - Λεβαδειακός (19.30)
Κυριακή (11/12)
Παναιτωλικός - Ηρακλής (15.00)
ΠΑΟΚ - Πλατανιάς (17.15)
Πανιώνιος - Κέρκυρα (17.15)
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (19.30)
Δευτέρα (12/12)
ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (19.30)
15η αγωνιστική
Σάββατο (17/12)
Βέροια - Ξάνθη (15.00)
Πλατανιάς - Ατρόμητος (17.15)
Κέρκυρα - ΠΑΟΚ (19.30)
Κυριακή (18/12)
Ολυμπιακός - Παναιτωλικός (15.00)
Ηρακλής - Αστέρας Τρίπολης (17.15)
Λεβαδειακός - Πανιώνιος (17.15)
ΑΕΛ - Παναθηναϊκός (19.30)
Δευτέρα (19/12)
ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)