Άνεμος ήταν ο Λυκούργος Τσάκωνας στα 100μ. ανδρών, όπου σημείωσε ατομικό ρεκόρ με χρόνο 10.23 αφήνοντας πίσω του τον Παναγιώτη Ανδρεάδη (ΓΣ Χαλανδρίου) με 10.33. Τρίτος ήταν ο Παΐσιος Δημητριάδης (Κύπρος) με 10.68. Ο Τσάκωνας ήταν πρώτος και στα 200μ. με χρόνο 20.51, ενώ ακολούθησε ο Παναγιώτης Τριβυζάς (Ολυμπιακός) με 21.08 και τρίτος ο Ιταλός Cortellazzo Ludovico με 21.36.
Από εκεί και πέρα ξεχώρισε η επίδοση της Δήμητρας Γναφάκη στα 400μ. εμπ. γυναικών. Η αθλήτρια του Κύδωνα ήταν πρώτη με 59.58 χρόνος που αποτελεί όριο για το Παγκόσμιο εφήβων-νεανίδων. Δεύτερη ήταν η Αλεξία Κανάκη (ΟΦΗ) με 59.60 που αποτελεί ατομικό ρεκόρ και τρίτη η Ελπίδα Τόκα (ΑΕ Ολυμπ. Πατρών) με 1.00.28.
Πολύ γρήγορη κούρσα έκανε και σήμερα στα Βενιζέλεια η Μαρία Μπελιμπασάκη στα 100μ. σημειώνοντας χρόνο 11.35, όμως και πάλι δε μέτρησε καθώς είχε θετικό άνεμο +2,8. Δεύτερη ήταν η Mang Veronique (Γαλλία) με 11.66 και τρίτη η Ραφαέλλα Σπανουδάκη (ΓΣ Ηλιούποκλης) με 11.72. Η αθλήτρια του Σητειακού δεν έτρεξε στα 200μ. αφήνοντας να κάνει ντεμπούτο στο μίτινγκ της Γενεύης στις 11/6.
Στα 400μ. γυναικών η Ειρήνη Βασιλείου ήταν πρώτη, όμως ο χρόνος της δεν ήταν αυτός που ήθελε τερματίζοντας σε 53.27 (την προηγούμενη εβδομάδα είχε κάνει 52.93 και ευελπιστούσε να κατεβάσει περισσότερο το χρόνο της για να πιάσει το όριο για το Ευρωπαϊκό που είναι 52.70). Ατομικό ρεκόρ, ωστόσο, έκανε η Άννα Βασιλείου που τερμάτισε δεύτερη με χρόνο 53.80. Τρίτη ήταν η Βραζιλιάνα a Silva Jessica Roberti με 54.92.
Από εκεί και πέρα ξεχώρισε το άλμα της Κωνσταντίνας Ρωμαίου στα 13.33στο τριπλούν γυναικών που αποτελεί όριο για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων.
Στα 400μ. εμπ. ανδρών ο Γιώργος Καλογεράκης του ΟΦΗ έκανε πολύ καλή κούρσα τερματίζοντας σε 53.52, χρόνος που αποτελεί ατομικό ρεκόρ. Δέυτερος ήταν ο Γιώργος Ασλανίδης (ΓΑΣ Αρχ. Κατερίνης) με 53.72 και τρίτος ο Κύπτιος Νεόφυτος Γεωργίου με 53.79.
Αναλυτικά, τα αποτελέσματα
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
1 GRE ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝTIΝΑ 1997 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 13,33 1,00
2 GRE ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 13,17 0,40
3 SWE NILSON MADELEINE 1991 SWEDEN 12,81 3,00
4 ISR SABIR JASMIN 1986 ISRAEL 12,55 2,00
5 CYP ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΙΔΑ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 12,48 1,00
6 GRE ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 11,94 3,30
7 GRE ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΙΚΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11,87 1,70
- FIN LINDGREN ESSI 1990 FINLAND DNS
- CYP ΣΤΑΥΡΟΥ ΖΩΗ 1994 ΚΥΠΡΟΣ DNS
100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ +1.1
1 GRE ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 11.35
2 FRA MANG VERONIQUE 1984 FRANCE 11.66
3 GRE ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.72
4 GRE ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.73
5 GRE ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.79
6 GRE ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12.10
7 ITA HERRERA ABREU 1995 ITALIA 12.13
1 CYP ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΚΥΠΡΟΣ 12.28
2 GRE ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.36
3 GRE ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.44
8 CYP ΝΙΚΟΛΕΤTΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1985 ΚΥΠΡΟΣ 12.49
4 GRE ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.81
5 GRE ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.36
6 GRE ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ 13.42
7 GRE ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 13.64
8 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 13.71
100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 GRE ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΣΤΕΦ 1990 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.23 0.7
2 GRE ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1900 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10.33 0.7
3 CYP ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΪΣΙΟΣ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 10.68 0.7
4 GRE ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 Γ.Σ. ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10.81 0.7
5 RSA ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 1997 ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ 10.86 2.0
6 GRE ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1989 Α.Ο ΚΥΔΩΝ 11.05 2.0
7 GRE ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 11.14 0.7
8 GRE ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.22 0.7
9 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 11.87 2.0
10 GRE ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.98 2.0
11 GRE ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2000 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.56 2.0
12 GRE ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1999 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.66 2.0
13 GRE ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1999 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.66 2.0
14 GRE ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 12.70 2.0
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ANEMOΣ
1 BUL KARAILIEV MOMCHIL 1982 BULGARIA 16,81 1,40
2 CYP ΒΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΚΥΠΡΟΣ 15,97 1,70
3 CYP ΑΡΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 15,97 1,40
4 GRE ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15,97 0,70
5 ISR BUTTAIL DANIEL 1994 ISRAEL 15,72 1,30
6 SWE EHRLIN ERIK 1990 SWEDEN 15,70 1,70
7 GRE ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15,57 1,90
8 GRE ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 15,36 3,00
9 GRE ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΕ ΜΕΣ. Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ 15,36 2,50
400Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
1 GRE ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 0.59.58
2 GRE ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0.59.60
3 GRE ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠ. ΠΑΤΡΩΝ 1.00.28
4 GRE ΛΙΤΣΕΝΗ ΡΙΓΚΕΛΤΑ - ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.00.29
5 GRE ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 Γ.Α.Σ. ΑΧΕΛΑΟΣ 1.02.21
6 GRE ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.04.44
7 GRE ΛΟΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.07.11
8 GRE ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.07.42
400Μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
1 GRE ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 53.52
2 GRE ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΑΣ ΑΡΧ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 53.72
3 CYP ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 53.79
4 GRE ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 54.91
5 GRE ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1989 Α.Ο. ΛΑΣΙΘΙΟΥ 57.24
6 GRE ΛΟΠΙΝΕ ΘΩΜΑΣ 1998 Ο.Φ.Η. 60.93
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
1 GRE ΠΑΝΑΓΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 6,46 1,80
2 GRE MARMBRANDT MALIN 1985 SWEDEN 6,40 1,00
3 GRE ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΪΔΩ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6,40 -0,80
4 SWE OLSON MALIN 1990 SWEDEN 5,91 2,00
5 ISR ZELIKOVICH EFAT 1992 ISRAEL 5,72 0,80
6 SWE ΑΛΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 5,37 1,70
7 CYP ΖΑΡΡΑ ΕΥΗ 1996 Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ 4,93 3,10
400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
Α΄ ΣΕΙΡΑ
1 GRE ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.27
2 GRE ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.80
3 GRE DA SILVA JESSICA ROBERTI 1992 BRASIL 54.92
4 GRE ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠ. ΠΑΤΡΩΝ 55.25
5 BRA ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1993 ΚΥΠΡΟΣ 57.46
6 GRE ΓΡΙΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 58.31
3 GRE ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΝΑ 2000 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.02.74
4 GRE ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.03.75
5 GRE ΚΑΣΛΕΒΑ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚ 2002 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 1.04.59
6 GRE ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 1.04.98
400Μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Α΄ ΣΕΙΡΑ
2 GRE ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.45
3 GRE CAPELLIN FRANCESCO 1990 ITALIA 48.82
4 GRE ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΝΙΣΗΦΟΡΟΣ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 49.52
5 ITA ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2000 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. 51.02
6 GRE ΠΟΠΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 52.42
7 CYP ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.57
2 GRE ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.68
8 GRE ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 52.95
3 GRE ΛΙΛΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2000 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.38
4 GRE ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2000 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.43
5 GRE ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 55.58
6 GRE ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 56.75
7 GRE ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΖΩΝ 2000 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 56.95
8 GRE ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ 58.31
200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΝΕΜΟΣ : -0.10
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
1 ISR LENSKAY OLGA 1992 ISRAEL 24.04
2 GRE ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 25.05
3 GRE ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.25
4 CYP ΝΙΚΟΛΕΤTΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1985 ΚΥΠΡΟΣ 26.07
5 GRE ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.85
6 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 A.O. KYΔΩΝ 28.59
7 GRE ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 28.67
8 GRE ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΗ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 29.73
200 μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Α΄ ΣΕΙΡΑ ANEMOΣ : +0.9
1Σ1 GRE ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΣΤΕΦ. 1990 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.51
2Σ1 GRE ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 21.08
3Σ1 ΙΤΑ CORTELLAZZO LUDOVICO 1995 ITALIA 21.36
4Σ1 ITA DEMONTE ENRICO 1988 ITALIA 21.42
5Σ1 GRE ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛ 1989 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 21.74
6Σ1 RSA ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 1997 ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ 21.75
1Σ2 GRE ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.96
2Σ2 GRE ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 23.13
3Σ2 GRE ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 23.65
4Σ2 GRE ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.89
5Σ2 GRE ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 24.64
6Σ2 GRE ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 24.85
AKONTIO ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΩΡΑ
1 GRE ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44,88
2 GRE ΓΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 1998 Γ.Α.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 44,43
3 GRE ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1998 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 41,04
4 GRE ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΗΡΩ 1999 Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ 35,47
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 GRE ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 69,17
2 GRE ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 67,4
3 GRE ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 66,21
4 CYP ΚΑΚΟΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 65,42
5 GRE ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58,05
6 GRE ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55,15
7 GRE ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1999 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 50,63
8 GRE ΚΑΣΣΕΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1997 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 42,55