iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2017
ΠΑΡΕΛΛΗΣ

Μέσω Ηρακλείου στο Ρίο ο Παρέλλης


Το ρεκόρ του Κύπριου πρωταθλητή δισκοβολίας, Απόστολου Παρέλλη ξεχώρισε από τα «Ηράκλεια 2016», τα οποία φιλοξενήθηκαν στο Στάδιο Ελευθερίας του Ηρακλείου το απόγευμα του Σαββάτου.

Ο Παρέλλης με βολή στα 65.69 σημείωσε νέο ρεκόρ Κύπρου, ενώ παράλληλα έπιασε το όριο για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Ρίο που ήταν 65μ. Έτσι έγινε ο 5ος Κύπριος που πιάνει όριο για την Ολυμπιάδα μετά τους Ραμόνα Παπαΐωάννου, Λεοντία Καλλένου, Κυριάκο Ιωάννου και  Δημήτρη Χονδροκούκη.

Στο ίδιο αγώνισμα ξεχώρισε η βολή του Έλληνα πρωταθλητή Γιώργου Τρέμου, ο οποίος έστειλε το δίσκο του στα 59.75μ.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα από τα «Ηράκλεια 2016» σε όλες τις κατηγορίες:


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (6κιλα)                                                

1              ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               1997       ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         63.01

2              ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         1997       ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         57.65

3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    1997       ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         57.22


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3ικλα)                                          

1              ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ             2000       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             51.22


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4κιλα)                                             

1              ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          1997       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             51.62


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλα)                                  

1              ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         2000       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             63.17

2              ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   1999       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             59.84

3              ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      1999       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             40.92


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΆ (3κιλα)                                          

1              ΟΜΙΑΤΖΕ ΤΙΚΟ  2003       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             24.58

2              ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     24.48

3              ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             22.45


ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ                                     

1              ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ    2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.90

2              ΝΑΧΜΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   5.10


ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ                                          

1              ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ          2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.60

2              ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2008       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   5.90

3              ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ                2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   5.60


ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ ΜΙΝΙ ΠΚΑ                                             

1              ΜΠΟΥΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      2006       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   6.10

2              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ           2006       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   4.92


50μ ΜΙΝΙ ΠΚ                                                      

1              ΦΑΦΑΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.27

2              ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ         2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.78

3              ΜΑΡΝΕΛΟΥ ΝΙΚΗ            2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.83

4              ΤΣΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ          2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.92

5              ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ       2005       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ.ΚΡΗΤΗΣ      9.18

6              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ    2005       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        9.26

7              ΠΟΛΙΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   9.34

8              ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ        2006       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   9.60

9              ΛΕΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   9.98

10           ΤΣΙΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ         2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   10.44

11           ΒΛΑΧΟΥ ΙΟΛΗ   2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   10.57

12           ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ           2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   11.44


50μ ΜΙΝΙ ΠΠ                                                      

1              ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2006       ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ          8.09

2              ΛΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΕΛΙΟΣ       2006       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        8.25

3              ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΜΑΝΟΣ      2007       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     8.36

4              ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ            2007       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        8.45

5              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.52

6              ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ   2006       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.64

7              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ             2007       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        8.69

8              ΦΑΦΑΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   8.79

9              ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ                2007       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        9.20

10           ΜΟΣΧΟΣ ΝΤΕΜΗΣ           2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   10.06

11           ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ              2007       ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  10.26

12           ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2007       ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  10.31

13           ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2007       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   10.51


150 Μ ΠΠΑ΄       Α΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΜΟΣ : +0.1                                                

1              ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ      2001       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                17.12

2              ΤΖΙΛΕΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ          2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   17.42

3              ΦΟΡΤΕΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   17.81

4              ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               2001       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        19.27

5              ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ  2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                20.17


150Μ ΠΠΑ΄        Β΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ +0.2                                                

1              ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ        2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   18.53

2              ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ            2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   18.92

3              ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   2001       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                19.84

4              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  2001       ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡ.ΚΡΗΤΗΣ              21.01

5              ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2002       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        23.99


150Μ ΠΚΑ΄         ΑΝΕΜΟΣ : ¨+0.3                                               

1              ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑ   2001       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     19.96

2              ΚΑΛΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ            2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                21.05

3              ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ       2001       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                22.17

4              ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ          2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                23.48


150Μ ΠΠΒ΄                                                         

1              ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ        2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   20.41

2              ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   20.57

3              ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         2003       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        22.39

4              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   23.53

5              ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΡΑΜΟΝ 2004       ΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ        24.18


150Μ ΠΚ΄Β΄        Α΄ΣΕΙΡΑ                                                

1              ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ       2004       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     21.16

2              ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   22.18

3              ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ            2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   22.98

4              ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΤΑ     2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   23.34

5              ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ        2005       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     24.22

6              ΚΛΙΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ         2003       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                26.01


150Μ ΠΚ΄Β         Β΄ΣΕΙΡΑ                                                

1              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ                2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   22.18

2              ΦΑΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ        2005       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   24.11

3              ΦΑΦΑΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ   2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   23.89

4              ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ         2004       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   23.45

5              ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ           2004       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  22.96


100Μ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ +0.3                                                

1              ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ                1998       ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ               11.52

2              ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ              1999       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                11.95

3              ΠΑΤΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ      2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                12.03

4              ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                12.07

5              ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ      1998       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                12.58


100Μ ΑΝΔΡΩΝ                 Β΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ +1.4                                                

1              ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   2000       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        12.00

2              ΑΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ           1979       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                12.91

3              ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    1967       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   13.09

4              ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                13.52


100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ              ΑΝΕΜΟΣ : 2.0                                    

1              ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                1996       ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ      13.06

2              NIKA ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ           2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                13.81

3              ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            2000       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        13.90

4              ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ          2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                13.94


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                                  

1              ΠΑΡΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  1985       ΚΥΠΡΟΣ                65.69     ΝΠΡ

2              ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1989       ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  59.75     

3              ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         1995       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   41.43     

4              ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    1961       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   36.55     

5              ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            1982       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   33.84     

6              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       1993       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   31.45     


400Μ ΑΝΔΡΩΝ                                                 

1              ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ              2000       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  50.88

2              ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                1989       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   52.92

3              ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        1999       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                53.08

4              ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                53.51

5              ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ        2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   56.06

6              ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         2000       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     57.91


400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                              

1              ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                1.01.48

2              ΛΟΠΙΝΕ ΒΕΑΤΡΙΚΗ           2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                1.01.51

3              ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ             2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                1.03.01


ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                                                          

1              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ            2000       ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ     1.58

2              ΤΣΑΚΩΝΙΚΟΥ ΧΑΡΑ         2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                1.50

3              ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              2000       ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ     1.50

4              ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ     2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     1.42

5              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       2002       ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ     1.42

6              ΚΟΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ                2003       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                1.25


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                                        

1              ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                1999       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                13.69

2              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         2001       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   08.98

3              ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ     2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     08.68


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλα)                                                

1              ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         1999       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   13.86

2              ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     2000       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        13.83

3              ΚΕΜΠΕΣΕ ΣΙΕΦΕΝΤΙΝ     1999       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     09.63


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄ (4κιλα)                                      

1              ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      2001       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     13.00

2              ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              2001       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     12.79

3              ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         2992       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   12.31


ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (500γρ)                                         

1              ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ    1999       ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ             34.35

2              ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ              2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                28.33


ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                             

1              ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ       1998       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                46.84

2              ΓΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ    1998       ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ               44.65


ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ                                             

1              ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             2002       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   1.66

2              ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2003       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                1.20


1000Μ ΠΠΑ΄                                                      

1              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            2002       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   3.16.50

2              ΠΡΩΤΟΣΥΓΓΕΛΟΣ ΤΙΤΟΣ 2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   3.29.69


1000Μ ΠΚΑ΄                                                       

1              ΡΑΦΑΗΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ               2003       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   3.12.91

2              ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    2002       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   3.30.43

3              ΒΑΝ ΛΙΝΤΟΥΝΤ ΠΑΝΔΩΡΑ          2002       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   3.31.63


300Μ ΠΚΆ                                                           

1              ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   50.15


300Μ ΠΠΑ΄                                                        

1              ΦΟΡΤΕΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   37.82

2              ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ            2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   41.54

3              ΜΑΤΕΟ ΓΙΑΧΑΙ  2001       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                42.39


ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄                                                    

1              ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                5.15

2              ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ           2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                4.57


ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (700γρ)                                 

1              ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ               1999       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        54.95

2              ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  1999       ΑΟ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ             46.19

3              ΒΑΣΙΛΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   43.31

4              ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ         2001       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                42.93

5              ΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      2000       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   41.88

6              ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   41.85

7              ΒΟΥΡΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ         1999       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   36.52


ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                

1              ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ      1998       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                57.61

2              ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                54.07

3              ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ           1973       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ Λ.ΑΙΓΙΟΥ                32.00


1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                            

1              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ             1987       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                5.57.00


1500Μ ΑΝΔΡΩΝ                                                               

1              ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ              2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   4.16.78

2              ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       1997       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        4.24.85

3              ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ      1998       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                5.00.57


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                           

1              ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ          1998       ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ               13.68

2              ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                1999       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                11.43

3              ΠΟΛΟΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               1966       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     07.70


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (1.750γρ)                                              

1              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ           1998       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   39.00

2              ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ      1998       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                36.25

ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    1997       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                ΑΚΥΡΟΣ


ΜΗΚΟΣ ΠΚΆ                                                      

1              ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ          2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                4.00

2              ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ       2001       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                3.88

3              ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2003       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   3.30


200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ              ΑΝΕΜΟΣ +2.3                                    

1              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    1997       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   25.97

2              ΑΓΑΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ     1997       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   26.61

3              ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ         2000       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                27.24

4              ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     1984       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                38.28


200Μ ΑΝΔΡΩΝ                 Α΄ΣΕΙΡΑ                                ΑΝΕΜΟΣ : +0.7

1              ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ                1998       ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ               23.07

2              ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   23.82

3              ΣΤΑΜΠΟΥΛΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      2000       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     24.17

4              ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                   ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ          24.44


200Μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ                                ΑΝΕΜΟΣ : +1.2

1              ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                1989       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   23.34

2              ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2000       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        24.51

3              ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         2000       ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ     25.61

4              ΑΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ           1979       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                26.62


3000Μ ΑΝΔΡΩΝ                                                               

1              ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      1984       ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ          9.03.24

2              ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               1989       ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ               9.41.20

3              ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ     2002       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   9.58.37

4              ΣΙΝΚΟΛΑ ΡΟΜΠΕΡΤ       2001       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   10.13.14

5              ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             1967       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                10.20.06

-              ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  1980       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   ΕΓΚΑΤΕΛ

-              ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ        1973       ΟΜΙΛ.ΥΠΕΡΑΠ.ΚΡΗΤΗΣ ΔΜΤ


3000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                            

1              ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ      1995       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   10.56.84

2              ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ     1999       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   11.40.22

3              ΒΑΪΝΑ ΑΘΗΝΑ  1959       ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     15.29.58

-              ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ   1991       ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ   ΕΓΚΑΤ


5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                            

1              ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ            1974       ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ               18.56.46

2              ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      1968       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                21.29.89


5000Μ ΑΝΔΡΩΝ                                                               

1              ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ    1973       ΦΙΛΑΘΛ.ΕΝ.ΑΙΓΙΟΥ         18.41.62

2              ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ  1973       ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  18.42.04

3              ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ        1984       ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ          19.11.25

4              ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΓΙΑΝΗΣ     1972       ΣΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                21.01.03

5              ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               1989       ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ               21.29.90


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(1κιλο)                                           

1              ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              2001       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             52.60

2              ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        2001       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        49.18

3              ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      2001       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             45.50

4              ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2001       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ        44.47

5              ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΙΟΣ               2001       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   40.51

6              ΜΟΝΙ ΔΙΟΝΥΣΗΣ              2001       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             39.88

7              ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         2002       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   38.55

8              ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                35.62

9              ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ    2001       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   32.03


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                              

1              ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               1990       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   44.30

2              ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        1993       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                43.53

3              ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                1999       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                33.22

4              ΠΟΛΟΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               1966       ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ             27.38

5              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         2001       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   25.43


ΔΙΚΣΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (1,5κιλο)                                 

1              ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     46.18

2              ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   42.21

3              ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ               2001       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     40.67

4              ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         1999       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   40.32

5              ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      2001       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     39.82

6              ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   1999       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   39.35

7              ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ            2000       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     39.12

8              ΤΣΑΟΥΣΑΙ ΕΝΡΙ 2000       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     38.00

9              ΚΕΜΠΕΣΕ ΣΙΦΕΝΤΙΝ        1999       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     32.80

10           ΜΟΝΙ ΔΙΟΝΥΣΗΣ              2001       ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     27.93

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση