iphone app
android app
iphone app android app
Ηράκλειο, 11.3-20.2ο C 
Παρασκευή 28 Νοεμβρίου 2014

Παρέμβαση της Δημοκρατικής Συμμαχίας, στο θέμα της απελευθέρωσης των κλειστών επαγγελμάτων. Δηλώσεις του εκπροσώπου τύπου, Γ.Οικονόμου


Από τον τομέα οργανωτικού της Δημοκρατικής Συμμαχίας ανακοινώθηκε σήμερα η συγκρότηση 7 νέων Ομάδων Πρωτοβουλίας.
Οι Ομάδες Πρωτοβουλίας θα έχουν την ευθύνη της οργανωτικής ανάπτυξης της Δημοκρατικής Συμμαχίας στις περιοχές τους, αλλά και τη πληροφόρηση των στελεχών του κινήματος για ζητήματα αναπτυξιακού χαρακτήρα και καθημερινότητας των τοπικών κοινωνιών.

Ακολουθεί η λίστα στελεχών ανά περιοχή ευθύνης.

ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ
2 ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΠΩΛΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ
3 ΓΚΙΚΑΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΚΑΣΙΜΑΤΥ ΕΜΜΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
5 ΚΑΣΣΙΜΑΤΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
6 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΟΣ
7 ΜΠΕΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
8 ΜΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
9 ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΙΑΚΑ
12 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ - ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΡΑΙΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
13 ΣΕΡΑΦΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
14 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
15 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΤΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ
2 ΒΑΒΕΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
4 ΓΚΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΟΤΟΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΗΣ - ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣ.ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΑΡΤΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
5 ΓΚΟΥΒΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΝΕΦΡΟΛΟΓΟΣ
6 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΝΙΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΙΑΚΑ
7 ΔΟΣΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΙΚΑ ΑΡΤΑΣ
8 ΔΡΙΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
9 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ε.α.
10 ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
11 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
12 ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
13 ΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
14 ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΑ ΥΓΕΙΑΣ
15 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
16 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ ALPHA BANK
17 ΜΠΑΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
18 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
19 ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΔΗΜ. ΕΡΓΩΝ
20 ΜΠΟΥΤΕΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΝΤ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
21 ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΑΜΑΛΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
22 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΟΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΗΣ
23 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
24 ΠΡΟΥΒΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
25 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
26 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
27 ΤΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
28 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΟΔΗΓΩΝ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ
29 ΤΣΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
30 ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΤΟΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΗΣ
31 ΤΣΩΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
32 ΦΕΛΕΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
33 ΧΑΡΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ


ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
2 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
3 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
4 ΜΙΜΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
5 ΜΠΟΥΤΣΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ
6 ΠΑΠΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
7 ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
8 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
9 ΤΕΡΤΣΟΥΔΗ ΒΕΡΑ ΙΔΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
10 ΤΣΙΑΓΚΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
11 ΤΣΙΑΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ, ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
12 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΠΤΙΚΟΣ
2 ΑΣΠΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ
3 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
4 ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ Η/Υ
5 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
6 ΓΑΡΕΔΑΚΗ ΕΥΗ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ- Π.ΠΟΛΙΤΕΥΤΗΣ
7 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
8 ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
9 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ
10 ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
11 ΓΥΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
12 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
13 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ
14 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ
15 ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
16 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
17 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΡΙΑΜΟΣ Π.ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ - ΒΙΟΚΑΛΛΙΕΡΓΗΤΗΣ
18 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
19 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
20 ΚΑΡΑΝΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΟΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
21 ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
22 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
23 ΚΟΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
24 ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
25 ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ-ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΦΗ
26 ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
27 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
28 ΚΡΙΑΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ
29 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ, ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30 ΚΥΡΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
32 ΚΩΣΤΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ
33 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
34 ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
35 ΛΙΝΑΔΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΈΜΠΟΡΟΣ
36 ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
37 ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΑΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ
38 ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ - Π.ΠΟΛΙΤΕΥΤΗΣ
39 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
40 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
41 ΜΗΝΑΔΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΈΦΟΡΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΡΟΔΟΥ
42 ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
43 ΜΠΑΛΟΘΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΑΞΙ
44 ΜΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
45 ΝΗΣΤΙΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΈΡΓΩΝ
46 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
47 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ
48 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
49 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ - Π.ΝΟΜΑΡΧΗΣ
50 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
51 ΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΒΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
52 ΠΛΕΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ
53 ΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΕΜΠΟΡΩΝ
54 ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
55 ΣΚΑΝΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
56 ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ ΈΜΠΟΡΟΣ
57 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΈΡΓΩΝ
58 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΑΤΡΟΣ- Π.ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
59 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
60 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
61 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
62 ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΥΑ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
63 ΦΑΣΟΜΥΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
64 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΙΟΚΑΛΛΙΕΡΓΗΤΗΣ
65 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Δ/ΝΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ - Π. ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
66 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
67 ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥΧΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
68 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ
69 ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
70 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
71 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ Ε.Α.
72 ΨΑΡΟΛΟΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

Συντονιστική Επιτροπή

1 ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
2 ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
3 ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
5 ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
6 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
7 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
8 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
9 ΜΕΣΤΡΟΠΙΑΝ ΓΙΑΝΝΗΣ ΈΜΠΟΡΟΣ
10 ΣΕΡΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΚΔΟΤΗΣ - Π. ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
11 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ
12 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ


ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΞ/ΚΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ - ΠΟΛIΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑ-ΗΛΙΑΣ
4 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5 ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
6 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
7 ΓΑΓΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
8 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
9 ΚΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΙΛΟΥ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ
10 ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΚΟΚΚΟΛΑΚΗ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
12 ΚΟΝΤΑΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ
13 ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14 ΛΕΛΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΕΡΕΑΣ
15 ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΟΙΤΗΤΗΣ
16 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
17 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
18 ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ/ΝΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΑΚΗΣ EUROBANK ΥΠΟΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
20 ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
21 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΥΛΛΟΣ
22 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
23 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΩΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΝΟΜΑΡΧΗΣ
24 ΠΑΤΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
25 ΠΡΙΝΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΕΕ
26 ΣΑΜΨΩΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΒΡΕΦ/ΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
27 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΣ
28 ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ - ΤΕΩΣ ΜΕΛΟΣ ΝΟΔΕ
29 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ
30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
31 ΦΟΥΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
32 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ


Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ:

1 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΚΟΝΤΑΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
4 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΛΙΤΣΑ
5 ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ
7 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
2 ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
3 ΚΕΛΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ
5 ΛΟΓΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
6 ΜΟΣΧΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
7 ΜΠΕΚΗΡ-ΟΥΣΤΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΓΡΟΤΗΣ
8 ΝΙΩΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
9 ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
10 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ
11 ΤΣΙΟΥΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ


ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1 ΑΓΑΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΒΙΡΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΔΑΣΚΑΛΟΣ
5 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
6 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ - ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ
7 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΞΚΟΣ ΕΛ.ΑΣ. Ε.Α.
8 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΈΜΠΟΡΟΣ
9 ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΑΝΤΙΝΟΜΑΡΧΗΣ - ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ
10 ΓΥΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
11 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΛΙΝΑ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ
14 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
15 ΖΟΛΙΝΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
16 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ
17 ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
18 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ - ΠΤΥΧ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ - ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΕΣ
19 ΚΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
20 ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
21 ΚΟΖΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΑΞΙ ΚΡΗΤΗΣ
23 ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΆΡΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΥΝΕΤ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
24 ΚΟΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
25 ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
26 ΚΟΥΦΑΚΗ - ΠΟΛΕΝΤΑ ΆΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
27 ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Τ. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΛΕΤΤΑ ΕΛΕΝΗ ΈΜΠΟΡΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ, ΥΠΟΨ. ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
29 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30 ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΤΕΛΩΝΙΑΚΟΣ
31 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
32 ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΝΟΜΑΡΧ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
33 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
34 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΑΕΡΤΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
35 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ - ΚΟΥΡΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
36 ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Τ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
37 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ
38 ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Τ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΝΝΕΔ
39 ΜΠΕΡΙΤΖΕ ΝΟΝΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΥΠΟΨ. ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
40 ΜΠΟΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΤΥΧ. ΤΕΙ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
41 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
42 ΜΠΟΥΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
43 ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Π.Ν.
44 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ν.Α.Χ. - ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
45 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
46 ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Τ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ - Τ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Ο. ΠΑΣΟΚ ΓΑΛΑΤΑ
47 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
48 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Τ. ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ
49 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ
50 ΠΟΥΛΑΚΗ ΛΙΑΝΑ
51 ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
52 ΣΠΗΛΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ (ΤΑΞΙ ΣΟΥΔΑΣ)
53 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Τ. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΟΙΩΝ
54 ΣΧΕΤΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
55 ΤΖΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ
56 ΤΣΑΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΘΕΡΙΣΟΥ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ
57 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
58 ΦΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Π.Ν. - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ "ΕΘΝ. ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΟΣ ΦΑΡΟΣ"
59 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Τ. ΑΝΤΙΝΟΜΑΡΧΗΣ, ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
60 ΦΡΑΔΕΛΟΥ ΦΑΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
61 ΨΑΘΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ, Τ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Ο. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ:
1 ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΥΠΟΨ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ - ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΠΤΕΡΑΡΧΟΣ Ε.Α.
2 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
3 ΝΑΝΑΔΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΕΡΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΥΠΟΨ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ - ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ - Τ. ΛΥΚΕΙΑΡΧΗΣ
4 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΟΣ, ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΥΠΟΨ. ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΑΡΙΑΡΧΗΣ)
  Εκτύπωση
 
   



TOP ΕΙΔΗΣΕΙΣ | ΓΝΩΜΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ | ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ | ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ | ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ | ΕΝΤΥΠΟ PDF | MEDIA | LIFESTYLE | EΚΠΑΙΔΕΥΣΗ | ΥΓΕΙΑ | ΓΥΝΑΙΚΑ | ΤΑΞΙΔΙΑ | ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ | AUTOMOTO | BLOGS | ΧΡΗΣΙΜΑ TOP