iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 19 Ιανουαρίου 2018
ΜΕΣΑΡΑ ΒΟΛΕΙ

Θέλουν να συνεχίσουν νικηφόρα Μεσαρά και ΟΦΗ  


Με στόχο να συνεχίσει την εξαιρετική πορεία που έχει στο πρωτάθλημα της Pre League βόλεϊ των γυναικών, η Μεσαρά υποδέχεται σήμερα στις 16:30 το Φ.Ο. Βριλησσίων στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής.

 Οι Μεσαρίτισσες προέρχονται από ήττα στην έδρα της πρωτοπόρου Θέτιδας, όμως πήραν το βαθμό οδηγώντας το παιχνίδι στο τάι μπρέικ και γενικά δείχνουν σε κάθε ματς ότι είναι ανταγωνιστικές. Σήμερα στην έδρα τους θέλουν τη νίκη κόντρα σε μία από τις αδύναμες ομάδες της κατηγορίας. Αναλυτικά, το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής:

 

Σάββατο 9/12/2017

 Ν. Παξιμαδάς 18.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων Λιδωρικιώτη-Χαμπιλού Ταλάρου

Ν. Σμύρνης 19.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕΚ Αθηνών Κουτσούλας-Μαύρος Αλεβετσοβίτης

Μοιρών 16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων Καραπουλάκης-Κανακάκης Καραλή

 

Κυριακή 10/12/2017

 Στ. Βενέτης 15.30 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας 2013 Μαριδάκης-Μεταξά Χάλκου

Μ. Τσικίνας 16.30 ΧΑΝΘ - Ζηρίνειος ΑΟΝ Σταυριανίδης-Μπουκουβάλα Γούβαλη

Ιλισσίων 17.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΠ Θέτις Μενεσλής-Κυριοπούλου Παπασηφάκη

 Μακριά από το ΒΑΚ δοκιμάζεται σήμερα η ομάδα βόλεϊ του ΟΦΗ, η οποία αντιμετωπίζει στις 19:00 τον Α.Σ. Κέρκης στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Α2 βόλεϊ των ανδρών.

 Η κρητική ομάδα μετρά τέσσερις συνεχόμενες νίκες και θέλει να έχει ανάλογη πορεία με στόχο βρίσκεται στο τέλος της κανονικής περιόδου σε μία εκ των δύο πρώτων προνομιούχων θέσεων που οδηγούν στους αγώνες ανόδου στη Volleyleague. 

Ο ΣΦΠΧ από την άλλη πλευρά αγωνίζεται αύριο Κυριακή αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας τον Α.Ο. Καλαμάτας. Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

 

Σάββατο 9/12/2017

 

Στ. Καλαϊντζής 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Απόλλων Τσίτσικας-Πικραμένος

Ολυμπιάδος 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Παλλήνη Γκόλφης-Πετούσης

Καρλοβασίου 19.00 ΑΣ Κέρκης - ΟΦΗ Πρέντζας-Καραδημητρίου

 

Κυριακή 10/12/2017

 

Παραλίας 14.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΣΦΠ Χανίων Τσουμελέας-Χριστοδουλόπουλος

Ν. Σμύρνης 16.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΠ Απόλλων Μάλφας-Παπαχατζής

 

Η δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΠΕΚ

 Πολλές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το αγωνιστικό… μενού του σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΣΠΕΚ.

 Αναλυτικά, το πρόγραμμα του διημέρου:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 

 

ΕΦΗΒΩΝ

 

ΛΑΤΩ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ 

ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ 

ΓΕΙ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΚΟΥΦΑΣ   

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΚΠ ΚΑΡΥΔΑΣ

ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ 

ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΚΥΔΩΝ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ 

ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι 

ΣΟΥΔΑ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΥΚΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ 

ΑΡΚΑΔΙ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΙΣΣΑ ΕΚΠ ΚΑΜΠΑΝΤΑΓΗ

ΑΡΗΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 12:00 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΑΘΛΕΣΗ1-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ 

ΓΕΗ1-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ  

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΓΕΗ1-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ 

ΠΗΓΑΣΟ1-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 17:00 ΣΗΦΑΚΗ ΣΠΙΘΑΚΗ 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 

 

ΑΝΔΡΩΝ

ΟΠΕΡ-ΓΕΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ- ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ

ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ- ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΣΟΥΔΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ 

ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΓΕΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ- ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 13:30 ΣΗΦΑΚΗ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ 

ΑΡΗΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ 

ΑΘΛΕΣΗ2-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 

ΓΕΗ1-ΟΦΗ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ 

ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ 

ΑΝΕΜΟΣ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ 

ΚΥΔΩΝ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ] 

ΑΝΕΜΟΣ1-Ν.ΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 10:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΣΟΥΔΑ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ΣΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ   

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση