iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 20 Φεβρουαρίου 2018
ΜΠΑΛΑ

Oι διαιτητές του Κυπέλλου Ελλάδας


Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών που θα «σφυρίξουν» στους αγώνες του τριημέρου (28-30/11) για την 3η αγωνιστική του Κυπέλλου.

Το παιχνίδι ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης») θα διευθύνει ο Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) ενώ το Εργοτέλη - Παναιτωλικός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο) θα σφυρίξει ο Τσαμούρης (Πειραιά)

Ο Σωτηριάδης (Λασιθίου) θα «σφυρίξει» στο ματς Κισσαμικός - Ολυμπιακός και ο Μπλάνας (Μεσσηνίας) στην αναμέτρηση Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός. Ο Γκαμάρης (Αθηνών) ορίστηκε διαιτητής στο Καλλιθέα - ΑΕΚ και ο Κοτσάνης (Δράμας) το Αιγινιακός - ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά:


1ος ΟΜΙΛΟΣΤρίτη 28 Νοεμβρίου

ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καρατζίκας, Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Ηρακλής - Πλατανιάς ΜΑΤΑΙΩΣΗ


2ος ΟΜΙΛΟΣΤετάρτη 29 Νοεμβρίου

Αιγινιακός - ΠΑΟΚ (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)


Πέμπτη 30 Νοεμβρίου

Απόλλων Πόντου - Λεβαδειακός (17:15, Γήπεδο Καλαμαριάς)

Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)

Βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)


3ος ΟΜΙΛΟΣΤρίτη 28 Νοεμβρίου

Απόλλων Λάρισας - Λαμία (17:15, Αλκαζάρ)

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παρασίου, Γιαντσής (Ημαθίας)

4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)


Πέμπτη 30 Νοεμβρίου

Καλλιθέα - ΑΕΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)

4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)


4ος ΟΜΙΛΟΣΤρίτη 28 Νοεμβρίου

Σπάρτη - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)


Τετάρτη 29 Νοεμβρίου

Τρίκαλα - Κέρκυρα (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)


5ος ΟΜΙΛΟΣΤετάρτη 29 Νοεμβρίου

Αχαρναϊκός - Αστέρας Τρίπολης ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Κισσαμικός - Ολυμπιακός (17:15, Δημ. Περιβολίων)

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)


6ος ΟΜΙΛΟΣΤρίτη 28 Νοεμβρίου

Πανσερραϊκός - Ξάνθη (17:15, Δημ. Σερρών)

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χούσκογλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)

4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)


Πέμπτη 30 ΝοεμβρίουΕργοτέλης - Παναιτωλικός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καλφάκης, Σινιοράκης (Χανίων)

4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)


7ος ΟΜΙΛΟΣΤρίτη 28 ΝοεμβρίουΆρης - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, «Κλ. Βικελίδης»)

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)


Πέμπτη 30 ΝοεμβρίουΠαναιγιάλειος - Πανιώνιος (17:15, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου, Φραγκούλης (Πρέβεζας)

4ος: Κολυτάς (Κέρκυρας)


8ος ΟΜΙΛΟΣΤετάρτη 29 Νοεμβρίου

Αν. Καρδίτσας - ΑΕΛ (19:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)

4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)


Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός (19:30, Γήπεδο Παναχαϊκής)

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)

4ος: Αδαμόπουλος (Αν. Αττικής)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση