iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017
Σουπερ Λιγκα

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας το τριήμερο 30 Σεπτεμβρίου με 2 Οκτωβρίου.

Το παιχνίδι του Πλατανιά με τον Παναιτωλικό θα ξεκινήσει το Σάββατο στις 16:00 και διαιτητές θα είναι ο κ. Γιώργος Τζοβάρας του συνδέσμου Φθιώτιδας.

Ο Αναστάσιος Παπαπέτρου θα διευθύνει το Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ και ο Αρετόπουλος το Ολυμπιακός-Ατρόμητος.

Αναλυτικά, οι ορισμοί της 6ης αγωνιστικής:


Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου


Πλατανιάς-Παναιτωλικός (16:00)


Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος (Φθιώτιδας)


Α' βοηθός: Βλάσσης Εμμανουήλ (Λασιθίου)


Β' βοηθός: Δημόπουλος Μιχαήλ (Δυτικής Αττικής)


4ος: Ζαραβίνος Άγγελος (Αθηνών)


Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα (18:15)


Διαιτητής: Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)


Α' βοηθός: Νικολακάκης Βασίλειος (Ηρακλείου)


Β' βοηθός: Σινιοράκης Αντώνιος (Χανίων)


4ος: Λάμπρου Γεώργιος (Εύβοιας)


ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (20:30)


Διαιτητής: Κατσικογιάννης Αλέξανδρος (Ηπείρου)


Α' βοηθός: Δημητριάδης Ιορδάνης (Καστοριάς)


Β' βοηθός: Ποντίκης Κωνσταντίνος (Πρέβεζας)


4ος: Μάνταλος Σταύρος (Καβάλας)


Κυριακή 1 Οκτωβρίου


Ολυμπιακός-Ατρόμητος (16:00)


Διαιτητής: Αρετόπουλος Αλέξανδρος (Τρικάλων)


Α' βοηθός: Λάμπρου Βασίλειος (Ανατολικής Αττικής)


Β' βοηθός: Δίπλαρης Αντώνιος (Καρδίτσας)


4ος: Σέζος Αθανάσιος (Κιλκίς)


Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης (18:15)


Διαιτητής: Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)


Α' βοηθός: Νικολακάκης Βασίλειος (Ηρακλείου)


Β' βοηθός: Σινιοράκης Αντώνιος (Χανίων)


4ος: Λάμπρου Γεώργιος (Εύβοιας)


ΑΟΚ-Ξάνθη (18:15)


Διαιτητής: Μπλάνας Γεώργιος (Μεσσηνίας)


Α' βοηθός: Πήττας Άγγελος (Ηλείας)


Β' βοηθός: Κοντίζας Ιωάννης (Πειραιά)


4ος: Κομίνης Γεώργιος (Θεσπρωτίας)


Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (20:30)


Διαιτητής: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)


Α' βοηθός: Ευθυμιάδης Δαμιανός (Πιερίας)


Β' βοηθός: Μπούξμπαουμ Ράινχαρτ (Ανατολικής Αττικής)


4ος: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)


Δευτέρα 2 Οκτωβρίου


Λαμία-Πανιώνιος (19:30)


Διαιτητής: Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης (Αρκαδίας)


Α' βοηθός: Ακρίβος Χρήστος (Αθηνών)


Β' βοηθός: Κωνστάντιος Κωνσταντίνος (Εύβοιας)


4ος: Πουλημάς Νικόλας (Κέρκυρας)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση