iphone app
android app
iphone app android app
Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2017
Σουπερ Λιγκα

Με την 4η αγωνιστική συνεχίζεται η Super League


Με τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής συνεχίζεται αυτό το τριήμερο το πρωτάθλημα στη Super League. 

 

Το μεγάλο παιχνίδι δεν υπάρχει ενώ το μεγαλύτερο ενδιαφέρον παρουσιάζει η αναμέτρηση Λαμίας-ΑΕΚ αφού η ομάδα της Φθιώτιδας αν και νεοφώτιστη δείχνει πολύ δυνατή και φορμαρισμένη!

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές...

Σήμερα 16/9:

 

Λεβαδειακός - Ξάνθη (16:00)

 

Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

 

Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Σίπκας (Σάμου)

 

4ος: Γκάμαρης (Αθηνών)

 

 

ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (18:15)

 

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

 

Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Γκάγκας (Λάρισας)

 

4ος: Σέζος (Κιλκίς)

 

 

Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (20:30)

 

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

 

Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Ποντίκης (Πρέβεζας Λευκάδας)

 

4ος: Σελίμος (Λακωνίας)

 

Αύριο 17/9:

 

 

Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (16:00)

 

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

 

Βοηθοί: Ακρίβος (Αθηνών), Μεϊντάνας (Αχαΐας)

 

4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

 

 

ΑΕΛ - Ατρόμητος (18:15)

 

Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)

 

Βοηθοί: Καραβασίλης (Καβάλας), Πάτρας (Μακεδονίας)

 

4ος: Βρέσκας (Ημαθίας)

 

 

Πλατανιάς - Κέρκυρα (18:15)

 

Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)

 

Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Απτόσογλου (Αθηνών)

 

4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

 

 

Λαμία - ΑΕΚ (20:30)

 

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

 

Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Καμπούρης (Ευβοίας)

 

4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

 

 

Δευτέρα (18/9)

 

 

ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος (19:00)

 

Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

 

Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

 

4ος: Φωτιάς (Πέλλας)

 

 

Η βαθμολογία:

 

1.      ΑΕΚ       7      

 

2.      Ολυμπιακός 7      

 

3.      Πανιώνιος      7      

 

4.      Ξάνθη      5      

 

5.      ΠΑΟΚ      5      

 

6.      ΠΑΣ Γιάννινα      5      

 

7.      Λαμία      4      

 

 

8.      Ατρόμητος Αθηνών      3      

 

9.      Λεβαδειακός      3      

 

10. Κέρκυρα      3      

 

11.      Παναιτωλικός      2      

 

12.      Πλατανιάς 2      

 

13.      Απόλλων Σμύρνης      2      

 

14.      Αστέρας Τρίπολης      1      

 

15.      Λάρισα       1      

 

16.      Παναθηναϊκός      0     

 

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση