iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2017
ΧΑΝΤΙ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΗΣ

Το πλήρες πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας


Μετά την κλήρωση της 1ης και της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας, ανακοινώθηκε και το πρόγραμμα των ομάδων στους ομίλους της διοργάνωσης.

 

Οι προτεινόμενες ημερομηνίες διεξαγωγής των τριών αγωνιστικών των ομίλων είναι 19-21/9/2017, 24-26/10/2017 και 28-30/11/2017. Αναφορικά με τις κρητικές ομάδες, στον 1ο Όμιλο θα παίξουν στην πρεμιέρα Ηρακλής-ΟΦΗ και Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης, στον 5ο Όμιλο Κισσαμικός-Αχαρναϊκός και στον 6ο Όμιλο Πανσερραϊκός-Εργοτέλης. 

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα: 

1ος όμιλος 

-Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ-Ηρακλής 

1η αγωνιστικήΠλατανιάς – Απόλλων ΣμύρνηςΗρακλής – ΟΦΗ 

2η αγωνιστικήΑπόλλων Σμύρνης – ΗρακλήςΟΦΗ – Πλατανιάς 

3η αγωνιστικήΗρακλής – ΠλατανιάςΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης 

2ος όμιλος 

-ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός-Απόλλων Πόντου-(Αιγιναικός-Βέροια) 

1η αγωνιστικήΠΑΟΚ – Λεβαδειακός(Αιγινιακός-Βέροια) – Απόλλων Πόντου 

2η αγωνιστικήΛεβαδειακός – (Αιγινιακός-Βέροια)Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ 

3η αγωνιστική(Αιγινιακός-Βέροια) – ΠΑΟΚΑπόλλων Πόντου-Λεβαδειακός 

3ος όμιλος 

-ΑΕΚ-Λαμία-Απόλλων Λάρισας-Καλλιθέα 

1η αγωνιστικήΑΕΚ – ΛαμίαΚαλλιθέα – Απόλλων Λάρισας 

2η αγωνιστικήΛαμία – ΚαλλιθέαΑπόλλων Λάρισας – ΑΕΚ 

3η αγωνιστικήΚαλλιθέα – ΑΕΚΑπόλλων Λάρισας-Λαμία 

4ος όμιλος 

-Ατρόμητος-ΑΟΚ Κέρκυρα-ΑΟ Τρίκαλα-Σπάρτη 

1η αγωνιστικήΑτρόμητος – ΑΟΚ ΚέρκυραΣπάρτη – ΑΟ Τρίκαλα 

2η αγωνιστικήΑΟΚ Κέρκυρα – ΣπάρτηΑΟ Τρίκαλα – Ατρόμητος 

3η αγωνιστικήΣπάρτη – ΑτρόμητοςΑΟ Τρίκαλα-ΑΟΚ Κέρκυρα 

5ος όμιλος 

-Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης-Αχαρναϊκός-Κισσαμικός 

1η αγωνιστικήΟλυμπιακός – Αστέρας ΤρίποληςΚισσαμικός – Αχαρναϊκός 

2η αγωνιστικήΑστέρας Τρίπολης – ΚισσαμικόςΑχαρναϊκός – Ολυμπιακός 

3η αγωνιστικήΚισσαμικός – ΟλυμπιακόςΑχαρναϊκός-Αστέρας Τρίπολης 

6ος όμιλος 

-Ξάνθη-Παναιτωλικός-Εργοτέλης-Πανσερραϊκός 

1η αγωνιστικήΞάνθη – ΠαναιτωλικόςΠανσερραϊκός – Εργοτέλης 

2η αγωνιστικήΠαναιτωλικός – ΠανσερραϊκόςΕργοτέλης – Ξάνθη 

3η αγωνιστικήΠανσερραϊκός – ΞάνθηΕργοτέλης-Παναιτωλικός 

7ος όμιλος 

-Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης-Παναιγιάλειος 

1η αγωνιστικήΠανιώνιος – ΠΑΣ ΓιάννιναΠαναιγιάλειος – Άρης 

2η αγωνιστικήΠΑΣ Γιάννινα – ΠαναιγιάλειοςΆρης – Πανιώνιος 

3η αγωνιστικήΠαναιγιάλειος – ΠανιώνιοςΆρης-ΠΑΣ Γιάννινα 

8ος όμιλος 

-Παναθηναϊκός-ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναχαϊκή 

1η αγωνιστικήΠαναθηναϊκός – ΑΕΛΠαναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας 

2η αγωνιστικήΑΕΛ – ΠαναχαϊκήΑναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός 

3η αγωνιστικήΠαναχαϊκή – ΠαναθηναϊκόςΑναγέννηση Καρδίτσας-ΑΕΛ 

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση