iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 27 Ιουνίου 2017
ΣΧΟΛΕΙΟ, ΑΙΘΟΥΣΑ, ΤΑΞΗ

Οι αριστούχοι του Πειραματικού Γυμνασίου Ηρακλείου


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Ανακοινώθηκαν οι αριστούχοι του Πειραματικού Γυμνασίου Ηρακλείου. Πρόκειται για τους:


ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ 2016-2017


Α΄ ΤΑΞΗ

1      Κουρουκλή Εριέττα του Βασιλείου  20      

2      Μακριδάκη      Μαρία του Χαράλαμπου 19 11/13      

3      Πεδιαδιτάκης      Αλέξανδρος του Μιχαήλ 19 11/13      

4      Αγιομυργιανάκη      Μαλβίνα του Νικολάου      19 10/13      

5      Παπασπηλίου      Μαρία του Γεωργίου 19 8/13      

6      Καρανδινού      Πελαγία του Εμμανουήλ 19 7/13      

7      Κλινάκης      Γεώργιος του Μιχαήλ 19 6/13      

8      Κουρουπάκη      Νεφέλη του Ιωάννη 19 6/13      

9      Μουντουράκη      Νίκη      του Σπυρίδωνος 19 6/13      

10      Σκλαπάνη      Βασιλική του Ιωάννης 19 6/13      

11      Σπινθουράκη      Μαρίνα του Γεωργίου 19 6/13      

12      Μποτσάκη      Μαρινέλλα      του Χαράλαμπου       19 5/13      

13      Ψαρρά      Τατιάνα του Χρήστου      19 5/13      

14      Μεταξά      Σοφία       του Μιχαήλ  19 3/13      

15      Συνάνη      Αυγή του Ανδρέα       19 3/13      

16      Φουντουλάκη      Νικολέτα - Γεωργία του Αντωνίου      19 3/13      

17      Πάσσαμ      Ιάσονας του Ανδρέα-Μιχαήλ      19 2/13      

18      Βιδάκη      Ειρήνη του Γεωργίου      19      

19      Γριβάκη      Μάρθα του      Γεωργίου      19      

20      Κτιστάκης      Γεώργιος      του      Αλέξανδρου      19      

21      Μπαντουβάκη      Καλλιόπη      του      Εμμανουήλ      19      

22      Θεοχαρούλης      Ιωάννης      του      Νικολάου      18 12/13      

23      Μακριδάκη      Νίκη Λίλιαν      του      Χαράλαμπου      18 12/13      

24      Λουλάκης      Βασίλειος      του      Κωνσταντίνου      18 10/13      

25      Πεδιαδιτάκη      Μαριλίν      του      Νικολάου      18 10/13      

26      Σύρμος      Μιχαήλ      του      Γεωργίου            18 10/13      

27      Κουγιού Κογιού      Μαρία      του      Ευστρατίου       18 9/13      

28      Μαρή       Αικατερίνη      του      Εμμανουήλ            18 9/13      

29      Καπελλάκης      Εμμανουήλ       του      Ιωσήφ      18 8/13      

30      Κοτσυφός      Κίμων του      Ιωάννη      18 8/13      

31      Στεφανάκη      Ελένη      του      Ιωάννη      18 7/13      


Β΄ ΤΑΞΗ

1      Κυριακάκη      Αγγελική - Παρασκευή      του Σωτηρίου  20      

2      Μακρή      Ευαγγελία      του      Νικολάου            20      

3      Μαρκάκη      Μαρίνα      του      Πολυχρόνη            20      

4      Παπατζανάκης      Αλέξανδρος      του      Αντωνίου            20      

5      Σημαντηράκης      Γεώργιος Νικόλαος      του      Γεωργίου            20      

6      Χατζάκη      Ελεάννα      του      Κωνσταντίνου            20      

7      Καλφόγλου      Παύλος- Παναγιώτης      του      Αναστάσιου  19 13/14      

8      Μανωλίτση      Στυλιανή      του      Γεωργίου            19 13/14      

9      Χαλκιαδάκη       Χρυσή      του      Γεωργίου            19 13/14      

10      Σιδηρόπουλος      Ραφαήλ      του      Προδρόμου       19 12/14      

11      Φραγκούλη Μαρία του      Δημητρίου      19 12/14      

12      Δροσατάκη Γαρυφαλιά - Κωνσταντίνα      του      Νικολάου            19 11/14      

13      Κυρέζη      Μαρία του Νικολάου            19 11/14      

14      Γιαννακουδάκη      Ραφαέλα      του      Εμμανουήλ            19 10/14      

15      Βλάχου      Δάφνη του      Κυριάκου            19 7/14      

16      Κασωτάκης       Μιχαήλ του      Ελευθερίου      19 7/14      

17      Τσακίρη      Άννα      του      Δημήτριου      19 6/14      

18      Σχοιναράκης      Μιχαήλ      του      Ζαχαρία            19 5/14      

19      Δημητράκη      Στυλιανή - Άννα      του      Χρήστου            19 4/14      

20      Καλλιγιαννάκης      Χαράλαμπος      του      Εμμανουήλ            19 3/14      

21      Ρογδάκης      Φίλιππος      του      Κωνσταντίνου      19 3/14      

22      Πρασανάκης      Μενέλαος      του      Νικολάου      19 1/14      

23      Τοχταμή      Αθανασία      του      Hλία      19 1/14      

24      Σπαχής      Κωνσταντίνος      του      Γεωργίου      19      

25      Μπροκαλάκης-Γούναρης      Χρήστος-Αριστείδης      του      Ιωάννη 18 13/14      

26      Γριβάκης      Κύριλλος      του      Γεωργίου            18 12/14      

27      Χρονάκη      Κυριακή      του      Εμμανουήλ            18 12/14      

28      Αναστασάκη      Νικολέτα      του      Κωνσταντίνου            18 11/14      

29      Γκριμμ      Νικόλαος      του      Παύλου            18 11/14      

30      Σηφάκης      Γεώργιος      του      Ιωάννη            18 9/14      

31      Πλεξουσάκης      Ιωάννης      του      Ευάγγελου      18 8/14      


Γ΄ ΤΑΞΗ

1      Αγγελιδάκης      Αντώνιος      του      Νικολάου       20      

2      Ξενικάκης       Γεώργιος      του      Θεοχάρη      20      

3      Ζουριδάκης      Εμμανουήλ  του Ευάγγελου      Ανδρέα  19 13/14      

4      Λάμο      Σόνια      του      Σπάρτακ      19 13/14      

5      Μαργαρίτης      Μηνάς      του      Αντωνίου       19 13/14      

6      Σαλκιντζής      Αναστάσιος      του      Ευαγγέλου      19 13/14      

7      Σπυριδάκης      Εμμανουήλ  του      Χρήστου      19 13/14      

8      Φραγκιαδάκη      Ναταλία      του      Κωνσταντίνου      19 12/14      

9      Αμπουσαχίν      Μωϋσής      του      Ιμπραχίμ      19 11/13      

10      Σκουλικάρη      Παυλίνα      του      Νικολάου       19 11/14      

11      Κυρίκου      Ελένη  του      Δημητρίου      19 10/14      

12      Παπαδόπουλος      Κωνσταντίνος      του Νικολάου      19 10/14      

13      Κοκολάκη     Τέντου      Γεωργία      του Γρηγορίου      19 9/14      

14      Πλατάκη      Παυλίνα      του      Νικολάου      19 9/14      

15      Αναγνωστάκης      Εμμανουήλ      του      Μάρκου      19 8/14      

16      Ζαϊμάκης      Ορφέας-Νικόλαος      του      Δημητρίου  19 7/14      

17      Τοχταμής      Κλήμης      του      Ηλία            19 7/14      

18      Γιαλιαδάκης      Εμμανουήλ      του      Κωνσταντίνου            19 6/14      

19      Ξυδάκης      Ζαχαρίας      του  Εμμανουήλ            19 6/14      

20      Πατσουράκης      Κωνσταντίνος      του      Γεωργίου            19 6/14      

21      Δημητρακοπούλου      Μυρσίνη      του      Στυλιανού            19 5/14      

22      Κανακάκη       Δήμητρα       του Φίλιππου            19 5/14      

23      Δολαψάκης      Νικόλαος      του      Γεωργίου      19 4/14      

24      Κορνηλάκη      Μαρία-Ευαγγελία      του      Εμμανουήλ            19 4/14      

25      Κουρουπάκης      Μιχαήλ      του      Ιωάννη            19 4/14      

26      Κουτεντάκη      Ευαγγελία      του      Κοσμά      19 3/14      

27      Καπετάνου      Στυλιανή      του      Πέτρου            19 1/14      

28      Στάθογλου      Γεώργιος      του      Νικολάου            19 1/14      

29      Αρμενάκης      Ιωάννης      του      Δημητρίου      19      

30      Δανέλλη      Αναστασία      του      Σπυρίδωνα      19      

31      Τσάτσα      Κλεάνθης       του Αριάν      19      

32      Ζαχαριουδάκη      Φωτεινή      του      Νικολάου       18 13/14      

33      Κλάδου      Αλεξάνδρα      του      Κωνσταντίνου       18 13/14      

34      Κονταράκης      Εμμανουήλ  του      Νικολάου            18 13/14      

35      Κοντοφρυού      Βαρβάρα-Άρτεμη      του      Βασιλείου            18 13/14      

36      Βρέντζος      Μιχαήλ      του      Πέτρου            18 12/14      

37      Σαπουντζή      Μαρία      του      Κωνσταντίνου            18 12/14      

38      Διαλυνά      Γεωργία      του      Γεωργίου            18 11/14      

39      Καρακάση      Βασίλεια  Μυρτώ      του  Ιωάννη      18 11/14      

40      Κτιστάκης      Αθανάσιος      του      Ιωάννη      18 11/14      

41      Παραδουλάκη      Σοφία      του      Ιωάννη      18 11/14      

42      Πέτση      Φαίδρα      του      Εμμανουήλ      18 11/14      

43      Γιαννακόπουλος      Μιχαήλ-Ιάσων      του Αλεξάνδρου      18 10/14      

44      Ζερβάκης      Παντελεήμων      του      Χαράλαμπου      18 10/14      

45      Πάσσαμ      Φίλιππος      του      Ανδρέα-Μιχαήλ      18 10/14      

46      Πολιτάκη      Έλλη       του Χαράλαμπου            18 10/14      

47      Ταβερναράκης      Νικόλαος       του Γεωργίου            18 10/14      

48      Βλάμης      Ιωάννης      του      Γεωργίου            18 8/14      

49      Σαμιωτάκης      Βασίλειος       του       Μιχαήλ            18 8/14      

50      Σπυριδάκης      Σταύρος      του Κωνσταντίνου            18 8/14      

51      Δασκαλάκη      Αικατερίνη      του      Δημητρίου      18 7/14      

52      Φραϊδάκης      Παντελής            του  Όθωνα      18 7/14      

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση