iphone app
android app
iphone app android app
Πέμπτη 24 Αυγούστου 2017
ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Οι αριστούχοι του 13ου Γυμνασίου Ηρακλείου


Τους αριστούχους μαθητές του ανακοίνωσε το 13ο Γυμνάσιο Ηρακλείου.


Αναλυτικότερα:

ΤΑΞΗ Α΄
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος

1

Μακατουνάκης

Αντώνιος

Γεώργιος

20

2

Σταματάκη

Μελπομένη

Εμμανουήλ

19 13/14

3

Χαιρέτης

Γεώργιος

Απόστολος

19 12/14

4

Αποστολάκη

Ευφροσύνη

Μιχαήλ

19 11/14

5

Βερβερίδη

Όλγα Μαρία

Νικόλαος

19 11/14

6

Ηλιάκη

Ιωάννα

Κωνσταντίνος

19 10/14

7

Λαδάκης

Κωνσταντίνος

Εμμανουήλ

19 10/14

8

Σταματάκης

Ιωάννης

Εμμανουήλ

19 10/14

9

Τζωρμπατζάκης

Γεώργιος

Αντώνιος

19 10/14

10

Αποστολάκης

Γρηγόριος

Ευάγγελος

19 9/14

11

Ηλιάκη

Παναγιώτα

Ζαχαρίας

19 8/14

12

Λυδάκης

Αχιλλέας Σοφοκλής

Χαράλαμπος

19 8/14

13

Χατζάκη

Ελένη

Ευθύμιος

19 8/14

14

Δαριβιανάκη

Χρυσάνθη

Ηρακλής

19 7/14

15

Αναγνωστοπούλου

Ηλιάνα

Μιχαήλ

19 7/14

16

Καμπιτάκη

Ευαγγελία

Εμμανουήλ

19 6/14

17

Καψάλης

Ιωάννης

Κων/νος

19 6/14

18

Κοκολάκη

Μυρσίνη

Εμμανουήλ

19 5/14

19

Λυρώνη

Στυλιανή

Γρηγόριος

19 5/14

20

Αλμπαντάκη

Ευσεβία Αικατερίνη

Χαράλαμπος

19 5/14

21

Σπυριδάκη

Άννα - Ανεζούλα

Μιχαήλ

19 5/14

22

Συλλιγαρδάκης

Μιχαήλ

Γεώργιος

19 4/14

23

Αρβανίτη

Μαρία

Σταύρος

19 2/14

24

Μαρκόπουλος

Κωνσταντίνος

Γεώργιος

19 2/14

25

Τσέλιου

Γεωργία

Παναγιώτης

19 2/14

26

Καρακάση

Ελένη

Ιωάννης

19

27

Βάρδας

Δημήτριος

Εμμανουήλ

18 13/14

28

Λουκάκης

Ιωάννης

Λουκάς

18 13/14

29

Παπανικολάου

Ελένη

Θεόδουλος

18 12/14

30

Πλεξουσάκης

Ιωάννης

Μιχαήλ

18 12/14

31

Σπαθαράκη

Ελισάβετ

Γεώργιος

18 12/14

32

Διαμαντή

Λυδία

Αντώνιος

18 11/14

33

Κολουντζάκη

Μαρία Ελένη

Αντώνιος

18 11/14

34

Παττακός

Ιωάννης-Βίκτωρας

Ανδρέας

18 10/14

35

Σαλδάρη

Κρυσταλία

Εμμανουήλ

18 10/14

36

Ηλιοπούλου

Αντιγόνη Μαρία

Ιωάννης

18 9/14

37

Παπαδάκη

Ειρήνη

Δημήτριος

18 9/14

38

Σηφάκη

Αντωνία Μαρία

Πέτρος

18 9/14

39

Λαυρενίδη

Ελπίδα

Ευθύμιος

18 8/14

40

Παττακός

Σπυρίδων

Ανδρέας

18 8/14

41

Δερμιτζάκη

Αργυρή

Ευστάθιος

18 7/14

42

Παπαδάκης

Γεώργιος

Κωνσταντίνος

18 7/14

ΤΑΞΗ Β΄
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος

1

Πετρουγάκη

Πηνελόπη-Μαρία

Ιωάννης

19 13/14

2

Αποστολάκης

Χαράλαμπος  Ευάγγελος

Ευάγγελος

19 12/14

3

Αντωνοδημητράκη

Ελευθερία

Παντελεήμων

19 11/14

4

Ρογδάκη

Σταυρούλα

Κων/νος

19 11/14

5

Σπυριδάκη

Μυρτώ

Κωνσταντίνος

19 11/14

6

Στεφανάκη

Πελαγία

Λάμπρος

19 10/14

7

Χατζηπαντελίδου

Βασιλική

Παναγιώτης

19 10/14

8

Κευγάς

Εμμανουήλ

Ευάγγελος

19 9/14

9

Πλατάκη

Αναστασία

Γεώργιος

19 9/13

10

Τσέκας

Νικόλαος

Παναγιώτης

19 8/14

11

Χριστάκη

Μαρία Αναστασία

Εμμανουήλ

19 8/14

12

Μαρκόπουλος

Εμμανουήλ

Γεώργιος

19 7/14

13

Βασιλάκης

Στυλιανός

Γεώργιος

19 6/14

14

Γιαννακάκη

Νεφέλη

Εμμανουήλ

19 5/14

15

Κουτράκης

Νικόλαος

Κων/νος

19 5/14

16

Αντωνάκη

Πανανή

Ζαχαρίας

19 4/14

17

Πλευράκη

Σοφία

Αντώνιος

19 4/14

18

Αϊβαλιώτης

Αντώνιος

Ιωάννης

19

19

Λαθουράκης

Εμμανουήλ

Χρυσοβαλάντης

19

20

Παπαδάκη

Ιωάννα

Σταύρος

18 11/14

21

Εστανισλάο

Αλέξις

Ραφαήλ

18 11/13

22

Δρυγιαννάκης

Βασίλειος

Ζαχαρίας

18 10/14

23

Κορασοειδής

Κωνσταντίνος

Αθανάσιος

18 10/14

24

Κόρκακας

Εμμανουήλ

Γεώργιος

18 10/14

25

Μαλανδράκης

Γεώργιος Ραφαήλ

Στυλιανός

18 10/14

26

Μητάκης

Ανδρέας

Ιωάννης

18 9/14

27

Παττακός

Κωνσταντίνος

Ανδρέας

18 9/14

28

Αποστολίδης

Χρήστος

Αντώνιος

18 8/14

29

Αλέξης

Ιωάννης

Κων/νος

18 7/14

30

Καγιαμπάκη

Ουρανία

Εμμανουήλ

18 7/14

31

Βολανάκης

Γεώργιος

Σταύρος

18 7/14

ΤΑΞΗ Γ΄
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος

1

Κατσαράκη

Ελένη

Ιωάννης

20

2

Αγγελάκη

Άννα

Εμμανουήλ

19 12/14

3

Μπαγιουρούκη

Δανάη

Ηλίας

19 12/14

4

Παπαδάκη

Ειρήνη

Γεώργιος

19 11/14

5

Καμπιτάκης

Φραγκίσκος

Εμμανουήλ

19 8/14

6

Αντωναράκη

Μαρίνα - Μαρία

Γεωργιος

19 8/14

7

Λαθουράκη

Σοφία

Χρυσοβαλάντης

19 8/14

8

Καλογεράκη

Μαρία

Ιωάννης

19 5/14

9

Αγριμανάκης

Σωκράτης

Γεώργιος

19 5/14

10

Σμαριανάκη

Μαρία Αναστασία

Ιωάννης

19 2/14

11

Αγγελάκης

Χρυσοβαλάντης

Εμμανουήλ

19 2/14

12

Κούτρη

Μαρία

Εμμανουήλ

19 2/14

13

Μαραγκάκη

Χριστίνα

Νικόλαος

19 2/14

14

Αναστασάκης

Εμμανουήλ

Κων/νος

19 1/14

15

Κωνσταντινίδη

Ειρήνη

Αριστείδης

19 1/14

16

Μπαντουβάς

Γρηγόριος

Ζαχαρίας

19 1/14

17

Παπανικολάου

Ζωή

Θεόδουλος

19

18

Αγγελάκης

Ιωάννης

Εμμανουήλ

19

19

Αγγέλη

Μαρία Ελένη

Απόστολος

19

20

Παλιούρα

Δέσποινα

Ανέστης

19

21

Τζανιδάκη

Κων/να

Βασίλειος

19

22

Κάχρη

Χρυσή

Στέφανος

18 13/14

23

Σμαραγδή

Ζωή

Σοφοκλής

18 13/14

24

Τσακίρη

Ελένη

Γεώργιος

18 13/14

25

Λαντζουράκη

Μαρία-Ευσεβία

Τίτος

18 13/14

26

Μαλλιαράκη

Ναταλία

Αντώνιος

18 12/14

27

Σκορδυλάκη

Γεωργία

Ιωάννης

18 12/14

28

Μπριτζολάκη

Μαρία

Εμμανουήλ

18 11/14

29

Χοχλιδάκη

Μαρία Ελένη

Σταύρος

18 11/14

30

Βεληβασάκη

Χριστίνα

Αριστοτέλης

18 11/14

31

Καλύβας

Ιωάννης-Γεώργιος

Κωνσταντίνος

18 10/14

32

Μαστοράκης

Χαράλαμπος

Γεώργιος

18 10/14

33

Καλογιαννάκη

Κωνσταντίνα-Παρασκευή

Γεώργιος

18 9/14

34

Κουκάκη

Ουρανία

Ιωάννης

18 9/14

35

Ποριώτη

Ευγενία-Μαρία

Θωμάς

18 9/14

36

Νικηφορίδης

Γεώργιος

Νικηφόρος

18 8/14

37

Μπίλλιαρης

Γεώργιος

Εμμανουήλ

18 8/14

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση