iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΝΩΣΕΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ

Όλα τα αποτελέσματα στα «30α Κνώσεια» (photos)



Η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης με συνδιοργανωτές,  την Περιφέρεια Κήτης - Περιφερειακές ενότητες Χανίων, Ρεθύμνης, Ηρακλείου, Λασιθίου, το Δήμο Ηρακλείου, το Δημοτικό Οργανισμό Προσχολικής Αγωγής Φροντίδας και Μαζικής Άθλησης Ηρακλείου  και  με  την υποστήριξη της Δημοτικής  Επιχείρησης Ανάπτυξης  Αθλητισμού Ηρακλείου και του Ε.Α.Κ.Η., διοργανωσε τους αγώνες στίβου  «30α ΚΝΩΣΕΙΑ 2017».

Οι αγώνες  διεξήχθησαν  το Σάββατο 10 Ιουνίου στο Εθνικό στάδιο  «Ελευθερίας», εκτός από το επι κοντώ και το Β΄ γκρουπ του άλματος σε ύψος, που διεξήχθη  στο Παγκρήτιο στάδιο.

Στους αγώνες συμμετείχαν 300 περίπου αθλητές από όλη την Κρήτη, ηλικίας από 13 ετών και μεγαλύτεροι - μεγαλύτερες.

Από τις επιδόσεις ξεχώρισαν τα 22.01 του Γιώργου Διάκου στα 200μ τα 11.10 (+2.5) και 22.09  του Γιάννη Κόκκινου στα 100μ και 200μ αντίστοιχα, τα 50.97 του Γιάννη Ποταμιανάκη στα 400μ, τα 1.58.30 του Αδάμ Τζιράκη στα 800μ. από πλευράς γυναικών να σημειώσουμε τα 51.70 της Γ.Δασκαλογιάννη στην σφύρα και τα 59.94 της 15άχρονης Μ.Ψυλλάκη στα 400μ

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:


100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      13.42

2      ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      13.46

3      ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ       (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΡΕΘΥΜΝΟΥ)      14.12

4      ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      14.59


200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      27.42

2      ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ             (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       28.36

3      ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       31.21


400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                    

1-1Σ2      ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)       59.94

2-1Σ1      ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       1.01.65

3-2Σ2      ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ       (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       1.02.19

4-2Σ1      ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       1.02.36

5-3Σ2      ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       1.02.55

6-4Σ1      ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ       (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       1.02.85

7-3Σ1      ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)       1.08.00

8-4Σ2      ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       1.13.25


80Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ             (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       2.56.48


400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)       1.08.30

2      ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ      (ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)      1.09.75

-      ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ       (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)      ΕΓΚΑΤ


ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ            (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       5.25

2      ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ      (ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΟΣ)       5.08

3      ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)       4.98

4      ΚΛΕΜΑΝ  ΕΜΙΛΥ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       4.93

5      ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       4.83

6      ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      4.73

7      ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      4.55


ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ       (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       09.71

2      ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      09.70


ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                     

1      ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      (ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ)       1.55

2      ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ) 1.49

2      ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΝΑ       (ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ)      1.49

4      ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      (ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ)       1.46

5      ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      1.43

6      ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ       (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      1.43

7      ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      )      1.30

-      ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      ΑΚΥΡΗ

-      ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       ΔΜΤ


ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                  ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ                  

1      ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      3.20

2      ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ        (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      3.00

3      ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ       (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      2.50

4      ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ       (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      2.30

5      ΜΑΣΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ       (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      2.20

-      ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      ΑΚΥΡΗ


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΜΠΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      34.04

2      ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      31.99

3      ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            28.30

4      ΠΟΛΟΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ       (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       25.20

5      ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            19.80


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                    

1      ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      51.70

2      ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      46.33

3      ΤΡΟΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      40.73


100Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                    

1-1Σ1      ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      11.10

2-2Σ1      ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      11.25

3-3Σ1      ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      ( ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      11.43

4-4Σ1      ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ      (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ      )      11.43

5-1Σ2      ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      11.51

6-5Σ1      ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      11.73

7-2Σ2      ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            11.87

8-3Σ2      ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      12.08

9-1Σ3      ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      12.17

10-4Σ2      ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΕΛΕΥΘ.      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            12.28

11-5Σ2      ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      12.71

12-2Σ3      ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            12.86

13-3Σ3      ΜΕΛΙΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      13.49


200Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                    

1-1Σ1      ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      22.01

2-2Σ1      ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      22.09

3-1Σ2      ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      23.09

4-2Σ2      ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      23.15

5-3Σ2      ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      25.90

6-4Σ2      ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ      (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)            26.79

ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            ΔΜΤ

ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            ΔΜΤ


400Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                    

1-1Σ1      ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            50.97

2-2Σ1      ΣΤΑΜΠΟΎΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      52.27

3-3Σ1      ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      52.86

4-1Σ2      ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      54.73

5-3Σ2      ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΙΙΧΑΗΛ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      54.77

6-4Σ1      ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      55.17

7-2Σ2      ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      55.17

8-5Σ1      ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)             55.67

9-3Σ2      ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      (ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ      )       57.53

10-5Σ2      ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      57.86


800Μ ΑΝΔΡΩΝ                                    

1      ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            1.58.30

2      ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ      1994      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      2.03.69

3      ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            2.04.63


ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                    

1      ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      1.75

2      ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            1.70

3      ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      1.60

4      ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      1.50


ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ                                    

1      ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      3.70

2      ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      3.20

3      ΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      2002      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      3.10


                                    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                    

1      ΠΑΝΤΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      6.12

2      ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜ.-ΒΑΣ.      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      5.98

3      ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      5.80

4      ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      5.77

5      ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      5.68


ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                                    

1      ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      12.01

2      ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜ.-ΒΑΣ.      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      11.42

-      ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      ΔΜΤ


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                    

1      ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       45.49

2      ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      )      36.94

3      ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       31.43

4      ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       28.90


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                    

1      ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       59.63

2      ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      50.25

3      ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      42.46


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (6κιλα)                                    

1      ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            12.27

2      ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            12.22

3      ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            10.78


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (1.750)                                    

1      ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      42.25

2      ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      )      39.53

3      ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΖΤΑΝΤΙΝΟΣ       (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      39.37

4      ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       33.09


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλ)                                    

1      ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ             (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)       11.93

2      ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       09.38

3      ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       08.65

4      ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            07.56

5      ΤΣΙΧΛΑ ΖΩΡΖΙΝΑ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       06.68


ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (500γρ)                                    

1      ΑΛΙΜΑΝΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)            40.20

2      ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ      (ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ)            39.58

3      ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       33.75

4      ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ            (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      33.15

5      ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      30.90

6      ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      21.05


80Μ ΠΠΑ΄ : ΑΝΕΜΟΣ : +2.5                                    

1      ΣΑΒΟΥΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      09.67

2      ΚΙΟΣΣΕΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      09.70

3      ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      09.74

4      ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      09.75

5      ΚΟΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ            (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      10.15

6      ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      10.63


150Μ ΠΠΑ΄- ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                    

1-1Σ2      ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      17.82

2-2Σ2      ΚΙΟΣΣΕΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      17.90

3-3Σ2      ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      17.95

4-2Σ1      ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      18.43

5-4Σ2      ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      18.62

6-1Σ1      ΚΟΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ            (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      18.83

7-5Σ2      ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       18.95

8-3Σ1      ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      20.60

9-4Σ1      ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ      2004      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      21.46

10-5Σ1      ΚΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΑΔΑΛΟΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      22.30


300Μ ΠΠΑ΄                                    

1      ΣΑΒΟΥΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      39.03

2      ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ      40.86

3      ΦΑΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      41.10

4      ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       41.57

5      ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      41.65

6      ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      43.31


1000Μ ΠΠΑ΄                                    

1      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       (Ο ΛΑΣΗΘΙΟΥ)       2.46.79

2      ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      2.48.83

3      ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      2.56.88

4      ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΈΙΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      2.58.74

5      ΜΑΝοΥΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       3.28.86


300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄                                    

1      ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      42.34


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(4κιλα)                                    

1      ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      13.52

2      ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      12.78

3      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ      (ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)      12.67

4      ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            11.47

5      ΓΑΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      10.46

6      ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ       (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      09.46


ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠΑ΄(600γρ)                                    

1      ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)            48.15

2      ΚΟΛΕΤΣΗ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      )      34.00


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(1κιλο)                                    

1      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ      (ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)      44.25

2      ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            42.15

3      ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      39.36

4      ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      38.06

5      ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      37.63


80Μ ΠΚΆ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΣΕΙΡΕΣ                                    

1-1Σ2      ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΡΗΝΗ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      10.44

2-1Σ1      ΛΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      10.99

3-2Σ2      ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ            (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      11.02

4-1Σ3      ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      11.09

5-3Σ2      ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      11.13

6-2Σ1      ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      11.24

7-3Σ1      ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ      (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)       11.32

8-4Σ2      ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      11.46

9-5Σ2      ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ      (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)            11.48

10-2Σ3      ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      11.80

11-4Σ1      ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) 12.06

12-3Σ3      ΞΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)       12.14

13-4Σ3      ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      12.21


150Μ ΠΚΆ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                                    

1-1Σ1      ΠΛΕΡΩΝΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      20.29

2-2Σ1      ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ  ΜΙΧΑΕΛΑ            (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      20.35

3-3Σ1      ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      20.60

4-4Σ1      ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ            (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      20.78

5-5Σ1      ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      20.93

6-1Σ2      ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      21.45

7-2Σ2      ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      21.46

8-3Σ2      ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      21.50

9-4Σ2      ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ      (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ      )      21.74

10-5Σ2      ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            21.92

11-1Σ3      ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛ.            (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            22.46

12-2Σ3      ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      22.57

13-3Σ3      ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ      (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      23.53

14-4Σ3      ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ            (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            23.73


300Μ ΠΚΆ                                     

1      ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)            45.25

2      ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      45.98


600Μ ΠΚΆ                                     

1      ΚΑΣΛΕΒΑ ΕΥΔΟΚΙΑ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      1.45.71

2      ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)      1.46.35

3      ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ            (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      1.49.91

4      ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      1.55.53


1000μ ΠΚΑ                                     

1      ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ      (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)      3.14.07

2      ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      3.19.64

3      ΑΡΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      3.44.56


2000μ ΠΚΑ΄                                    

1      ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ       (ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ)      6.59.08

2      ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      (ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)      7.20.70


300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΆ                                     

1      ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ        (ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)      47.54


ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΚΆ                                     

1      ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ      (ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)      40.05

2      ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      27.53

3      ΤΣΙΧΛΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ      (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) 16.46


ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΆ (3κιλα)                                    

1      ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      46.05

2      ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      36.44

3      ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      34.64

4      ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      (ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ)      32.37

-      ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      ΑΚΥΡΗ

-      ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ            (ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ)      ΑΚΥΡΗ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση