iphone app
android app
iphone app android app
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017
ΕΛΛΑΔΑ ΙΝΤΕΡ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Την Κυριακή η τελετή λήξης του Παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου


Την  Κυριακή   στις  19.00  στο Παγκρήτιο Στάδιο θα γίνει  η τελετή λήξης του 6oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Σε όλες τις συμμετέχουσες ομάδες  θα απονεμηθούν αναμνηστικές πλακέτες  , στις τρεις  πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία κύπελλα - μετάλλια και σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές αναμνηστικά διπλώματα .

Παρακαλούνται οι ομάδες , να  παρευρεθούν στο γήπεδο ώρα 18.00 στη θύρα 1.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝΓΗΠΕΔΟ :  ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ  ΗΛΙΚΙΕΣ : 2008-09      ΩΡΑ : 18.00                                                          ΩΡΑ : 18.00  ΓΗΠΕΔΟ   1                                                          ΓΗΠΕΔΟ   2      

ΟΦΗ - ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΑΝΤΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ

                                      ΩΡΑ : 18.00                                                         ΩΡΑ : 18.00  ΓΗΠΕΔΟ   3                                                          ΓΗΠΕΔΟ   4      

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ- GERARDS-PAPADAKIS ΚΟΡΑΚΑΣ/ΟΦΗ - ΔΟΞΑ

ΩΡΑ : 18.20                                                         ΩΡΑ : 18.20  ΓΗΠΕΔΟ   1                                                         ΓΗΠΕΔΟ   2      

ΑΕΚΡΗΤΗΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΩΡΑ : 18.20                                                        ΩΡΑ : 18.20  ΓΗΠΕΔΟ   3                                                        ΓΗΠΕΔΟ   4      

ΑΟΤ - ΠΑΟ2 ΟΦΗ ΧΕΡΣ.-ΗΡΟΔΟΤΟΣ1

 ΩΡΑ : 18.40                                                       ΩΡΑ : 18.40  ΓΗΠΕΔΟ   1                                                        ΓΗΠΕΔΟ   2      

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

                                      ΩΡΑ : 18.40                                                       ΩΡΑ : 18.40  ΓΗΠΕΔΟ   3                                                        ΓΗΠΕΔΟ   4      

ΛΙΝΤΟ 1  - ΠΑΟ1   ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1  -   ΠΟΑ 1

                                              ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝΓΗΠΕΔΟ  :  ΚΕΝΤΡΙΚΟ    ΗΛΙΚΙΕΣ : 2008-09


ΩΡΑ : 18.00                                                          ΩΡΑ : 18.00  ΓΗΠΕΔΟ   1                                                         ΓΗΠΕΔΟ   2     

(ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-3) -  (ΛΙΝΤΟ2-3) (ΠΟΑ 2-3) - (ΜΙΝΩΙΚΗ)

ΗΛΙΚΙΕΣ :2010-11


ΩΡΑ : 18.00                                                       ΩΡΑ : 18.00                                                       ΓΗΠΕΔΟ 3                                                          ΓΗΠΕΔΟ   4    

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΑ2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2

ΩΡΑ : 18.20                                                       ΩΡΑ : 18.20                                                         ΓΗΠΕΔΟ   1                                                       ΓΗΠΕΔΟ  2                                                                                               

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝ. -  ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

                                               ΩΡΑ : 18.20                                                       ΩΡΑ : 18.20    ΓΗΠΕΔΟ   3                                                       ΓΗΠΕΔΟ    4    

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΟΦΗ ΔΑΦΝΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  - ΚΑΝΤΙΑ

                                     ΩΡΑ : 18.40                                                        ΩΡΑ : 18.40   ΓΗΠΕΔΟ   1                                                        ΓΗΠΕΔΟ  2         

ΔΩΡΙΕΑΣ -  ΛΙΝΤΟ 1-2   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΟ

                                      ΩΡΑ : 18.40                                                        ΩΡΑ : 18.40   ΓΗΠΕΔΟ 3                                                          ΓΗΠΕΔΟ  4        

ΠΟΑ  1  - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1 ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες του αγώνα .


ΠΛΑΚΕΤΕΣ - ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ

1 ΑΓ.  ΒΑΡΒΑΡΑ 20 ΚΑΝΤΙΑ
2 AOK 21 ΚΟΡΑΚΑ / ΟΦΗ
3 GERARDS-PAPADAKHS 22 ΛΙΝΤΟ
4 ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ 23 ΜΙΝΩΙΚΗ
5 ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 24 ΜΟΙΡΕΣ
6 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 25 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ  ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
7 ΑΛΜΥΡΟ 26 ΟΦΑ
8 ΑΜΝΙΣΟΣ- ΡΩΜΑΝΟΣ 27 ΟΦΗ
9 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝA 28 ΟΦΗ  ΔΑΦΝΕΣ
10 ΑΟΤ 29 ΟΦΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ  
11 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑ 30 ΠΑΝΟΜ - ΑΡΕΝΑ
12 ΓΙΟΥΧΤΑ 31 ΠΑΟ
13 ΓΟΡΤΥΣ 32 ΠΑΟ  ΔΕΙΛΙΝΑ
14 ΓΩΝΙΕΣ 33 ΠΗΓΑΣΟ
15 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 34 ΠΟΑ
16 ΔΩΡΙΕΑ 35 ΡΟΚΑ
17 ΕΡΓΟΤΕΛΗ 36 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ
18 ΕΡΜΗ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ 37 ΣΔΠ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19 ΗΡΟΔΟΤΟ 38 ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΑ -  ΜΕΤΑΛΛΙΑΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                

1 ΟΦΗ
  2 ΠΟΑ
3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1
6 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
7 ΛΙΝΤΟ 1
8 ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΠΟΑ 2 11
2 ΟΦΗ 2 10
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 8
4 ΠΑΟ 1 7
5 ΛΙΝΤΟ 5
6 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002 -03   B2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 10
2 ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 2 10
3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 9
4 ΑΕΚΡΗΤΗΣ 8
5 ΜΟΙΡΕΣ 4
6 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 1

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002 -03   Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 15
2 ΟΦΑ 14
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 9
4 ΜΙΝΩΙΚΗ 8
5 ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ 6
6 ΠΑΟ 2 6
7 ΑΟΤ 2

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 11
2 ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜ 10
3 ΠΟΑ 3 7
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 7
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 5
6 ΓΟΡΤΥΣ 1


ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 1 13
2 ΠΟΑ 1 13
3 ΛΙΝΤΟ 1 9
4 ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 1 6
5 ΠΑΟ 1 3
6 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 11
2 ΠΑΟ 2 10
3 ΟΦΗ 2 8
4 ΛΙΝΤΟ 2 7
5 ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 2 4
6 ΠΟΑ 2 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 16
2 ΑΟΤ 13
3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 12
4 ΑΕΚΡΗΤΗΣ 1 7
5 ΛΙΝΤΟ  3 5
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4
7 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 1

ΗΛΙΚΙΕΣ  2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11
2 ΠΑΝΟΜ ΑΡ. 3 10
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 9
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 6
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 3
6 ΠΟΑ 3 2

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση