iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 23 Ιουνίου 2017
ΟΦΗ

Το πρόγραμμα των επόμενων 4 αγωνιστικών της Football League


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Το πρόγραμμα των επόμενων τεσσάρων αγωνιστικών ανακοίνωσε η Football League, η οποία όρισε αγώνες ακόμα και τη Μεγάλη Τετάρτη.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα έχει ως εξής:


H 22η αγωνιστική


Τετάρτη 22 Μαρτίου

Σπάρτη - Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Άρης - Πανελευσινιακός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)

Τρίκαλα - Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

ΑΟ Χανιά - ΟΦΗ (16:00)

Πανθρακικός - Καλλονή ΜΑΤΑΙΩΣΗ


Πέμπτη 23 Μαρτίου

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)


Η 23η αγωνιστική


Σάββατο 25 Μαρτίου

Λαμία - ΑΟ Χανιά (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)


Κυριακή 26 Μαρτίου

Απόλλων Σμύρνης - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)

Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Σερρών)

Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)

Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

ΟΦΗ - Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης)

Τρίκαλα - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Πανελευσινιακός - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ


Η 24η αγωνιστική


Σάββατο 1 Απριλίου

Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)


Κυριακή 2 Απριλίου

Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλονή (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

ΑΟ Χανιά - Άρης (15:00 ΕΡΤ3)

Αιγινιακός - Κισσαμικός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)

Αγροτικός Αστέρας - Αχαρναϊκός (16:00, «Δ. Κοντικάκης»)

Παναιγιάλειος - ΟΦΗ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Σπάρτη - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Καλλιθέα - Λαμία (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Πανθρακικός - Τρίκαλα ΜΑΤΑΙΩΣΗ


Η 25η αγωνιστική


Σάββατο 8 Απριλίου

ΟΦΗ - Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)


Κυριακή 9 Απριλίου

Λαμία - Παναιγιάλειος (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)

Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)

Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή - Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)

Τρίκαλα - Σπάρτη (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Άρης - Καλλιθέα (16:00, «Κλ. Βικελίδης»)

ΑΟ Χανιά - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ


Η 26η αγωνιστική


Μεγάλη Τετάρτη 12 Απριλίου

Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης

Κισσαμικός - Καλλονή

Πανσερραϊκός - ΟΦΗ

Αιγινιακός - Πανελευσινιακός

Αγροτικός Αστέρας - Λαμία

Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα

Παναιγιάλειος - Άρης

Σπάρτη - ΑΟ Χανιά

Καλλιθέα - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση