iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017
60Μ. ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ

Καλές επιδόσεις στην 1η ημερίδα κλειστού στίβου της Κρήτης


Παρουσία του πρώην εθνικού προπονητή, Δημήτρη Ευαγγελόπουλου πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στην Ιεράπετρα η πρώτη ημερίδα κλειστού στίβου της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης.

Στους αγώνες υπήρξε μεγάλη συμμετοχή από τους Νομούς Ρεθύμνου, Ηρακλείου και Λασιθίου, ενώ θα ακολουθήσουν άλλες δύο ακόμη στο Παγκρήτιο Στάδιο τις 4 και 11 Φεβρουαρίου.

Όσον αφορά στις επιδόσεις των αθλητών, ξεχώρισε αυτή του Νίκου Φιλανδαράκη στα 60μ εμπόδια των ανδρών με 8.34, αλλά και της κορασίδας Ζωής Μπαλαμούτη στο τριπλούν γυναικών με 12.55.

Πολύ καλή επίδοση και για τον Παντελή Κουκουρογιαννάκη στα 60μ παίδων με 7.34 και στα 60μ εμπόδια παίδων με 8.47 .Η Ροζαλία Κοκόζοβα στο ύψος ΠΚΑ΄ ανέβασε τον πήχη στα 1.53, ενώ στα 60μ. οι κορασίδες Μπικέσκου Χριστίνα και Γιαννουλάτου Ναταλία ξεχώρισαν με το 8.19 και 8.20 αντίστοιχα. Καλή παρουσία είχε και ο Νίκος Λαπιδάκης σε τέσσερα αγωνίσματα (ύψος 1.85μ, Μήκος 6.34μ, 60μ εμπόδια 9.03 και 60μ 7.49).

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα:

60Μ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1989

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

7.49

2

ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1985

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

8.00

60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1986

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

8.34

2

ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1989

ΑΟ ΛΑΣΙΗΘΙΟΥ

9.03

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1989

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

1.85

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1989

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

6.34

2

ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1998

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

5.72

3

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2001

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

5.27

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

ΟΦΗ

11.99

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ

2003

ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ

1.53

2

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ

2000

ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ

1.50

3

ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2003

ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ

1.45

4

ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2000

ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ

1.45

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ

2000

ΟΦΗ

12.55

2

ΜΠΙΛΙΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1999

ΟΦΗ

10.34

3

ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2000

ΟΦΗ

09.59

4

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ

2001

ΟΦΗ

09.28

5

ΚΡΟΥΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2001

ΟΦΗ

ΑΚΥΡΗ

60Μ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ

1Σ1

ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2000

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

7.34

2Σ1

ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΟΦΗ

7.57

3Σ1

ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7.75

60Μ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ

1Σ2

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7.98

2Σ2

ΝΙΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ.

8.03

3Σ2

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2000

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ.

8.56

60Μ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΣΕΙΡΑ

1Σ3

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7.90

2Σ3

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.30

3Σ3

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΓΣ ΛΙΒΥΟΣ ΙΕΡ.

8.41

60Μ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1-1Σ1

ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2000

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

7.34

2-2Σ1

ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΟΦΗ

7.57

3-3Σ1

ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7.75

4-1Σ2

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7.98

5-2Σ2

ΝΙΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ.

8.03

6-3Σ2

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2000

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ.

8.56

7-1Σ3

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7.90

8-2Σ3

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.30

9-3Σ3

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΓΣ ΛΙΒΥΟΣ ΙΕΡ.

8.41

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

1

ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2000

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

8.47

2

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2001

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

10.25

60Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ

1Σ1

ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.19

2Σ1

ΓΙΑΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.20

3Σ1

ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

2001

ΟΦΗ

8.60

4Σ1

ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

2000

ΟΦΗ

8.62

60Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ

1Σ2

ΒΡΥΓΙΩΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2001

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

8.74

2Σ2

ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.83

3Σ2

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2001

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

8.84

-

ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΔΜΤ

60Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1-1Σ1

ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.19

2-2Σ1

ΓΙΑΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.20

3-3Σ1

ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

2001

ΟΦΗ

8.60

4-4Σ1

ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

2000

ΟΦΗ

8.62

5-1Σ2

ΒΡΥΓΙΩΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2001

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

8.74

6-2Σ2

ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.83

7-3Σ2

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2001

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

8.84

-

ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

2001

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΔΜΤ

60m ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

2001

ΟΦΗ

9.73

2

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2001

ΟΦΗ

9.97

60Μ ΠΠΑ΄

1

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2003

ΟΦΗ

7.72

2

ΠΑΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

2002

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

7.75

3

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

ΟΦΗ

7.81

4

ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

2002

ΟΦΗ

7.87

5

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

8.03

6

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.44

7

ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2003

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.52

8

ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.60

60m ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄

1

ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

2002

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

8.38

2

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2003

ΟΦΗ

8.61

3

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

10.16

ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄

1

ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ

2002

ΟΦΗ

5.57

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2003

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

5.09

3

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΣΞΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

4.60

-

ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

ΟΦΗ

-

60μ ΠΚΑ΄ - ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2002

ΟΦΗ

8.70

2

ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2003

ΟΦΗ

8.72

3

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

8.76

4

ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2002

ΟΦΗ

8.88

5

ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

2002

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

8.88

6

ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2002

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

8.93

7

ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

8.96

8

ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

2003

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

9.10

9

ΚΟΥΚΙΑ ΕΡΙΣΑ

2003

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

9.12

10

ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ

2003

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

9.27

11

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2003

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

9.30

12

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

2003

ΟΦΗ

9.46

13

ΦΕΡΓΑΔΑΚΗ ΓΩΓΩ

2003

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

9.47

14

ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2003

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

9.56

15

ΜΙΣΟΒΙΤΣ ΣΑΜΑΝΘΑ

2003

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

9.62

16

ΜΟΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΟΦΗ

9.90

17

ΠΟΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2003

ΟΦΗ

10.39

18

ΚΟΣΙΔΕΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2003

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

10.51

60m ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ¨

1

ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

2002

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

09.92

2

ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ

2003

ΟΦΗ

09.99

3

ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

2003

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

11.04

4

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

10.05

5

ΡΕΘΥΜΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2003

ΟΦΗ

10.64

6

ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ

2003

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

11.62

7

ΠΟΠΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2003

ΟΦΗ

11.70

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄

1

ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ

2004

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

4.59

2

ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

4.37

60μ ΠΚΒ΄ (ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΠΌ 4 ΣΕΙΡΕΣ)

1

ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ

09.12

2

ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

09.17

3

ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΦΑΝΗ

2004

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

09.32

4

ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ

2004

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

09.33

5

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

2006

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

09.34

6

ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ

2004

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

09.36

7

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2004

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

09.39

8

ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2004

ΟΦΗ

09.52

9

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ

2004

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

09.57

10

ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ

09.60

11

ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

09.61

12

ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

09.65

13

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2004

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

09.86

14

ΓΙΟΛΑ ΣΑΒΙΝΑ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

09.86

15

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ ΤΖΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ-ΠΟΛ.

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

09.88

16

ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΙΡΕΝΙΑ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

10.02

17

ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΩ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

10.13

18

ΜΠΟΥΡΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

10.20

19

ΚΑΡΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

10.43

20

ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΕΡΣΑ

2006

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

10.58

21

ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ

10.74

22

ΝΙΚΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

11.12

23

ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2004

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

11.16

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ΄

1

ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

10.87

2

ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2004

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

11.75

3

ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2004

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11.92

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄

1

ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

4.69

2

ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2004

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

4.42

3

ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

4.32

4

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2006

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

4.25

5

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2004

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

3.96

6

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

3.94

7

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ

2004

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

3.70

8

ΜΑΚΡΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

3.54

9

ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2005

ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

3.32

10

ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

3.28

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ΄(4κιλα) ΑΝΟΙΚΤΟΣ

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2002

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

09.53

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλα) ΑΝΟΙΚΤΟΣ

1

ΑΛΙΜΑΝΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2000

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

09.37

2

ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2001

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

07.27

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΑ΄(3κιλα) ΑΝΟΙΚΤΟΣ

1

ΜΙΣΟΒΙΤΣ ΣΑΜΑΝΘΑ

2003

ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ.

06.01

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλα) ΑΝΟΙΚΤΟΣ

1

ΠΟΥΛΙΤΣΙΝΟΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2001

ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

10.52

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση