iphone app
android app
iphone app android app
Παρασκευή 09 Δεκεμβρίου 2016
ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Παιδικό ΕΠΣΗ: Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής


Η δράση συνεχίστηκε το περασμένο σαββατοκύριακο στο Παιδικό Πρωτάθλημα ΕΠΣΗ-Περιφέρειας Κρήτης με τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής.

Τα παιχνίδια έγιναν κανονικά με εξαίρεση τον Β1 και Β2 Όμιλο στην ηλικιακή κατηγορία 2006-07. Τα παιχνίδια που ήταν προγραμματσμένα στο γήπεδο του ΠΟΑ αναβλήθηκαν, λόγω της αναμέτρησης ΠΟΑ-Ιάλυσος που ορίστηκε για τις 12 το μεσημέρι.

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής σε όλες τις ηλικίες ήταν τα εξής:

2002-2003 Α΄ Όμιλος

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

0-0

ΠΑΝΟΜ - Π.Ο.Α.

0-3

ΛΙΝΤΟ - ΟΦΗ

1-1

2002-2003 Β΄ Όμιλος

ΟΦΗ - Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ

4-2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Ο.Α.

1-0

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟ

0-2

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

0-7

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

1-1

2002-2003 Γ΄ Όμιλος

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

1-5

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

3-2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΟΡΤΥΣ

6-3

ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

0-0

2002-2003 Δ΄ Όμιλος

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

1-0

ΟΦΗ - Π.Ο.Α.

0-4

ΕΓΟΗ/ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

3-0 α.α.

ΠΑΟΚ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

7-0

ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

0-5

2004-2005 Α΄ Όμιλος

ΟΦΗ - ARENA SPORTS CENTER

7-1

ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2004-2005 Β΄ Όμιλος

Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - ΟΦΗ

2-1

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

1-2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

0-1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

1-1

Π.Ο.Α. - ΛΙΝΤΟ

1-5

2004-2005 Γ1 Όμιλος

Π.Ο.Α. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

0-1

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΛΙΝΤΟ

1-5

2004-2005 Γ2 Όμιλος

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

0-6

ΟΦΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

3-0 α.α.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7-1

2004-2005 Δ΄ Όμιλος

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

4-5

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

5-4

ΚΑΝΤΙΑ - ΛΙΝΤΟ

2-2

Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

4-4

2004-2005 Ε΄ Όμιλος

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

0-3 α.α.

Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - Π.Ο.Α.

2-7

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΑΝΟΜ

1-3

ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

0-4

2004-2005 ΣΤ΄ Όμιλος

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

3-1

GERARDS/ΠΑΠΑΔ - ΑΜΝ/ΡΩΜΑΝΟΣ

1-7

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΑΟΚ

9-2

ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

5-1

2006-2007 Α΄ Όμιλος

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟ

7-2

Π.Ο.Α. - ΟΦΗ

2-3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΟΜ

5-0

2006-2007 Β1 Όμιλος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Ο.Α.

Αναβλ.

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΟΦΗ

Αναβλ.

Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Αναβλ.

2006-2007 Β2 Όμιλος

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναβλ.

ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Αναβλ.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Αναβλ.

Παιδικό 2006-2007 Γ1 Όμιλος

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΚΑΝΤΙΑ

3-10

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

2-3

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

2-2

2006-2007 Γ2 Όμιλος

ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2-3

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

4-4

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ.

9-3

2006-2007 Δ1 Όμιλος

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Π.Ο.Α.

0-3

ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

0-4

ΓΑΛΙΑ/ΟΛΥΜΠ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

8-0

2006-2007 Δ2 Όμιλος

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

6-3

ΛΙΝΤΟ - ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

3-1

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

5-1

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΖΑΡΟΣ

1-2

2006-2007 Ε΄ Όμιλος

ΟΦΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΚΑΔ.

4-2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

2-1

ΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α.

2-2

GERARDS-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

1-5

2008-2009 Α΄ Όμιλος

ΛΙΝΤΟ - ΜΙΝΩΙΚΗ

11-1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4-7

ΠΑΝΟΜ - Π.Ο.Α.

4-4

2008-2009 Β΄ Όμιλος

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

3-4

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

2-8

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Ο.Α.

4-5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ

4-1

ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

5-4

2008-2009 Γ΄ Όμιλος

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΟΦΗ

11-1

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΙΝΤΟ

2-3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

0-2

ΜΟΙΡΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

0-3

2008-2009 Δ΄ Όμιλος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

6-1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

0-3 α.α.

ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣ

4-3

Π.Ο.Α. - ΟΦΗ

5-0

2008-2009 Ε΄ Όμιλος

GERARDS-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ - ΚΑΝΤΙΑ

6-6

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

4-5

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ

3-0 α.α.

Π.Ο.Α. - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΚΑΔ.

4-6

2010-2011 Α΄ Όμιλος

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2-4

Π.Ο.Α. - ΠΑΝΟΜ

6-0

Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - ΛΙΝΤΟ

2-4

2010-2011 Β΄ Όμιλος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Ο.Α.

6-1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

7-3

ΚΑΝΤΙΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

2-2

2010-2011 Γ΄ Όμιλος

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΚΑΔ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2-4

ΟΦΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ

5-1

ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

2-7

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση