iphone app
android app
iphone app android app
Κυριακή 04 Δεκεμβρίου 2016
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ο Παπαδόπουλος «σφυρίζει» το ΟΦΗ-Παναθηναϊκός


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Ο Γιάννης Παπαδόπουλος από τη Μακεδονία ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Παναθηναϊκό, η οποία θα διεξαχθεί μεθαύριο Τετάρτη στις 19;30 στο «Γεντί Κουλέ» για το Κύπελλο.

Η ΚΕΔ/ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές της Τετάρτης και της Πέμπτης και όπως προέκυψε στο μεγάλο ματς του Ηρακλείου, άρχοντας θα είναι ο Γιάννης Παπαδόπουλος από τη Μακεδονία. Στο Χανιά-Ολυμπιακός ορίστηκε ο Σπύρος Σελίμος.


Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:


1ος όμιλοςΤετάρτη 30 Νοεμβρίου

ΑΕΛ - Πανελευσινιακός (15:00, AEL FC Arena)


Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)


Βοηθοί: Ευθυμιάδης, Ζέρβας (Πιερίας)


4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)


Πέμπτη 1 ΔεκεμβρίουΤρίκαλα - ΠΑΟΚ (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)


Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)


Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηπείρου)


4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)


2ος όμιλοςΠέμπτη 1 Δεκεμβρίου

ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός (19:30, Γήπεδο Περιβολίων)


Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)


Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)


4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)


3ος όμιλοςΤετάρτη 30 Νοεμβρίου

Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης (17:15, Καυτανζόγλειο Στάδιο)


Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)


Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Δημητριάδης (Καστοριάς)


4ος: Κιγιντζή (Θράκης)

ΟΦΗ - Παναθηναϊκός (19:30, «Θ. Βαρδινογιάννης»)


Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)


Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καλφάκης (Χανίων)


4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)


4ος όμιλοςΠέμπτη 1 Δεκεμβρίου

Ξάνθη - Καλλονή (15:00, Ξάνθη Arena)


Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)


Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Καραΐσκος (Έβρου)


4ος: Κυριαζίδης (Έβρου)


6ος όμιλοςΤετάρτη 30 Νοεμβρίου

Κέρκυρα - Λαμία (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)


Διαιτητής: Ρούσσος - Μπεκερτζής (Πρέβεζας)


Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)


4ος: Αθανασίου (Άρτας)


7ος όμιλοςΤετάρτη 30 Νοεμβρίου

Παναιτωλικός - Πανθρακικός (15:00, Γήπεδο Παναιτωλικού)


Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)


Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Σκορδίλης (Κέρκυρας)


4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)


Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου

Καλλιθέα - Ατρόμητος (17:15, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)


Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)


Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Παλαμίδας (Λακωνίας)


4ος: Μιχελής (Πειραιά)


8ος όμιλος


Τετάρτη 30 Νοεμβρίου

Κισσαμικός - Πανιώνιος (17:15, Μάλεμε)


Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)


Βοηθοί: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)


4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)


Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου

Λεβαδειακός - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς)


Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)


Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Κοντιζάς (Πειραιά)


4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση