iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2016
ΟΦΗ ΟΠΕΡ ΒΟΛΕΙ

ΟΦΗ-ΣΦΠΧ σήμερα στο ΒΑΚ για το Κύπελλο


Η ομάδα βόλεϊ του ΟΦΗ θα υποδεχτεί σήμερα στις 19:00 τον ΣΦΠΧανίων (Διαιτητές: Καραπουλάκης, Βογιατζής) για την 1η αγωνιστική της β΄ φάσης του κυπέλλου Ανδρών, παιχνίδι που αναμένεται με αυξημένο ενδιαφέρον.

Από κει και πέρα υπάρχει αγωνιστική δράση και σε επίπεδο εθνικών κατηγοριών αλλά και στα τοπικά πρωταθλήματα. Σε εξ΄αναβολής παιχνίδι για την 1η αγωνιστική της Α2 Ανδρών ο ΟΠΕΡ σήμερα στις 16:00 θα αγωνιστεί στο Ρέθυμνο με την Καλαμάτα 80 (Διαιτητές: Τραχαλάκη, Γιαννόπουλος) ενώ για την 4η αγωνιστική της Α2 γυναικών το Ρέθυμνο αγωνίζεται αύριο στις 16:00 με τις Αμαζόνες εκτός έδρας ενώ την ίδια ώρα η Μεσσαρά υποδέχεται την ΕΑ Πατρών (Διαιτητές: Βογιατζής, Καραπουλάκης).

Σε ότι αφορά τα τοπικά πρωταθλήματα το πρόγραμμα του διημέρου έχει ως εξής:


Σήμερα 26/11


Παίδων: Κλ. Ρεθύμνου 17:30ΟΠΕΡ- ΣΦΠΧ (Διαιτητές: Ροδινού, Θεοδωράκης), Κλ. Λίντο 19:00 ΓΕΗ- ΟΦΗ (Διαιτητές: Κλιματσίδα, Σπιθάκη).


Κορασίδων: Κλ. Ρεθύμνου 11:30  Αρκάδι- Σούδα (Θεοδωράκης, Μαρινάτος), Κλ. Ρεθύμνου 13:30 Ν.ΟΠΕΡ- Παγχανιακός (Μαρινάτος, Ροδινού), Κλ. Χανίων 19:00 Κύδων- ΣΦΠΧ (Μπρελλάς Κ., Ασλάν).


Άτερα Κορασίδων:Κλ. Χανίων 15:00Κύδων- Ν. ΟΠΕΡ (Ντουμπαρατζή, Κοκκινάκης), Κλ. Χανίων 17:00  Παγχανιακός- Αρκάδι (Σύκας, Κουνδουράκη).


Παγκορσίδων: Κλ. Λίντο 13:00 Φιλαθλητικός- ΓΕΙ (Καραλή, Κληματσίδα),  Κλ. Λίντο 15:00 ΓΕΗ 2- ΑΘΛΕΣΗ1 (Κληματσίδα, Καλεμάκη), Κλ. Μοιρών 16:00 Μεσαρά- Πήγασος 2(Αμαργιαννιτάκης, Σηφάκη).


Κυριακή 27/11


Γυναικών: Κλ. Κλαδισού 15:00 Άνεμος- Γιούχτας (Σύκας, Τραχαλάκη), Κλ. Χανίων 16:00 ΣΦΠΧ- Σούδα (Αγγελίδης, Μπρελλας Κ.), Κλ. Λίντο 17:00 ΓΕΗ- Ακρωτήρι (Βασιλόπουλος, Κανακάκης), Κλ. Χανίων 18:00 Κύδων- Χερρονάσιος (Γιαννόπουλος, Πετακάκη), Κλ. Λίντο 19:00 ΑΘΛΕΣΗ- Αρκάδι (Κανακάκης, Μαρινάτος).


Παγκορασίδων: Κλ. Χανών 10:00 Παγχανιακός 2- Σούδα 1 (Ασλαν, Κουδνουράκη), Κλ. Ρεθύμνου 10:00 Ν. ΟΠΕΡ- Κύδων 2 (Ροδινού, Θεοδωράκης), Κλ. Χερσονήσου 11:00 Χερρονάσιος- ΓΕΗ 1(Κληματσίδα), Κλ. Χανίων 12:00 Παγχανιακός 1- Αρκάδι 1 (Κοκκινάκης, Ντουμπαρατζή), Κλ. Λίντο 13:00 Πήγασος 1- Σητειακός (Γιαννόπουλος Δ., Σηφάκη), 14:00 Κλ. Χανίων Κύδων 1- Αετός 2 (Κουνδουράκη, Ασλάν), Κλ. Σούδας 15:00 Σούδα 2- Αετός 1 (Ντουμπαρτζή, Μπρελλάς Ι.), Κλ. Μελεσσών 16:00 Γρύπας-Άρης (Κληματσίδα, Καλεμάκη), Κλ. Ρεθύμνου 18:00 Αρκάδι2- ΣΦΠΧ (Θεοδωράκης, Ροδινού), Κλ. ΒΑΚ ΟΦΗ- Γιούχτας 20:00  (Γιαννόπουλος Δ., Σηφάκη), Κλ. Αλικαρνασσού 20:30 Ηρόδοτος- ΑΘΛΕΣΗ2 (Καραλή, Καλεμάκη).  

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση