iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2016
ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Κοσμοσυρροή στην ημερίδα κολύμβησης (pics)


Από λιλιπούτειους κολυμβητές γέμισε το περασμένο σαββατοκύριακο το κολυμβητήριο του Ηρακλείου, όπου φιλοξενήθηκε η ημερίδα κολύμβησης παμπαίδων-παγκορασίδων και εφήβων νεανίδων.


Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο και οι επιδόσεις ήταν αρκετά καλές για την εποχή.


Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της ημερίδας που πραγματοποιήθηκε στο κολυμβητήριο του Ηρακλείου  



100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΛΥΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2000

ΗΡΑΚΛ91

ΕΦΗΒ

01:05.00

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

01:05.62

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:08.08

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΕΓΟΗ

ΠΑΙΔ

01:08.98

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:09.46

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:12.74

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΑΙΔ

01:13.09

ΛΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

01:15.44

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΑΙΔ

01:15.53

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

01:17.66

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:19.51

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:24.92

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

01:27.45

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:17.97

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:18.69

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:30.42

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:39.56

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:46.02

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

02:34.92

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

02:44.81

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Α

02:59.12

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

03:13.38

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

03:14.16

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:35.85

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΜΑΡΙΟ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

02:40.28

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

02:41.31

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΟΦΗ

ΠΑΙΔ

02:45.27

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:47.00

ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

02:48.12

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

02:48.50

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:51.81

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

02:52.05

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:53.95

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

02:54.95

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

02:57.45

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

03:01.27

ΒΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

03:04.83

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

03:08.99

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

03:14.78

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

03:16.52

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

03:26.92

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

03:26.95

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

03:34.84

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

03:12.06

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

03:14.49

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

03:32.59

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

03:32.65

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

03:36.47

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ12

03:37.20

ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

03:37.63

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

03:37.68

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

03:38.82

ΧΟΛΕΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

03:51.35

ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

03:53.54

ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

03:54.52

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2005

ΚΟΗ

ΑΓ12

03:59.86

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

04:01.21

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

04:03.14

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

00:34.28

ΜΑΡΓΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2001

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

00:37.85

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΠΑΟΚ

ΝΕΑΝ

00:38.17

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

00:38.35

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ-Α

00:38.90

ΚΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

00:39.45

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

2000

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΝΕΑΝ

00:40.07

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ-Α

00:40.25

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

00:40.29

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

00:41.74

ΒΟΥΡΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

00:42.23

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

00:42.95

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

00:43.00

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

00:43.09

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΝΕΑΝ

00:43.52

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΝΕΑΝ

00:44.58

ΔΡΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΓΙΑΝΝΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:44.64

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

00:45.68

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΚ-Β

00:46.27

ΜΑΡΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

00:46.52

ΤΖΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:46.57

ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

00:47.00

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΚ-Β

00:47.79

ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:47.84

ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

00:47.92

ΜΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

00:48.29

ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

2000

ΕΓΟΗ

ΝΕΑΝ

00:48.44

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΚ-Β

00:48.85

ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2000

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΝΕΑΝ

00:50.41

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2002

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΚΡ-Α

00:52.36

ΖΕΡΒΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2004

ΚΟΗ

ΠΚ-Β

00:52.91

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

00:55.28

ΤΣΟΜΠΑΙ ΡΕΖΑΡΤΑ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΚ-Α

00:58.13

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:41.84

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ12

00:43.62

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:44.63

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:45.75

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:46.96

ΣΕΚΕΡΗ  ΕΛΕΝΗ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:47.52

ΠΑΙΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:48.32

ΓΑΓΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:48.75

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

00:48.82

ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:49.01

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:49.33

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:49.67

ΠΕΡΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:49.75

ΧΡΥΣΟΥ ΑΝΝΑ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:50.64

ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:50.88

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:50.94

ΜΠΟΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:52.03

ΜΠΟΥΝΤΑΣΗ ΛΥΔΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:52.22

ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:53.00

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:53.11

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ

2007

ΟΦΗ

ΚΡ10

00:53.92

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:54.23

ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:55.11

ΚΑΜΙΣΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:55.23

ΧΑΤΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2007

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ10

00:55.54

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ9

00:56.17

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:56.23

ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:56.30

ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:56.38

ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗ ΠΕΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

00:56.53

ΡΕΜΥΓΙΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:57.25

ΒΥΝΙΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

00:57.99

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:58.36

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

00:58.37

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:58.51

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:59.54

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ9

00:59.62

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:00.48

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:01.02

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:01.13

ΠΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:03.24

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ

2008

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:03.36

ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:03.87

ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:04.28

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2007

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:04.92

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2008

ΚΟΗ

ΚΡ9

01:06.63

ΜΑΓΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2008

ΟΦΗ

ΚΡ9

01:07.25

ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

01:07.25

ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:07.47

ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

01:07.62

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:12.74

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2008

ΟΦΗ

ΚΡ9

01:12.90

ΠΕΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:17.13

ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΑΝΝΑ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

00:25.25

ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2000

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

00:26.10

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

00:26.75

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

00:26.78

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:27.06

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΟΦΗ

ΕΦΗΒ

00:27.24

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΕΦΗΒ

00:27.34

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2002

ΠΑΟΚ

ΠΑΙΔ

00:27.40

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

ΕΓΟΗ

ΕΦΗΒ

00:27.47

ΑΔΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΕΦΗΒ

00:27.63

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΕΓΟΗ

ΠΑΙΔ

00:27.81

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:27.98

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

00:28.19

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:28.28

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1992

ΗΡΑΚΛ91

ΑΝΔΡ

00:28.29

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

00:29.15

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2000

ΗΡΑΚΛ91

ΕΦΗΒ

00:29.31

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:29.46

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:29.73

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:29.73

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:29.89

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

00:29.91

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:29.92

ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

00:29.96

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

00:30.06

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΑΙΔ

00:30.24

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΑΙΔ

00:30.25

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

00:30.36

ΓΑΒΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

00:30.43

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

00:30.93

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:31.26

ΜΙΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

00:31.27

ΡΟΒΙΘΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1996

ΕΓΟΗ

ΑΝΔΡ

00:31.51

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

00:31.83

ΒΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

00:32.11

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:32.13

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

00:32.21

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

00:32.28

ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΙΒΑΝ

2002

ΚΟΗ

ΠΑΙΔ

00:32.30

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:32.53

ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

00:32.57

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:32.94

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

00:33.02

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

00:33.08

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

00:33.17

ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:33.18

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

00:33.20

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

00:33.53

ΤΟΜΑΔΑΚΗΣ-ΜΠΑΜΦΟΡΝΤ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΖΕΗΜΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

00:33.74

ΚΕΥΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

00:33.80

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:34.01

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:34.09

ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:35.28

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:35.49

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

00:35.80

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:36.17

ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

00:36.49

ΛΑΣΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:36.73

ΛΙΝΟ ΝΙΚΟΛΑ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Α

00:36.90

ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

00:37.08

ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:37.36

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

00:37.46

ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:38.64

ΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

00:38.98

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΠ-Β

00:40.13

ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΕΓΟΗ

ΕΦΗΒ

00:41.82

ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Α

00:46.44

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

00:46.76

ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

00:47.26

ΚΑΠΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

01:00.18

ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Β

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Β

ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

00:32.54

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:32.96

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:34.62

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:35.48

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:35.70

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:35.73

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

00:35.87

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

00:36.46

ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:36.93

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:37.00

ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

00:37.36

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:37.52

ΓΙΑΧΑΙ ΚΛΑΙΝΤΙ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:37.72

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:37.79

ΑΡΧΑΒΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:37.91

ΤΖΑΠΟΝΕ ΤΖΙΟΥΖΕΠΠΕ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

00:38.17

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:38.27

ΜΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:39.25

ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:39.30

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:39.58

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2008

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ9

00:39.60

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:40.51

ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:41.01

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:41.13

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:41.45

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:41.52

ΚΟΛΟΜΒΟΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:41.63

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:41.72

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:42.41

ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

00:42.88

ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:42.91

ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:42.96

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:42.98

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:43.30

ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:43.35

ΚΟΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:43.72

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:43.80

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:44.21

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:45.52

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ9

00:45.76

ΒΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

00:45.96

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:46.21

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2007

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ10

00:46.36

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:46.41

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:46.68

ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

00:46.85

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΟΦΗ

ΑΓ10

00:46.87

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

00:46.96

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2007

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:47.13

ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:47.37

ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:47.39

ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:47.54

ΚΟΡΕΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:47.82

ΜΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:48.11

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:48.23

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

00:48.33

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:48.73

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:48.84

ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:49.09

ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:49.10

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:49.23

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:49.28

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:49.29

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2007

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:49.67

ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:49.77

ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ9

00:50.18

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ9

00:50.23

ΒΥΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:50.77

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

00:50.96

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2007

ΚΟΗ

ΑΓ10

00:51.25

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

00:51.78

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:53.26

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:55.87

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:56.85

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

00:58.91

ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

2008

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:00.96

ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

01:02.28

ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:03.47

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:03.82

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

ΒΑΖΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

02:22.06

ΡΙΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Α

02:23.12

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ-Α

02:24.93

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

02:26.41

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

02:26.91

ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

02:27.04

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

02:32.92

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

02:33.43

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

02:58.69

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

03:01.63

ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Β

03:10.82

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΣΟΥΛΑ ΜΙΡΑΛΜΠΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

02:30.99

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

02:39.06

ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

02:55.85

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

02:56.89

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

02:57.95

ΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:00.01

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:00.85

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

03:02.17

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

03:07.29

ΛΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

03:11.40

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

03:16.49

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

03:18.45

ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

03:18.77

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

03:18.82

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

03:19.38

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

03:19.66

ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

03:24.59

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

03:35.13

ΜΠΕΚΙΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

03:35.14

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

03:37.90

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

04:13.03

ΚΥΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΛΥΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2000

ΗΡΑΚΛ91

ΕΦΗΒ

05:01.35

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΜΑΡΙΟ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

05:08.69

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

05:09.83

ΑΣΜΑΡΙΑΝ ΔΑΥΙΔ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

05:11.98

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

05:18.03

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

05:23.52

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

05:34.21

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

05:55.09

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

02:32.63

ΜΑΡΓΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2001

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

02:44.70

ΡΙΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Α

02:47.57

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Α

02:53.67

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

02:53.69

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

02:54.00

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

02:56.66

ΝΤΡΙΝΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

02:57.75

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

02:59.71

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΚ-Β

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

02:47.39

ΚΩΣΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

03:02.12

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

03:03.53

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

03:11.95

ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

03:14.79

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:18.96

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

03:24.40

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

03:24.65

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

03:30.04

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

03:35.92

ΠΕΧΥΝΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:42.69

100m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

01:01.53

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

01:04.82

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΑΙΔ

01:09.44

ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

01:09.83

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

01:11.11

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

01:15.94

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:17.28

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΚΟΗ

ΠΠ-Β

01:17.78

ΛΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

01:20.32

ΓΑΒΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:21.49

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:22.00

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:23.44

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:25.03

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:28.40

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

01:34.28

ΛΑΣΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:36.90

ΛΙΝΟ ΝΙΚΟΛΑ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Α

01:45.20

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:22.29

ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:28.51

ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:30.45

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:30.72

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:31.07

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ10

01:32.47

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

01:33.50

ΡΙΤΣΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:35.90

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

01:41.21

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2006

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:42.06

ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

01:43.89

ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:44.77

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:47.52

ΠΙΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:47.58

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:49.01

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:51.41

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:52.17

ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ10

02:01.53

ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

02:02.45

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

50m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΝΕΑΝ

00:31.47

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

00:34.75

ΤΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

00:35.33

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

00:35.37

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

00:35.63

ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

00:35.83

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

00:36.82

ΝΤΡΙΝΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:38.07

ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

00:38.25

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΟΦΗ

ΠΚ-Β

00:38.32

ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

00:38.63

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

00:38.78

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

00:39.85

ΤΖΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:39.95

ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

00:41.90

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

00:42.52

ΓΑΛΕΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:42.65

ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

2000

ΕΓΟΗ

ΝΕΑΝ

00:42.79

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

00:43.22

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

00:44.44

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

00:49.08

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ12

00:40.52

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:42.57

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

00:43.37

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:46.90

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:47.86

ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:48.25

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

00:48.46

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:48.64

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

00:48.88

ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:49.03

ΔΡΟΥΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:49.22

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:49.47

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:49.55

ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:51.27

ΠΑΝΟΣ ΒΑΝΕΣΑ

2007

ΟΦΗ

ΚΡ10

00:52.10

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ  ΑΝΝΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:52.11

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

00:53.42

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:54.35

ΒΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:54.46

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

00:54.64

ΤΣΟΜΠΑΙ ΡΟΒΕΝΑ

2005

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:54.70

ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:55.22

ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2008

ΟΦΗ

ΚΡ9

00:55.28

ΚΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:55.28

ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:55.70

ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:55.87

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2005

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:56.03

ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:56.92

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:57.14

ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:59.86

ΧΑΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:01.04

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΟΦΗ

ΚΡ11

01:02.02

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

01:02.66

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:07.26

ΒΑΡΔΑΒΑ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

01:08.96

ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

01:10.64

ΝΥΚΤΑΡΗ ΝΙΚΗ

2008

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:11.25

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

17:46.36

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

18:29.69

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

19:03.19

ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

19:22.65



400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΡΙΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Α

05:01.55

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

05:08.05

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

05:25.37

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

05:37.27

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

05:58.03

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

05:58.26

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

06:06.92

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

06:07.25

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

00:27.97

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:28.06

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

ΕΓΟΗ

ΕΦΗΒ

00:28.66

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

00:29.13

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

00:29.64

ΑΣΜΑΡΙΑΝ ΔΑΥΙΔ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

00:29.78

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:29.94

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2000

ΗΡΑΚΛ91

ΕΦΗΒ

00:30.34

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΟΦΗ

ΕΦΗΒ

00:30.36

ΑΔΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΕΦΗΒ

00:30.52

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΕΦΗΒ

00:30.64

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1992

ΗΡΑΚΛ91

ΑΝΔΡ

00:31.35

ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

00:32.19

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

00:32.62

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:32.68

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΑΙΔ

00:33.08

ΛΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

00:33.36

ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1985

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΝΔΡ

00:33.70

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:36.19

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:36.43

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

00:36.66

ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

00:36.96

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:37.04

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:37.17

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

00:37.33

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΚΟΗ

ΠΠ-Β

00:39.53

ΚΕΥΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

00:39.96

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΠ-Β

00:45.12

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:46.14

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:47.70

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:35.87

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:37.29

ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:40.88

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

00:41.28

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:42.68

ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

00:42.69

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:44.19

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:47.20

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:50.98

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:55.67

ΜΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

01:00.98

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ9

01:01.67

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ9

01:02.33

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:02.57

ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:08.45

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

01:09.55

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

01:09.49

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

01:13.40

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Α

01:19.69

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:28.50

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

01:10.41

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:13.09

ΛΥΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2000

ΗΡΑΚΛ91

ΕΦΗΒ

01:13.61

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΜΑΡΙΟ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

01:13.78

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΟΦΗ

ΠΑΙΔ

01:15.07

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:15.53

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

01:15.63

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΕΓΟΗ

ΠΑΙΔ

01:15.69

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:16.64

ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2000

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

01:17.56

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:20.09

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:20.64

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

01:20.72

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

01:20.72

ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:20.87

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:20.87

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:21.14

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:21.62

ΒΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:22.92

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1992

ΗΡΑΚΛ91

ΑΝΔΡ

01:25.44

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:28.71

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

01:29.21

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

01:31.70

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

01:34.31

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:38.27

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

01:38.50

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:38.79

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:39.29

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

01:40.57

ΛΑΣΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:47.92

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΑΙΔ

ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:29.58

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:30.10

ΓΙΑΧΑΙ ΚΛΑΙΝΤΙ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:40.16

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:40.35

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:40.40

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:42.90

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ12

01:43.12

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

01:43.34

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:43.69

ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:44.89

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:46.11

ΧΟΛΕΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:49.26

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:49.32

ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:49.62

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2005

ΚΟΗ

ΑΓ12

01:50.46

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

01:50.56

ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:50.66

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:51.02

ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:52.54

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

01:53.45

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:55.90

ΚΟΤΖΑΝΤΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2006

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:56.12

ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:58.27

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΝΙΚΙΤΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

02:02.17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

02:03.78

ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

02:04.22

ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

02:04.32

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

02:07.42

ΚΟΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

02:09.07

ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

02:11.08

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

02:30.35

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

02:47.74

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

02:56.26

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ-Α

03:00.01

ΜΑΡΓΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2001

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

03:00.02

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

03:00.31

ΚΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

03:04.66

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΠΑΟΚ

ΝΕΑΝ

03:04.87

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ-Α

03:06.40

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

2000

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΝΕΑΝ

03:12.00

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

03:12.22

ΒΟΥΡΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

03:16.29

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

03:18.99

ΔΡΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΓΙΑΝΝΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

03:26.00

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

03:27.93

ΜΑΡΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

03:28.31

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΚ-Β

03:29.07

ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

03:37.72

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

03:14.34

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

03:28.86

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

03:34.08

ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

03:38.04

ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:40.14

ΣΕΚΕΡΗ  ΕΛΕΝΗ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

03:40.48

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

03:42.03

ΛΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

03:42.07

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

03:48.44

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:51.76

ΠΕΧΥΝΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:57.62

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

04:03.48

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2002

ΠΑΟΚ

ΠΑΙΔ

02:18.14

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΑΙΔ

02:18.33

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:20.54

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:21.20

ΓΑΒΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

02:21.37

ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

02:21.77

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

02:22.88

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:28.07

ΒΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

02:28.79

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

02:29.57

ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

02:31.10

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

02:35.54

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

02:38.35

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

02:48.49

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

02:49.89

ΤΟΜΑΔΑΚΗΣ-ΜΠΑΜΦΟΡΝΤ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΖΕΗΜΣ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

02:52.10

ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

02:52.37

ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΠ-Β

02:52.84

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

02:28.79

ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

02:34.96

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

02:45.91

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

02:46.50

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

02:51.55

ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

02:55.24

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

02:58.39

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

02:59.63

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

03:03.21

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

03:07.70

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ10

03:08.02

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

03:13.64

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

03:14.15

ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:18.35

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

03:23.71

ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

03:23.91

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

03:29.52

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

03:33.16

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΝΕΑΝ

00:27.62

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

1996

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΓΥΝ.

00:29.03

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

00:29.42

ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

00:29.55

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

00:29.81

ΝΤΡΙΝΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:30.30

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ-Α

00:30.31

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

00:30.34

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

00:30.42

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

00:30.71

ΡΙΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Α

00:31.11

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

00:31.56

ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

2001

ΚΟΗ

ΚΡ-Α

00:32.17

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

1999

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΝΕΑΝ

00:32.31

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

00:32.48

ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

00:32.80

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΟΦΗ

ΠΚ-Β

00:32.97

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΝΕΑΝ

00:33.18

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

00:33.34

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

00:33.88

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

00:34.32

ΔΡΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΓΙΑΝΝΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:34.39

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΚ-Β

00:34.61

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2002

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΚΡ-Α

00:35.35

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

00:35.41

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

00:35.45

ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Β

00:35.98

ΤΖΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:36.45

ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

2000

ΕΓΟΗ

ΝΕΑΝ

00:36.78

ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:36.82

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:36.90

ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2000

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΝΕΑΝ

00:37.33

ΓΑΛΕΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:38.23

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ

ΠΚ-Β

00:38.83

ΤΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΝΕΑΝ

00:39.50

ΤΣΟΜΠΑΙ ΡΕΖΑΡΤΑ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΚ-Α

00:41.29

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

00:41.58

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

00:41.82

ΣΕΡΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2001

ΕΓΟΗ

ΚΡ-Α

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ12

00:31.97

ΓΑΓΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:33.45

ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:34.30

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:34.74

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:34.79

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:35.03

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:35.49

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΝΩΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:35.77

ΚΥΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:36.05

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:36.14

ΠΕΡΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:36.61

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:37.15

ΠΑΙΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:37.41

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:37.77

ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:38.36

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:38.94

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:38.94

ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:39.54

ΡΕΜΥΓΙΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:39.73

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

00:39.83

ΜΠΟΥΝΤΑΣΗ ΛΥΔΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:40.65

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

00:40.94

ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:41.45

ΔΡΟΥΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:42.87

ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:42.90

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

2008

ΚΟΗ

ΚΡ9

00:44.28

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:44.69

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:44.79

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

00:45.01

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

00:45.21

ΧΑΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:45.57

ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:46.09

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

00:46.12

ΜΑΓΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2008

ΟΦΗ

ΚΡ9

00:46.71

ΚΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:46.82

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:46.86

ΒΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:47.20

ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:47.73

ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:48.16

ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2008

ΟΦΗ

ΚΡ9

00:48.34

ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:49.28

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2008

ΚΟΗ

ΚΡ9

00:49.34

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:49.59

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:50.01

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2007

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:50.76

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ9

00:50.99

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

00:51.21

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2008

ΟΦΗ

ΚΡ9

00:52.00

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

00:52.25

ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:52.54

ΠΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:52.77

ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:52.93

ΧΑΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:52.94

ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:53.46

ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:53.56

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ

2008

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:54.06

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΟΦΗ

ΚΡ11

00:54.21

ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:55.78

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:56.40

ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΑΝΝΑ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ9

00:56.61

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2008

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

00:57.88

ΠΕΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:00.25

ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:01.19

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

01:02.93

ΝΥΚΤΑΡΗ ΝΙΚΗ

2008

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ9

01:04.07

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:20.07

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΜΑΡΙΟ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

02:23.30

ΛΥΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2000

ΗΡΑΚΛ91

ΕΦΗΒ

02:23.87

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΕΓΟΗ

ΠΑΙΔ

02:24.31

ΑΣΜΑΡΙΑΝ ΔΑΥΙΔ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

02:24.43

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

02:28.67

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

02:28.84

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΑΙΔ

02:31.52

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:32.14

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

02:33.65

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

02:36.04

ΛΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

02:39.00

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:41.32

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

02:48.06

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

02:52.87

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

02:57.12

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

02:59.76

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

02:53.85

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

02:55.17

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

03:06.36

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

03:11.91

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

03:14.81

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

03:20.09

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

03:24.73

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

03:43.40

200m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

02:19.43

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

02:28.78

ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

02:29.84

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

02:37.92

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

02:43.25

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΚΟΗ

ΠΠ-Β

02:48.82

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

02:55.62

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

03:04.72

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

03:05.52

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

03:22.50

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

02:52.03

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:05.86

ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

03:07.15

ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

03:07.80

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

03:08.45

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:09.97

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

100m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΝΕΑΝ

01:07.96

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

01:14.88

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

01:16.20

ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

01:17.87

ΤΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

01:17.93

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

01:20.18

ΝΤΡΙΝΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:20.34

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

01:20.95

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

01:21.29

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Α

01:22.79

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΟΦΗ

ΠΚ-Β

01:23.63

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

01:23.89

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

01:24.85

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

01:25.42

ΤΖΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:25.91

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

01:26.25

ΓΑΛΕΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:29.84

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΚ-Β

01:34.93

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:37.88

ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΣΟΥΛΑ ΜΙΡΑΛΜΠΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:21.59

ΚΩΣΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:24.54

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ12

01:29.01

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

01:32.16

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:34.72

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:37.39

ΜΠΟΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:37.72

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

01:39.42

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:42.52

ΚΟΡΑΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:45.25

ΚΑΜΙΣΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:48.04

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

01:48.57

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:50.01

ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗ ΠΕΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:56.08

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ  ΑΝΝΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

02:02.38

ΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

09:55.53

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΑΙΔ

09:56.93

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

13:55.87



400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

04:27.73

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

04:37.77

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

04:41.10

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΑΙΔ

04:45.89

ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

04:51.60

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

04:58.72

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

05:06.92

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

05:23.47

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

05:36.30

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

05:47.20

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

05:55.95

ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

06:00.10

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

06:09.62

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

06:27.29

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

00:31.27

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

00:32.05

ΝΤΡΙΝΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:34.23

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Α

00:34.57

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

00:35.58

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

00:36.03

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

1999

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΝΕΑΝ

00:36.14

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

00:36.18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

00:36.78

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

00:38.33

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

00:38.95

ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

00:40.19

ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2000

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΝΕΑΝ

00:41.89

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

00:47.27

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:33.45

ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:36.87

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:40.56

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:41.54

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:44.49

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

00:44.87

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

00:46.46

ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:48.23

ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:48.70

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

00:48.93

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:50.51

ΚΟΡΑΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

00:50.73

ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:51.98

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:52.42

ΧΡΥΣΟΥ ΑΝΝΑ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

00:53.16

ΠΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

00:55.75

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

00:57.88

ΜΠΕΚΙΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:01.97

ΠΑΝΟΣ ΒΑΝΕΣΑ

2007

ΟΦΗ

ΚΡ10

01:04.10

ΒΑΡΔΑΒΑ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ9

01:11.06

ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

02:29.33

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

02:29.80

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

02:34.53

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

02:40.10

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

02:56.26

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

03:22.22

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

01:14.36

ΜΑΡΓΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

2001

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

01:22.60

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

01:24.23

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ-Α

01:24.27

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΠΑΟΚ

ΝΕΑΝ

01:24.84

ΚΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

01:25.17

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ-Α

01:25.93

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

01:26.23

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

2000

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΝΕΑΝ

01:27.30

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

01:29.86

ΒΟΥΡΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

01:32.19

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

01:34.14

ΔΡΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΓΙΑΝΝΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:34.55

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΝΕΑΝ

01:37.09

ΜΑΡΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

01:38.19

ΤΖΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:39.28

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

01:41.00

ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

01:42.53

ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:42.84

ΜΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

01:45.42

ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

01:46.07

ΖΕΡΒΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2004

ΚΟΗ

ΠΚ-Β

01:58.76

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:36.04

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:37.37

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:38.28

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΝΩΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:38.86

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

01:40.45

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:41.03

ΣΕΚΕΡΗ  ΕΛΕΝΗ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

01:43.14

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:44.60

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:45.35

ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:45.58

ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:46.31

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:47.08

ΛΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:47.21

ΧΡΥΣΟΥ ΑΝΝΑ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

01:54.50

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:56.77

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

01:57.10

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:57.46

ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

02:01.31

ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

02:02.75

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

02:03.07

ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

02:04.24

ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗ ΠΕΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

02:05.94

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

02:06.51

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

02:08.86

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

02:14.13

ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

02:15.96

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

02:16.42

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

02:16.94

ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

02:17.19

ΧΑΤΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2007

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ10

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

ΚΑΜΙΣΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΛΥΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2000

ΗΡΑΚΛ91

ΕΦΗΒ

00:32.74

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

00:34.08

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:34.35

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΜΑΡΙΟ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

00:34.41

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

00:34.66

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΟΦΗ

ΠΑΙΔ

00:34.89

ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:36.75

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

00:37.06

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:37.18

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΚΟΗ

ΠΠ-Α

00:37.80

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:37.86

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

00:38.06

ΒΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

00:38.94

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:39.02

ΜΙΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

00:39.04

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:39.11

ΑΔΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΕΦΗΒ

00:39.57

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:41.66

ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:42.17

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

00:42.46

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

00:42.62

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:43.13

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:44.00

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

00:44.75

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:45.46

ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:47.04

ΣΑΛΑΒΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

00:47.30

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Β

00:48.50

ΛΑΣΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:48.72

ΦΑΤΖΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

00:50.44

ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Α

00:55.49

ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

00:55.76

ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

01:01.58

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΕΦΗΒ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

00:45.57

ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:45.61

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:45.71

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:47.41

ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:48.96

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:49.56

ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

00:49.92

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:50.25

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:51.09

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:51.43

ΚΟΤΖΑΝΤΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2006

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:51.89

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:52.97

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΝΙΚΙΤΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:53.56

ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:54.06

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

00:54.07

ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

00:54.20

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:55.41

ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:56.39

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:56.64

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:58.92

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:01.05

ΤΣΙΒΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:01.65

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:03.50

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ9

01:03.63

ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:04.04

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:04.55

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:05.51

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2007

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:06.66

ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

01:07.14

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:10.02

ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:18.73

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:23.10

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ9

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2008

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ9

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΝΕΑΝ

01:01.52

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΣΦΠ

ΚΡ-Α

01:03.57

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

1996

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΓΥΝ.

01:04.31

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

01:05.33

ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

01:05.64

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

01:05.78

ΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ-Α

01:06.33

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΝΕΑΝ

01:07.57

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

01:08.18

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

01:08.63

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

01:08.85

ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

2001

ΚΟΗ

ΚΡ-Α

01:10.18

ΝΤΡΙΝΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:10.45

ΚΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2002

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ-Α

01:11.65

ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Β

01:11.71

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

01:12.52

ΔΡΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΓΙΑΝΝΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:15.21

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

01:16.70

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΚΟΗ

ΠΚ-Α

01:17.38

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2002

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ-Α

01:19.61

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

01:21.59

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΚ-Α

01:22.73

ΓΑΛΕΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:23.05

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:23.62

ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

01:23.95

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΚ-Α

01:32.55

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΣΟΥΛΑ ΜΙΡΑΛΜΠΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:08.92

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

01:09.93

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ12

01:12.00

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

01:13.99

ΓΑΓΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ

2005

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ12

01:15.95

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

01:17.58

ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:17.71

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

01:17.99

ΠΑΙΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

01:21.57

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:22.50

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:23.19

ΠΕΡΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:23.42

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:23.56

ΚΥΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

01:23.85

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΝΩΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:25.55

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:26.78

ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ10

01:28.66

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:29.78

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:30.27

ΜΠΟΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:31.94

ΜΠΟΥΝΤΑΣΗ ΛΥΔΙΑ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

01:32.27

ΡΕΜΥΓΙΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:32.45

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

01:32.88

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:33.61

ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:33.82

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:33.96

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:34.04

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:34.71

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

01:34.83

ΠΕΧΥΝΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:35.26

ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:35.58

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ

2007

ΟΦΗ

ΚΡ10

01:35.97

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

01:36.41

ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

01:37.68

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ9

01:40.74

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

01:41.54

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ9

01:41.67

ΧΑΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:43.84

ΜΠΕΚΙΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:45.33

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ12

01:45.36

ΒΥΝΙΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:45.95

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

2008

ΚΟΗ

ΚΡ9

01:46.06

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

01:47.81

ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ10

01:49.07

ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΚΡ11

01:51.48

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:54.34

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ9

01:57.93

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ  ΑΝΝΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:58.05

ΤΣΟΜΠΑΙ ΡΟΒΕΝΑ

2005

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

02:03.72

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

02:04.59

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

00:57.64

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

00:58.38

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1999

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

00:59.11

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΕΓΟΗ

ΠΑΙΔ

00:59.45

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΟΦΗ

ΕΦΗΒ

01:00.22

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2002

ΠΑΟΚ

ΠΑΙΔ

01:00.45

ΑΣΜΑΡΙΑΝ ΔΑΥΙΔ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

01:00.64

ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:00.98

ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:01.45

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

01:01.56

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:01.81

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

ΚΟΗ

ΠΑΙΔ

01:02.27

ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

01:02.35

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:03.70

ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ

2002

ΗΡΑΚΛ91

ΠΑΙΔ

01:04.68

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2002

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΑΙΔ

01:04.97

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:04.99

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:05.07

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:05.12

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2002

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:05.22

ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΕΦΗΒ

01:05.78

ΓΑΒΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:05.86

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

01:06.03

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

01:06.42

ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:07.29

ΒΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Α

01:08.69

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:09.05

ΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2004

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

01:09.50

ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΟΦΗ

ΠΠ-Β

01:11.92

ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Α

01:12.35

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

01:12.69

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:12.81

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:13.04

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΠ-Β

01:13.74

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:14.45

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

01:15.15

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:16.03

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:17.67

ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

01:18.05

ΚΕΥΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

01:19.87

ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:19.96

ΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

01:23.78

ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:23.97

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΠ-Β

01:25.78

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΠ-Β

01:29.19

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΠ-Β

01:31.29

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΕΦΗΒ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:07.97

ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:09.90

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

01:11.66

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:12.03

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:13.12

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:13.37

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:17.07

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

01:18.73

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:20.27

ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:20.81

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:21.62

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:22.39

ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:22.51

ΡΙΤΣΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:22.97

ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:23.94

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

01:24.12

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

01:24.15

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

01:24.69

ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:24.90

ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

01:25.02

ΤΖΑΠΟΝΕ ΤΖΙΟΥΖΕΠΠΕ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

01:25.08

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:25.90

ΑΡΧΑΒΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:27.40

ΧΟΛΕΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:27.74

ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:28.44

ΓΙΑΧΑΙ ΚΛΑΙΝΤΙ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:28.53

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:28.90

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:29.51

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:29.67

ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:29.79

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:31.27

ΜΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:31.61

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:32.11

ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

01:33.49

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:34.00

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:34.36

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

01:36.57

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:36.77

ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ12

01:38.28

ΚΟΛΟΜΒΟΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

01:38.82

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:39.56

ΚΟΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

01:40.59

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:40.78

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

01:41.58

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

01:42.16

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:44.98

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:45.23

ΜΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

01:46.43

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2007

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:48.28

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2008

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ9

01:50.01

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΟΦΗ

ΑΓ10

01:50.17

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

01:51.98

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:53.53

ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:54.12

ΤΣΙΒΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:54.48

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:54.63

ΚΟΡΕΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

01:54.71

ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

01:55.78

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ9

01:56.67

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2007

ΚΟΗ

ΑΓ10

01:59.22

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

ΒΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΝΟΓ

ΝΕΑΝ

05:23.72

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Β

06:05.12

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2003

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΚ-Α

06:08.03

ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΓΟΗ

ΠΚ-Β

06:50.18

200m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΤΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

2002

ΟΦΗ

ΚΡ-Α

02:46.81

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

2003

ΗΡΑΚΛ91

ΠΚ-Α

02:49.59

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

2003

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Α

02:54.50

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΟΦΗ

ΠΚ-Β

02:59.64

ΤΖΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

03:02.95

ΓΑΛΕΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Β

03:09.92

ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2004

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΚ-Β

03:14.41

ΤΡΟΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

2000

ΟΣΦΠ

ΝΕΑΝ

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΩΣΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

02:55.92

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:01.22

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:07.29

ΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΚΡ11

03:10.90

50m ΥΠΤΙΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1999

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒ

00:29.13

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2002

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΠΑΙΔ

00:29.68

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:31.82

ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

00:32.24

ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΑΙΔ

00:32.62

ΑΣΜΑΡΙΑΝ ΔΑΥΙΔ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

00:33.65

ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΜΑΡΙΟ

2001

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΑΙΔ

00:34.76

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Α

00:35.50

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΕΦΗΒ

00:36.15

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΠΠ-Α

00:36.44

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΚΟΗ

ΠΠ-Β

00:36.86

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

00:37.04

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:38.63

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Α

00:39.08

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:39.11

ΛΑΣΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2004

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΠ-Β

00:42.00

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2003

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΠΠ-Α

00:44.30

ΛΙΝΟ ΝΙΚΟΛΑ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Α

00:46.67

ΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2004

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΠΠ-Β

00:47.62

ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2003

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Α

00:55.81

ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΗΡΑΚΛ91

ΠΠ-Β

01:00.10

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΠΠ-Β

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΙΔ

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:37.37

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

00:37.84

ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:41.00

ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:41.70

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:42.08

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2006

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:45.29

ΠΙΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:47.02

ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:47.61

ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:47.65

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:47.98

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:48.40

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2006

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:49.72

ΤΖΑΠΟΝΕ ΤΖΙΟΥΖΕΠΠΕ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

00:51.06

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

00:51.39

ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:53.73

ΒΥΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:55.29

ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

00:55.34

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

ΑΓ10

00:55.88

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:56.24

ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:56.60

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2006

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:56.92

ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ11

00:58.54

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ9

01:00.69

ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:03.68

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2008

ΟΦΗ

ΑΓ9

ΒΑΖΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

ΝΟΧΑΝ

ΑΓ10

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΡΙΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2003

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΠΚ-Α

10:05.51

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)
Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

11:26.58

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

12:20.13

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

12:28.34

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση