iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 03 Δεκεμβρίου 2016
ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΠΣΗ

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας στο Παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣΗ


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:


Όλα είναι έτοιμα για… δράση στο παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣΗ και οι ομάδες κινούνται σε ρυθμούς πρεμιέρας, που θα γίνει το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Σήμερα ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής, με τα γήπεδα και τις ώρες διεξαγωγής σε όλους τους ομίλους των έξι ηλικιακών γκρουπ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


Α' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΠΟΑ ΟΦΗ 12/11/2016 9-10.
5Χ3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ 12/11/2016 11-12.
6Χ2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 12/11/2016 10-11.

Β' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1x2 ΑΟΤ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12/11/2016 12-1.
3x10 ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ 12/11/2016 9-10.
4x9 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 12/11/2016 10-11.
5x8 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΟΦΗ 12/11/2016 11-12.
6x7 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 12/11/2016 1-2.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1x2 ΠΑΟΚ ΓΟΡΤΥΣ 12/11/2016 12.-1
3x10 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗ 12/11/2016 10-11.
4x9 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12/11/2016 11-12.
5x8 ΡΕΠΟ ΜΟΙΡΕΣ 12/11/2016 xxxxx
6x7 ΟΦΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 12/11/2016 1-2.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΑ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1x2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 12/11/2016 9-10.
3x10 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 12/11/2016 10-11.
4x9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 12/11/2016 1-2.
5x8 ΕΓΟΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ 12/11/2016 11-12.
6x7 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12/11/2016 12-1.

Α' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ARENA SPORTS CENTER ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 12/11/2016 12-1.
5Χ3 ΠΟΑ ΛΙΝΤΟ 12/11/2016 1-2.
6Χ2 ΟΦΗ ΡΕΠΟ 12/11/2016 xxxx

 Β' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1x2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΙΝΤΟ 12/11/2016 12-1.
3x10 ΟΦΗ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 12/11/2016 1-2.
4x9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12/11/2016 9-10.
5x8 ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ 12/11/2016 11-12.
6x7 ΠΟΑ ΑΟΤ 12/11/2016 10-11.

Γ1 ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 12/11/2016 12-1.
5Χ3 ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΙΚΗ 12/11/2016 xxxxx
6Χ2 ΠΟΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 12/11/2016 1-2.

Γ2 ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 12/11/2016 10-11.
5Χ3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΟΦΗ 12/11/2016 11-.12
6Χ2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 12/11/2016 9-10.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13/11/2016 11-12.
3Χ8 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ 13/11/2016 9-10.
4Χ7 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΚΑΝΤΙΑ 13/11/2016 12-1.
5Χ6 ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ ΟΦΑ 13/11/2016 10-11.

Ε' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

 1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 13/11/2016 9-10.
3Χ8 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΑ 13/11/2016 10-11.
4Χ7 ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 13/11/2016 11-12.
5Χ6 ΓΟΡΤΥΣ ΑΟΚ 13/11/2016 12-1.

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005ΓΗΠΕΔΟ LIDO SOCCER

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1x2 ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 13/11/2016 1-2.
3x10 ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ ΡΕΠΟ 13/11/2016 xxxxx
4x9 ΠΑΟΚ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 13/11/2016 10-11.
5x8 GERARDS-PAPADAKIS ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 13/11/2016 11-12.
6x7 ΜΟΙΡΕΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 13/11/2016 12-1.

Α' ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠΕΔΟ CANDIA

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 13/11/2016 10-11.
5Χ3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 13/11/2016 11-12.
6Χ2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 13/11/2016 12-1.

Β1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΠΟΑ ΑΟΤ 13/11/2016 11-12.
5Χ3 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 13/11/2016 10-11.
6Χ2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΦΗ 13/11/2016 12-1.

Β2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 ΛΙΝΤΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13/11/2016 10-11.
3Χ8 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 13/11/2016 12-1.
4Χ7 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΡΕΠΟ 13/11/2016 xxxxx
5Χ6 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 13/11/2016 11-12.

Γ1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΑΝΤΙΑ 13/11/2016 1-2.
5Χ3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 13/11/2016 12-1.
6Χ2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 13/11/2016 11-12.

Γ2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠ. Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ ΜΟΙΡΕΣ 13/11/2016 1-2.
5Χ3 ΛΙΝΤΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 13/11/2016 11-12.
6Χ2 ΟΦΗ ΧΕΡ/ΣΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 13/11/2016 12-1.

Δ1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΠΟΑ ΟΦΑ 13/11/2016 1-2.
5Χ3 ΑΜΝΙΣΟΣ ΓΑΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13/11/2016 11-12.
6Χ2 ΑΓ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΟΡΤΥΣ 13/11/2016 12-1.

Δ2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 13/11/2016 10-11.
3Χ8 ΖΑΡΟΣ ΟΦΗ ΧΕΡΟΣΝΗΣΟΥ 13/11/2016 11-12.
4Χ7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΝΤΟ 13/11/2016 9-10.
5Χ6 ΔΩΡΙΕΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13/11/2016 12-1.

Ε' ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 ΟΦΗ ΑΟΚ 13/11/2016 11-12.
3Χ8 ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΟΑ 13/11/2016 10-11.
4Χ7 ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 13/11/2016 9-10.
5Χ6 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ GERARS-PAPADAKIS 13/11/2016 12-1.

Α' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 13/11/2016 11-12.
5Χ3 ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΛΙΝΤΟ 13/11/2016 12-1.
6Χ2 ΠΟΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 13/11/2016 10-11.

Β' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1x2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13/11/2016 11-12.
3x10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 13/11/2016 1-2.
4x9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΟΑ 13/11/2016 9-10.
5x8 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟΤ 13/11/2016 12-1.
6x7 ΛΙΝΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13/11/2016 10-11.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009ΓΗΠΕΔΟ SPORT POINT

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 ΟΦΑ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 13/11/2016 12-1.
3Χ8 ΟΦΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 13/11/2016 9-10.
4Χ7 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 13/11/2016 10-11.
5Χ6 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΜΟΙΡΕΣ 13/11/2016 11-12.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009ΓΗΠΕΔΟ SPORT POINT

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 ΛΙΝΤΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 13/11/2016 9-10.
3Χ8 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΦΗ 13/11/2016 10-11.
4Χ7 ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ 13/11/2016 12-1.
5Χ6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 13/11/2016 11-12.

E' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009ΓΗΠΕΔΟ LIDO SOCCER

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1Χ2 GERARDS-PAPADAKIS ΑΛΜΥΡΟΣ 13/11/2016 10-11.
3Χ8 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ 13/11/2016 1-2.
4Χ7 ΚΑΝΤΙΑ ΣΠΟΡ ΚΟΡΑΚΑΣ 13/11/2016 12-1.
5Χ6 ΠΟΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 13/11/2016 11-12.

A' ΟΜΙΛΟΣ 2010-2011ΓΗΠΕΔΟ CANDIA

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΟΑ 13/11/2016 11-12.
5Χ3 ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 13/11/2016 12-1.
6Χ2 ΛΙΝΤΟ ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 13/11/2016 10-11.

B' ΟΜΙΛΟΣ 2010-2011ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO

1η Αγωνιστική ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
4Χ1      ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΑΝΤΙΑ ΣΠΟΡ 13/11/2016 10-11.
5Χ3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 13/11/2016 11-12.
6Χ2 ΠΟΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13/11/2016 12-1.

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση