iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 03 Δεκεμβρίου 2016
ΟΦΗ ΧΑΝΙΑ

Οι ημερομηνίες για το πλήρες πρόγραμμα της Football League


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Η Football League ολοκλήρωσε το σχέδιο για το πλήρες πρόγραμμα των 34 αγωνιστικών του νέου πρωταθλήματος, χωρίς ακόμη να είναι επίσημο.

Όπως αναμενόταν υπάρχουν εμβόλιμες αγωνιστικές, τέσσερις τον αριθμό, και μένει να δούμε αν στην πορεία θα επηρεαστεί απόα αστάθμητους παράγοντες.

Αναλυτικά έχει ως εξής:


1η αγωνιστική (30/10) 18η (22/2-εμβόλιμη)Κυριακή (30/10)

Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)

Σπάρτη - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Αχαρναϊκός - Καλλονή (15:00, Δημ. Αχαρνών)


Δευτέρα (31/10)

Αιγινιακός - Λαμία (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)

Κισσαμικός - ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)

Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Σερρών)


Τρίτη (01/11)

Αν. Καρδίτσας - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)


2η αγωνιστική (6/11) 19η (26/2)

Σπάρτη - Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα - Παναιγιάλειος

Πανθρακικός - Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά - Αγροτικός Αστέρας

Άρης - Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

Λαμία - Κισσαμικός

Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός

ΟΦΗ - Καλλονή


3η αγωνιστική (13/11) 20η (5/3)

Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος

Αναγέννηση Καρδίτσας - Σπάρτη

Αγροτικός Αστέρας - Καλλιθέα

Αιγινιακός - Πανθρακικός

Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά

Κισσαμικός - Άρης

Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα

Καλλονή - Λαμία

ΟΦΗ - Πανελευσινιακός


4η αγωνιστική (16/11- εμβόλιμη) 21η (12/3)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη - Αιγινιακός

Καλλιθέα - Πανσερραϊκός

Πανθρακικός - Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός

Άρης - Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα - ΟΦΗ

Λαμία - Πανελευσινιακός


5η αγωνιστική (20/11) 22η (19/3)

Απόλλων Σμύρνης - Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος

Κισσαμικός - Σπάρτη

Αχαρναϊκός - Καλλιθέα

Καλλονή - Πανθρακικός

ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά

Πανελευσινιακός - Άρης

Λαμία - ΑΟ Τρίκαλα


6η αγωνιστική (27/11) 23η (22/3- εμβόλιμη)

Αιγινιακός - Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός

Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός

Σπάρτη - Καλλονή

Καλλιθέα - ΟΦΗ

ανθρακικός - Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά - Λαμία

Άρης - ΑΟ Τρίκαλα


7η αγωνιστική (4/12) 24η (26/3)

Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός

Κισσαμικός - Αιγινιακός

Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας

ΟΦΗ - Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός - Σπάρτη

Λαμία - Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα - Πανθρακικός

Άρης - ΑΟ Χανιά


8η αγωνιστική (11/12) 25η (2/4)

Κισσαμικός - Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός

Αιγινιακός-Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος-Λαμία

Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα-Άρης

Πανθρακικός-ΑΟ Χανιά


9η αγωνιστική (18/12) 26η (9/4)

Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός

Καλλονή-Κισσαμικός

ΟΦΗ-Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός-Αιγινιακός

Λαμία-Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Άρης-Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά-Σπάρτη

Πανθρακικός-Καλλιθέα


10η αγωνιστική (4/1- εμβόλιμη) 27η (23/4)

Καλλονή-Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός-ΟΦΗ

Κισσαμικός-Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός-Λαμία

Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας-Άρης

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος-Πανθρακικός

Καλλιθέα-Σπάρτη


11η αγωνιστική (8/1) 28η (30/4)

Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ

Πανελευσινιακός-Καλλονή

Λαμία-Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός

Άρης-Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός

Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Σπάρτη-Παναιγιάλειος


12η αγωνιστική (15/1) 29η (7/5)

Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ-Λαμία

Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός-Άρης

Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός-Πανθρακικός

Αιγινιακός-Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας-Σπάρτη

Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας


13η αγωνιστική (22/1) 30η (14/5)

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός

Άρης-ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά-Καλλονή

Πανθρακικός-Αχαρναϊκός

Καλλιθέα-Κισσαμικός

Σπάρτη-Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος-Αιγινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας


14η αγωνιστική (29/1) 31η (21/5)

ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης

Λαμία-Άρης

Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά

ΟΦΗ-Πανθρακικός

Καλλονή-Καλλιθέα

Αχαρναϊκός-Σπάρτη

Κισσαμικός-Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός


15η αγωνιστική (5/2) 32η (28/5)

Απόλλων Σμύρνης-Άρης

ΑΟ Χανιά-ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός-Λαμία

Καλλιθέα-Πανελευσινιακός

Σπάρτη-ΟΦΗ

Παναιγιάλειος-Καλλονή

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός

Αιγινιακός-Πανσερραϊκός


16η αγωνιστική (12/2) 33η (4/6)

ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης

Άρης-Πανθρακικός

ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα

Λαμία-Σπάρτη

Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος

ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας

Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός-Αιγινιακός

Πανσερραϊκός-Κισσαμικός


17η αγωνιστική (19/2) 34η (11/6)

Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός

Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά

Σπάρτη-Άρης

Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία

Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός

Αιγινιακός-ΟΦΗ

Πανσερραϊκός-Καλλονή

Κισσαμικός-Αχαρναϊκός

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση