iphone app
android app
iphone app android app
Κυριακή 04 Δεκεμβρίου 2016
ΑΘΛΕΣΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

Τα ζευγάρια των τελικών βόλεί σε έφηβους και νεανίδες


Στην τελική ευθεία έχουν μπει τα τοπικά πρωταθλήματα βόλεϊ των εφήβων και των νεανίδων καθώς βγήκαν τα ζευγάρια των τελικών.

Πιο συγκεκριμένα στους έφηβους, προκρίθηκαν ΓΕΗ και ΣΦΠΧ,οι οποίοι κατέκτησαν τις δύο πρώτες θέσεις στο βαθμολογικό πίνακα.

Στις νεανίδες, στον α' όμιλο το Ακρωτήρι κατέκτησε την πρώτη θέση και προκρίθηκε στον τελικό, όπου θα συναντήσει την ΑΘΛΕΣΗ, η οποία με τη σειρά της νίκησε Άρη και ΓΕΗ.

Οι 2 τελικοί αγώνες των πρωταθλημάτων θα γίνουν το σαββατοκύριακο 29-30 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου στους έφηβους, η συνέχεια και η βαθμολογία:

1Στην τελική ευθεία έχουν μπει τα τοπικά πρωταθλήματα βόλεϊ των εφήβων και των νεανίδων καθώς βγήκαν τα ζευγάρια των τελικών.

Πιο συγκεκριμένα στους έφηβους, προκρίθηκαν ΓΕΗ και ΣΦΠΧ,οι οποίοι κατέκτησαν τις δύο πρώτες θέσεις στο βαθμολογικό πίνακα.

Στις νεανίδες, στον α' όμιλο το Ακρωτήρι κατέκτησε την πρώτη θέση και προκρίθηκε στον τελικό, όπου θα συναντήσει την ΑΘΛΕΣΗ, η οποία με τη σειρά της νίκησε Άρη και ΓΕΗ.

Οι 2 τελικοί αγώνες των πρωταθλημάτων θα γίνουν το σαββατοκύριακο 29-30 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου στους έφηβους, η συνέχεια και η βαθμολογία:

5η αγωνιστικήΗμ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ22/10/1615:30ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΣΦΠΧ 1-322/10/1614:00ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΓΕΙ-ΓΕΗ 0-36η αγωνιστικήΗμ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ23/10/1610:00ΚΛ.ΛΙΝΤΟΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3-023/10/1616:00ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΣΦΠΧ-ΓΕΙ α.α 3-0ΤΕΛΙΚΟI ΑΓΩΝΕΣ Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ29/10/16  ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ- ΣΦΠΧ 30/10/16 16:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ- ΓΕΗ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΣΕΤ   Θέση Ομάδα Αγων Νίκες Ήττες Υπέρ Κατά Μηδ/μοί Μείον Βαθμ. Βαθμοί 1η ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6  6  0 18  4  0 0 12  2η ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ 6  4  2  16  7  0 0 10  3η ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6  2  4  7  14  0 0 8  4η ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6  0  5  2  18  1  0 5 

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου στις νεανίδες, η συνέχεια και η βαθμολογία:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

1Στην τελική ευθεία έχουν μπει τα τοπικά πρωταθλήματα βόλεϊ των εφήβων και των νεανίδων καθώς βγήκαν τα ζευγάρια των τελικών.

Πιο συγκεκριμένα στους έφηβους, προκρίθηκαν ΓΕΗ και ΣΦΠΧ,οι οποίοι κατέκτησαν τις δύο πρώτες θέσεις στο βαθμολογικό πίνακα.

Στις νεανίδες, στον α' όμιλο το Ακρωτήρι κατέκτησε την πρώτη θέση και προκρίθηκε στον τελικό, όπου θα συναντήσει την ΑΘΛΕΣΗ, η οποία με τη σειρά της νίκησε Άρη και ΓΕΗ.

Οι 2 τελικοί αγώνες των πρωταθλημάτων θα γίνουν το σαββατοκύριακο 29-30 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου στους έφηβους, η συνέχεια και η βαθμολογία:

5η αγωνιστικήΗμ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ22/10/1615:30ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΣΦΠΧ 1-322/10/1614:00ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΓΕΙ-ΓΕΗ 0-36η αγωνιστικήΗμ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ23/10/1610:00ΚΛ.ΛΙΝΤΟΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3-023/10/1616:00ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΣΦΠΧ-ΓΕΙ α.α 3-0ΤΕΛΙΚΟI ΑΓΩΝΕΣ Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ29/10/16  ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ- ΣΦΠΧ 30/10/16 16:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ- ΓΕΗ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΣΕΤ   Θέση Ομάδα Αγων Νίκες Ήττες Υπέρ Κατά Μηδ/μοί Μείον Βαθμ. Βαθμοί 1η ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6  6  0 18  4  0 0 12  2η ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ 6  4  2  16  7  0 0 10  3η ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6  2  4  7  14  0 0 8  4η ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6  0  5  2  18  1  0 5   

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου στις νεανίδες, η συνέχεια και η βαθμολογία:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

5η αγωνιστικήΗμ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ22/10/1617:00ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ 3-0     6η αγωνιστικήΗμ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ23/10/1617:00ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ 3-0     ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκόρ29/10/16    30/10/16    

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΣΕΤ   Θέση Ομάδα Αγων Νίκες Ήττες Υπέρ Κατά Μηδ/μοί Μείον Βαθμ. Βαθμοί 1η ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ 4  4  0 12  2  0 0 8  2η ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ 4  2  2  7  7  0 0 6  3η ΑΟ ΚΥΔΩΝ  4  0 4  2 12  0 0 4                     

Β' ΟΜΙΛΟΣ

5η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ

22/10/16

15:00

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

ΑΘΛΕΣΗ- ΓΕΗ

3-1

22/10/16

17:00

ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

2-3

6η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ

23/10/16

17:00

ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΑΡΗΣ-ΑΘΛΕΣΗ

0-3

23/10/16

12:00

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ

0-3

ΤΕΛΙΚΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
29/10/16
30/10/16
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΣΕΤ

Θέση

Ομάδα

Αγων

Νίκες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

Μηδ/μοί

Μείον Βαθμ.

Βαθμοί

ΑΘΛΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

17 

0

0

11 

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1

16 

0

0

11 

ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14 

0

0

8 

ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ

0

18 

0

0

6 

Ρεπορτάζ: Νίκη Μηλιαράκη

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση