iphone app
android app
iphone app android app
Τετάρτη 07 Δεκεμβρίου 2016
ΝΟΡ

Αήττητος στο τουρνουά ΣΕΔΥ ο ΝΟ Ρεθύμνου


Αήττητος συνεχίζει ο Ναυτικός Όμιλος Ηρακλείου την πορεία του στο 5ο τουρνουά υδατοσφαίρισης του Συνδέσμου Ελλήνων Διαιτητών Υδατοσφαίρισης, το οποίο φιλοξενείται στο κολυμβητήριο του ΑΝΟ Γλυφάδας «Αντώνης Δημητρόπουλος»

Ο ΝΟΡ δείχνει  να βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση ενόψει της έναρξης των επίσημων υποχρεώσεών του.  

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

1η αγωνιστική

Ηλυσιακός - Τρίτων Αμαρουσίου 3-6 ( Τα οκτάλεπτα:1-2, 2-0, 0-1, 0-3)

ΑΝΟ Γλυφάδας - Εθνικός 10-9 (Τα οκτάλεπτα: 3-0, 3-3, 1-3, 3-3)

ΑΝΟ Γλυφάδας (Τάσος Πιρπιρής): Παπαϊωάννου, Τσελέντη 1, Ελληνιάδη 1, Λούδη Ε,

ΝΕ Πατρών - ΝΟ Ρεθύμνου 10-17 (Τα οκτάλεπτα: 4-4, 4-4, 1-6, 1-3)


ΝΕ Πατρών (Δημήτρης Μπιτσάκος): Μανέτα Β, Ανδρουτσέλη, Πατέρου 1, Μπαλάτσα Μ 1, Κουτέλη 5, Μανέτα Σ 2, Μπαλάτσα Ν, Κρίλη, Μοίραλη, Πασσά, Τσιμάρα 1, Λυκοθανάση, Γιαννακέα, Σινέμογλου, Ρακίντζη


ΝΟ Ρεθύμνου (Κώστας Φιτσανάκης): Κυριακάκη, Σαφέτη, Φαρμάκη Μ 1, Θεοδωράκη, Παλληκαράκη, Καραβάνου, Μαυρέλου 1, Μυριοκεφαλιτάκη 4, Λιμπιτάκη, Φαρμάκη Ελ 5, Γαγάνη 2, Σολανάκη 4, Μπιρλιράκη


2η Αγωνιστική

Τρίτων Αμαρουσίου - Εθνικός 8-13 (Τα οκτάλεπτα: 3-4, 2-4, 2-3, 1-2)

ΝΕ Πατρών - ΑΝΟ Γλυφάδας 3-10 (Τα οκτάλεπτα: 2-3, 0-4, 0-2, 1-1)

Ηλυσιακός - ΝΟ Ρεθύμνου 5-18 (Τα οκτάλεπτα: 0-3, 3-4, 0-5, 2-6)


Ηλυσιακός (Άγγελος Γαρελίδης): Τζούρκα, Σαμαρά 4, Παντελίδου 1, Καράβολα, Παπαδάκη, Παλαιοδήμου, Κωστοπούλου, Λυμπεροπούλου Σ, Γρηγοριάδη, Λυμπεροπούλου Γ, Λαμπρινούκα, Γούση, Σκοτίδα, Σκαρπαλέζου, Μελανουρέα


ΝΟ Ρεθύμνου (Κώστας Φιτσανάκης): Κυριακάκη, Σαφέτη, Φαρμάκη Μ 3, Θεοδωράκη, Παλληκαράκη 1, Καραβάνου, Μαυρέλου 1, Μυριοκεφαλιτάκη 7, Λιμπιτάκη, Φαρμάκη Ελ 2, Γαγάνη 2, Σολανάκη 2, Μπιρλιράκη


3η Αγωνιστική

Εθνικός - ΝΕ Πατρών 8-5 (Τα οκτάλεπτα: 3-1, 2-1, 3-1, 0-2)

Εθνικός (Γιώργος Τσόκας): Δουρέκα Σ, Παναγιωτόπουλου, Δουρέκα Μ, Βάσιλα 1,

Ηλυσιακός - ΑΝΟ Γλυφάδας 4-12 (Τα οκτάλεπτα: 1-1, 2-4, 1-6, 0-1)

Τρίτων Αμαρουσίου - ΝΟ Ρεθύμνου 5-13 (Τα οκτάλεπτα: 1-3, 3-3, 1-3, 0-4)


Τρίτων Αμαρουσίου (Γιώργος Ιντζές): Λάζαρη, Τουλουμτζίδου, Μουλλάκη, Τζελέπη 1, Αποστόλου, Δατσέρη, Χατζηκυριακάκη 1, Στρατηδάκη 2, Μαλλιαρού, Καλογερά, Αργυρού, Στρείδη, Κορμά, Κούζουνα 1


ΝΟ Ρεθύμνου (Κώστας Φιτσανάκης): Κυριακάκη, Σαφέτη 1, Φαρμάκη Μ, Θεοδωράκη, Παλληκαράκη, Καραβάνου, Μαυρέλου 2, Μυριοκεφαλιτάκη 2, Λιμπιτάκη, Φαρμάκη Ελ 5, Γαγάνη 1, Σολανάκη 2, Μπιρλιράκη


Η βαθμολογία:

1. ΝΟ Ρεθύμνου 9 (48-20)

2. ΑΝΟ Γλυφάδας 9 (32-16)

3. Εθνικός 6 (30-23)

4. Τρίτων Αμαρουσίου 3 (19-29)

5. ΝΕ Πατρών 0 (18-35)

6. Ηλυσιακός 0 (12-36)

Αύριο (16/10) ολοκληρώνεται το τουρνουά με τις δύο τελευταίες αγωνιστικές (κολυμβητήριο ΑΝΟΓ)


4η Αγωνιστική

09:30 ΝΟ Ρεθύμνου - ΑΝΟ Γλυφάδας

10:30 Ηλυσιακός - Εθνικός

11:30 ΝΕ Πατρών - Τρίτων Αμαρουσίου


5η Αγωνιστική

16:30 Εθνικός - ΝΟ Ρεθύμνου

17:30 Ηλυσιακός - ΝΕ Πατρών

18:30 ΑΝΟ Γλυφάδας - Τρίτων Αμαρουσίου

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση