iphone app
android app
iphone app android app
Τρίτη 06 Δεκεμβρίου 2016
ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΑΛΕΣ

Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ το σαββατοκύριακο


Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων του προσεχούς σαββατοκύριακου για τα πρωταθλήματα εφήβων και παίδων.

Οι έφηβοι αγωνίζονται το Σάββατο και οι παίδες την Κυριακή με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15-16/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ

15/10/16

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

15/10/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

15/10/16

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

12:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

15/10/16

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

15/10/16

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

15/10/16

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:30

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15/10/16

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

15/10/16

ΣΗΤΕΙΑΣ

15:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15/10/16

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

16/10/16

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

16/10/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16/10/16

ΑΡΧΑΝΩΝ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

16/10/16

Β.Α.Κ.

13:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16/10/16

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

12:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16/10/16

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16/10/16

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

16/10/16

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

16/10/16

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

16/10/16

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

16/10/16

ΣΗΤΕΙΑΣ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

16/10/16

ΧΑΝΙΩΝ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

16/10/16

ΧΑΝΙΩΝ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση