iphone app
android app
iphone app android app
Σάββατο 27 Μαΐου 2017
ΟΦΗ

Εκτός με Απόλλωνα, εντός με ΠΑΟ και Ηρακλή ο ΟΦΗ


Ημερομηνία δημοσίευσης:
Τελευταία ενημέρωση:

Μετά την κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας, διαμορφώθηκε και το πρόγραμμα των ομίλων. Ο ΟΦΗ ξεκινά εκτός έδρας με τον Απόλλωνα, στη συνέχεια θα αντιμετωπίσει εντός έδρας τον Παναθηναϊκό και κλείνει τον όμιλο με το δεύτερο εντός έδρας παιχνίδι κόντρα στον Ηρακλή. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας είναι:


1oς ΌμιλοςΠΑΟΚΑΕΛΑΟ ΤρίκαλαΕλευσίνα ή Ζάκυνθος

1η αγωνιστική (25-27/10)ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος - Τρίκαλα

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)Τρίκαλα - ΠΑΟΚ ΑΕΛ - Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος

3η αγωνιστική (13-15/12)Τρίκαλα - ΑΕΛΠανελευσιακός ή Ζάκυνθος - ΠΑΟΚ


2ος ΌμιλοςΟλυμπιακόςΠλατανιάςΑΟ ΧανιάΣπάρτη

1η αγωνιστική (25-27/10)Ολυμπιακός - Πλατανιάς Σπάρτη - ΑΟ Χανιά

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός Πλατανιάς - Σπάρτη

3η αγωνιστική (13-15/12)ΑΟ Χανιά - ΠλατανιάςΣπάρτη - Ολυμπιακός


3ος ΌμιλοςΠαναθηναϊκόςΗρακλήςΟΦΗΑπόλλων Σμύρνης

1η αγωνιστική (25-27/10)Παναθηναϊκός - Ηρακλής Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)ΟΦΗ - Παναθηναϊκός Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική (13-15/12)ΟΦΗ - ΗρακλήςΑπόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός


4ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓιάννιναΞάνθηΑγροτικός Αστ.Καλλονή

1η αγωνιστική (25-27/10)ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη Καλλονή - Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιάννινα Ξάνθη - Καλλονή

3η αγωνιστική (13-15/12)Αγροτικός Αστέρας - ΞάνθηΚαλλονή - ΠΑΣ Γιάννινα


5ος ΌμιλοςΑστ. ΤρίποληςΒέροιαΆρηςΑιγινιακός

1η αγωνιστική (25-27/10)Αστέρας Τρίπολης - Βέροια Αιγινιακός - Άρης

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)Άρης - Αστέρας Τρίπολης Βέροια - Αιγινιακός

3η αγωνιστική (13-15/12)Άρης - ΒέροιαΑιγινιακός - Αστέρας Τρίπολης


6ος ΌμιλοςΑΕΚΚέρκυραΑν. ΚαρδίτσαςΛαμία

1η αγωνιστική (25-27/10)ΑΕΚ - Κέρκυρα Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΚ Κέρκυρα - Λαμία

3η αγωνιστική (13-15/12)Αναγέννηση Καρδίτσας - ΚέρκυραΛαμία - ΑΕΚ


7ος ΌμιλοςΑτρόμητοςΠαναιτωλικόςΚαλλιθέαΠανθρακικός

1η αγωνιστική (25-27/10)Ατρόμητος - Παναιτωλικός Πανθρακικός - Καλλιθέα

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)Καλλιθέα - Ατρόμητος Παναιτωλικός - Πανθρακικός

3η αγωνιστική (13-15/12)Καλλιθέα - ΠαναιτωλικόςΠανθρακικός - Ατρόμητος


8ος ΌμιλοςΠανιώνιοςΛεβαδειακόςΚισσαμικόςΠανσερραϊκός

1η αγωνιστική (25-27/10)Πανιώνιος - Λεβαδειακός Πανσερραϊκός - Κισσαμικός

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)Κισσαμικός - Πανιώνιος Λεβαδειακός - Πανσερραϊκός

3η αγωνιστική (13-15/12)Κισσαμικός - ΛεβαδειακόςΠανσερραϊκός - Πανιώνιος

Κοινοποιήστε

  Εκτύπωση